Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu pradėsite Šilutės rajone, kur susijungia ir persipina dviejų Lietuvos etnografinių regionų – Žemaitijos ir Mažosios Lietuvosistorijos ir kultūros palikimas. Čia dalyvausite pramoginėje edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su rubežiaus tarp Mažosios Lietuvos ir Didžiosios Lietuvos istoriją, papročiais ir kultūrą. Jus pasitiks kaimo kapela su maršu, kurie įtrauks į Paprūsės istoriją per žaidimus, šio krašto šokius ir dainas. Po energingos veiklos ir linksmybių būsite pakviesti susipažinti su Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos kulinariniu paveldu. Degustuosite naminių suslėgtų sūrių su Žemaičių moterų virta uogiene ir Žemaitijos bičių surinktu medumi, bei lietuvininkų išvirtą kafiją.

Degustacinę-pažintinę savaitgalio kelionę kolektyvams tęsite su žemaitiškų valgių degustaciją. Ragausite tradicinius patiekalus kaip: karštas bulves su lupena, naminį kastinį ir rasalynę. Visi šie patiekalai pagaminti taip, kaip juos ruošdavo šių apylinkių senoliai. Su tradicinių patiekalų gaminimu ir prosenelių paveldėtais receptais supažindins jus tikra švėkšniškė.

Savaitgalio pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje apsilankysite muziejuje, kuriame susipažinsite su H. Šojaus archeologine, gamtos, etnografine, kelionių ekspozicijomis bei lietuvininkų indų ekspozicijomis. Čia pristatomi unikalūs Rytprūsių dvaro gyvavimo fragmentai, didžiausias dėmesys kreipiamas Mažosios Lietuvos kulinariniam paveldui. Edukacijos metu dvaro ponia papasakos intriguojančių istorijų ir pamokys dvaro etiketo paslapčių. Ragausite šio krašto pyragą su kafija.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 72 €  kai keliauja nuo 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.

Kelionė į Latviją per Palangą: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3 d./2n.

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu – istorinės vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Vilniumi

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Pažintinė kelionė autobusu: Smėlio urvai-Kuldiga-latviškas vynas

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis