Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Kelionės programa

Pažintinę kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionę pradėsite nuo miesto, įsikūrusio ant septynių kalvų. Koks tai miestas? Legenda pasakoja, kad miestą įkūrė karžygys Džiugas. Žemaitiškos ekskursijos, po Žemaitijos sostinę, metu surasite nuostabiausias miesto puošmenas, galėsite paglostyti meškutę, pakeliui paieškosite išsislapsčiusių „žydukų“. Ekskursiją ves vietinis miesto gidas (-ė).

                 Vėliau keliausite, kur mums pasakos apie žemaitiškus patiekalus, ir juos ragausite: pusmarškonė košė su kresnikėmis, šiupinys, kruopos su kiaulės uodega, kastinys, sporginė, silkė, cibulynė (arba šmakalas), gira, šmotas arba šonkauliukai.

                 Toliau šią kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionę tęsite gražiame dvare, kur vietinė gidė supažindins su dvaro ir parko istorija bei jame esančiais statiniais. Vokiečių kilmės architektas Karlas Lorenzas suprojektavo puošnų rūmų ansamblį, organiškai įsikomponavusį į seną natūralaus miško vietoje suformuotą ir dviem tvenkinių grandinėmis paįvairintą mišraus stiliaus parką. Dvaro parke pastatytos dvi oficinos ir neogotikos stiliaus žirgynas. Parke yra seniausia laikrodinė-oranžerija, kitaip dar vadinama pilaite.  Pilaitė yra miniatiūrinė Palazzo Vecchio rūmų, esančių Florencijoje, kopija, architektas nežinomas. Apie laikrodinę-oranžeriją, parko legendas, istorinius medžius papasakos dvaro rūmų gidė.

                 Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės pabaigoje lankysitės atsinaujinusiame Oginskių kultūros istorijos muziejuje. Muziejaus gidas supažindins kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, papasakos apie Oginskių įtaką Lietuvos politiniam ir kultūriniam gyvenimui, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina –  apie 61 € asmeniui (ekskursija, žemaitiški patiekalai, dvaras, muziejus)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios pažintinės kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kvalifikacijos tobulinimo kelionę pedagogams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kupiškio kraštas ir bitynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Dviejų dienų kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Anykščių ir Kupiškio kraštas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Zarasų krašte

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu – istorinės vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams po Kupiškio kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu