Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu pradėsite Šilutės rajone, kur susijungia ir persipina dviejų Lietuvos etnografinių regionų – Žemaitijos ir Mažosios Lietuvosistorijos ir kultūros palikimas. Čia dalyvausite pramoginėje edukacinėje programoje, kurios metu susipažinsite su rubežiaus tarp Mažosios Lietuvos ir Didžiosios Lietuvos istoriją, papročiais ir kultūrą. Jus pasitiks kaimo kapela su maršu, kurie įtrauks į Paprūsės istoriją per žaidimus, šio krašto šokius ir dainas. Po energingos veiklos ir linksmybių būsite pakviesti susipažinti su Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos kulinariniu paveldu. Degustuosite naminių suslėgtų sūrių su Žemaičių moterų virta uogiene ir Žemaitijos bičių surinktu medumi, bei lietuvininkų išvirtą kafiją.

Degustacinę-pažintinę savaitgalio kelionę kolektyvams tęsite su žemaitiškų valgių degustaciją. Ragausite tradicinius patiekalus kaip: karštas bulves su lupena, naminį kastinį ir rasalynę. Visi šie patiekalai pagaminti taip, kaip juos ruošdavo šių apylinkių senoliai. Su tradicinių patiekalų gaminimu ir prosenelių paveldėtais receptais supažindins jus tikra švėkšniškė.

Savaitgalio pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje apsilankysite muziejuje, kuriame susipažinsite su H. Šojaus archeologine, gamtos, etnografine, kelionių ekspozicijomis bei lietuvininkų indų ekspozicijomis. Čia pristatomi unikalūs Rytprūsių dvaro gyvavimo fragmentai, didžiausias dėmesys kreipiamas Mažosios Lietuvos kulinariniam paveldui. Edukacijos metu dvaro ponia papasakos intriguojančių istorijų ir pamokys dvaro etiketo paslapčių. Ragausite šio krašto pyragą su kafija.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 72 €  kai keliauja nuo 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė kelionė autobusu: Siesikų dvaras – Antano Smetonos rezidencija – kugelis – Taujėnų dvaras

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės –– Kėdainiai–vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu