Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - Radvilų troškinys - Kėdainiai– midus

lapkričio 11
Kaina asmeniui 49€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - Radvilų troškinys - Kėdainiai– midus
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje pažintinėje dienos kelionėje autobusu lankysite Kėdainių kraštą. Kelionėje autobusu vyksite į nuolat turistų laukiančią Paberžę, kuri garsi ir savo bažnyčia, ir Tėvo Stanislovo sukauptais bažnytinio meno rinkiniais. Vietinė istorikė pristatys Kėdainius, kaip garsėjančius savo architektūra ir daugiakultūra. Pažintinės kelionės autobusu metu taip pat susipažinsite su Kėdainių miesto istorija ir jo objektais, garsiuoju Radvilų troškiniu bei padegustuosite midaus.


Išvykimas
2023 m. lapkričio 11 d. 07:00

Kelionės programa

 • 2023 m. lapkričio 11 d. (šeštadienis)

  Pažintinės dienos kelionės autobusu pradžioje vyksite į Paberžę, kur ilgą laiką čia kunigavo Tėvas Stanislovas. Jo dėka mažas kaimelis tapo traukos centru – pasiklausyti pamokslų, pasikalbėti apie gyvenimą atvažiuodavo žmonės iš visos Lietuvos. Aplankyme Paberžės bažnyčią, statytą liaudies meistrų. Čia saugomi bene žymiausio lietuvių dievdirbio Vinco Svirskio kryžiai ir altorius. Bažnyčioje, senojoje klebonijoje bei svirne išvysite unikalias Tėvo Stanislovo ,,saugotuves“ .

  Vėliau, šioje pažintinėje dienos kelionėje, aplankysite 1863 m. sukilimo muziejų. Būtent čia kunigas Antanas Mackevičius suformavo 250 sukilėlių būrį, vieną iš pirmųjų Kauno gubernijoje. Muziejus įsikūrė 1793 m. statytame vokiečių kilmės barono Stanislovo Šilingo dvare. Muziejuje išvysite sukilėlių ginklų, asmeninių daiktų, dokumentų. Eksponuojami žymiausių Lietuvos grafikų bei tapytojų dailės kūriniai, atspindintys sukilėlių kovas.

  Toliau skanausite garsųjį Radvilų troškinį. Kad šis troškinys būtų pristatytas nemažai teko pavargti, tiek parko darbuotojams, tiek istorikams, visi rinko informaciją apie tai, kaip jis buvo verdamas, kokie jo ingredientai.

  Pažintinę dienos kelionę autobusu tęsite Kėdainiuose. Su jais Jus supažindins vietinė istorikė. Kėdainiai buvo įvairių tautybių ir religinių konfesijų miestas. Jame buvo 6 turgaus aikštės, 19 gatvių ir 8 skersgatviai. Apžiūrėsite Kėdainių miesto istorinius pastatus – škotų namus, kuriuose XVII–XVIII a. kūrėsi škotų bendruomenė. Taip pat aplankysite ir Senosios Rinkos aikštę, apžiūrėsite aplink ją esančius istorinius pastatus. Užsuksite į Knypavos Rinkos aikštę, kurioje vokiečių pirkliai supirkinėjo Prūsijoje vertinamus lietuviškus arklius. Kėdainių senamiestis – vienas iš septynių išlikusių senamiesčių Lietuvoje.

  Pažintinės kelionės pabaigoje vyksite pas trečios kartos bitininką, kurio bityne dūzgia apie 200 bičių avilių. Ragausite skirtingų 9 rūšių midų. Degustacijos metu susipažinsite su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais.

  Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 21.30 – 22.00 val.

Papildoma informacija


Pažintinės dienos kelionės autobusu kaina – 49 € asmeniui.

Į pažintinę dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Pažintinės dienos kelionės papildomiems mokamiems objektams:

 • 1863 metų sukilimo muziejus + gido paslauga Paberžėje – 3,6 € asmeniui, 2,8 € vaikams ir senjorams.
 • Pietūs: Radvilų troškinys – 10 € asmeniui.
 • Ekskursija Kėdainiuose – 4 € suaugusiam asmeniui, 3 € vaikams ir senjorams.
 • Midaus degustacija – 15 € asmeniui.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

 

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel. +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].  

Išvykimas


Pažintinės dienos kelionės autobusu išvykimo laikai gali keistis

 

 • 7.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.
 • 7.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.
 • 7.50 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.
 • 8.20 val. iš Kryžkalnio, degalinėje Orlen.
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija