Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu pradėsite Šilutės rajone, kur susijungia ir persipina dviejų Lietuvos etnografinių regionų – Žemaitijos ir Mažosios Lietuvosistorijos ir kultūros palikimas. Čia dalyvausite pramoginėje edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su rubežiaus tarp Mažosios Lietuvos ir Didžiosios Lietuvos istoriją, papročiais ir kultūrą. Jus pasitiks kaimo kapela su maršu, kurie įtrauks į Paprūsės istoriją per žaidimus, šio krašto šokius ir dainas. Po energingos veiklos ir linksmybių būsite pakviesti susipažinti su Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos kulinariniu paveldu. Degustuosite naminių suslėgtų sūrių su Žemaičių moterų virta uogiene ir Žemaitijos bičių surinktu medumi, bei lietuvininkų išvirtą kafiją.

Degustacinę-pažintinę savaitgalio kelionę kolektyvams tęsite su žemaitiškų valgių degustaciją. Ragausite tradicinius patiekalus kaip: karštas bulves su lupena, naminį kastinį ir rasalynę. Visi šie patiekalai pagaminti taip, kaip juos ruošdavo šių apylinkių senoliai. Su tradicinių patiekalų gaminimu ir prosenelių paveldėtais receptais supažindins jus tikra švėkšniškė.

Savaitgalio pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje apsilankysite muziejuje, kuriame susipažinsite su H. Šojaus archeologine, gamtos, etnografine, kelionių ekspozicijomis bei lietuvininkų indų ekspozicijomis. Čia pristatomi unikalūs Rytprūsių dvaro gyvavimo fragmentai, didžiausias dėmesys kreipiamas Mažosios Lietuvos kulinariniam paveldui. Edukacijos metu dvaro ponia papasakos intriguojančių istorijų ir pamokys dvaro etiketo paslapčių. Ragausite šio krašto pyragą su kafija.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 72 €  kai keliauja nuo 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus