Naujų metų sutikimas Vilniuje: Kauno eglutė – kibinų gaminimas – šventinė vakarienė - Užupis

gruodžio 31 – sausio 1
Kaina asmeniui 165€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Naujų metų sutikimas Vilniuje: Kauno eglutė – kibinų gaminimas – šventinė vakarienė - Užupis
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Kviečiame Naujus metus sutikti keliaujant!! Aplankysite Kauno pasakišką kalėdų eglutę. Vyksite dalyvauti kibinų edukacijoje, kurioje jūsų laukia 2 kibinai su sultiniu. Viešbutyje dalyvausite šventinėje 3 patiekalų vakarienėje, o Naujus metus sutikti galėsite prie spindinčios Vilniaus miesto puošmenos - kalėdų eglutės. Antrąją dieną Jūsų laukia vėlyvas išsiregistravimas, ekskursija po Užupio Respubliką ir pietūs.


Išvykimas
2021 m. gruodžio 31 d. 12:00

Kelionės programa

Naujų metų sutikimo kelionės metu, šventinę nuotaiką pradėsime kurti nuo pat kelionės pradžios. Autobusu vyksite apžiūrėti Kauno miesto Švenčių simbolio – Kalėdinės eglutės. Šiais metais Kaunas vėl stebina išradingumu, eglutė žaisminga, primenanti vasarą. Apžiūrėsite eglutę, pasifotografuosite.

Naujametės kelionės metu vyksite į Kibinų gaminimo pamokėlę. Kibinai – karaimų tautinis paveldas. Šiais laikais maistas puikiai reprezentuoja  tautą.  Už skanius, sultingus ir taip visų mūsų pamėgtus kibinus turime būti dėkingi karaimų tautai. Tai – pusmėnulio formos mielinės tešlos pyragėlis su pjaustytos mėsos įdaru, kepamas orkaitėje ant skardos. Pamokėlės metu išgirsite pasakojimą apie kibinų gaminimą, Vienas kibinas bus pagamintas kibininėje, o kitą kibiną gaminsitės patys. Vėliau degustuosite du kibinus su kiauliena, bus atsigerti firminis kmynų gėrimas, bei skanausite natūralų vištienos sultinį. ATKREIPTINAS DĖMESYS: jeigu yra asmenų nepageidaujančio kibino su mėsa, būtina  pažymėti registruojantis į kelionę. Tada bus paruoštas kibinas su daržovėmis. Priešingu atveju bus su mėsa. 

 Šios Naujų metų sutikimo kelionės metu, atvyksite į  puikų 4 žvaigždučių viešbutį “Holiday Inn”, kuriame įsikursite ir dalyvausite šventinėje vakarienėje viešbučio restorane. Jūsų laukia 3 patiekalų vakarienė ir taurė putojančio vyno.

Vietoje šventinės vakarienės viešbutyje galimas naujų metų sutikimo vakaras kitoje jūsų pasirinktoje vietoje. Vienas iš variantų: Naujų Metų sutikimo vakaras, geležinkelio stoties tema, - su gyvai atliekama linksma muzika, DJ, maistu, galima rinktis kur norite būti, - koncerte, bare ar restorane, ar iš amfiteatro stebėti aplinką, klausytis muzikos. 

Naujų metų sutikimas prie Vilniaus Kalėdų eglutės.

2 diena:

Po gausių švediško stalo pusryčių, vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučio.

Naujų metų dieną pradėsite nuo ekskursijos po Užupį su vietiniu gidu. Kitaip dar vadinamas – Menininkų respublika, kartais lyginamas su Paryžiaus Monmartro rajonu. Užupis garsėja savo nuosavu himnu, konstitucija, prezidentu, vyskupu bei bronziniu Užupio angelu. Užupyje už kiekvieno posūkio slypi unikalūs dalykai, tik jie visu savo įdomumu atsiskleidžia tiems, kurie moka eiti per pasaulį plačiai atmerktomis akimis. Užupio angelas - šio rajono simbolis, bet ne visi pamena (ar žino), kad Angelas „išsirito“ iš kiaušinio. Užupis garsėja savo Šv.Baltramiejaus bažnyčia, kuri yra mažiausia visame mieste. Namai ir gatvelės šiame rajone atrodo labai autentiškai. Mūriniai ir mediniai gyvenamieji namai, gatvės, kiemai išlaikė įvaizdį nuo XX a. pradžios. Visą Užupio istoriją jums papasakos gidas ekskursijos metu.

Po labai įdomios ekskursijos grupės laukia pietūs: sriuba + karštas mėsos patiekalas. (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis pažymėkite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pilni įspūdžių ir puikios šventinės nuotaikos keliausite namo.

Dviejų dienų naujų metų sutikimo kelionės autobusu kaina –  165 € asmeniui (gyvenant dviese, dviviečiame kambaryje).

Į dviejų dienų naujų metų sutikimo kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, nakvynės viešbutyje su 3 patiekalų šventinę vakariene, taure putojančio gėrimo, gausiais švediško stalo pusryčiais, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Dviejų dienų naujų metų sutikimo kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Kibino gaminimo pamokėlė:  8 € asmeniui (2 kibinai su mėsa, natūralus sultinys, kmynų gėrimas)
  • Ekskursija Užupyje – 3 - 5 € asmeniui (priklausomai nuo grupės dydžio)
  • Pietūs (sriuba + karštas vištienos patiekalas) 10 - 12 € asmeniui.

Pastaba. Naujų metų sutikimo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Dviejų dienų naujų metų sutikimo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie naujų metų sutikimo kelionę autobusu tel. 865556313 arba 867727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


12.00 val. išvykimas iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

12.20 val. Gargždų ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai,  tarp Kultūros namų ir banko).

12.50 val. Degalinė Trevena, prie kelio į Rietavą – Kvėdarną, automagistralės 57 kilometras.

13.20 val. Kryžkalnis, Orlean degalinė,

14.40 val. Kaunas, Kauno pilis, automobilių stovėjimo aištelė

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 18.00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai