1000 šviesų žibintų festivalis - Maironio muziejus

sausio 29
Kaina asmeniui 32€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Keliausite į garsiojo poeto Maironio butą, kuriame susipažinsite su jo gyvenimu Kaune, jo kūryba, sukauptais meno kūriniais. Muziejaus gidė papasakos vieną kitą linksmą nutikimo, kurio apie poetą nesužinosite niekur kitur. Po pietų vyksite į 1000 šviesų festivalį, kuris nepaliks abejingų. Čia rasite net 230 pasakiškų šviesos skulptūrų. 


Išvykimas
2022 m. sausio 29 d. 10:00

Kelionės programa

Pažintinės – patyriminės kelionės autobusu pradžioje aplankysite poeto Maironio muziejų. Visiems gerai žinoma, kad jo atvaizdas puikavosi ant 20 litų kupiūrios. Jonas Mačiulis – Maironis buvo kunigas, teologijos profesorius aktyviai dalyvavo tautiniame judėjime, bet labiausiai žinomas kaip poetas, savo lyrika garsinęs didvyrišką senovę, kvietęs į kovą prieš carizmą, dainavęs meilę Lietuvai ir jos gamtai. Nors Maironis gimė Žemaitijoje, tačiau Kaune praleido didelę gyvenimo dalį, čia ir mirė. Palaidotas taip pat netoli muziejaus, Katedros sienoje. Muziejaus gidas jus pavedžios po poeto buto kambarius, supažindins su jo gyvenimu Kaune, parodys, kokius meno kūrinius buvo sukaupęs Maironis, išgirsite ir vieną kitą linksmą nutikimą, kurio šiaip sau internete nerastumėte.

Toliau pažintinės – patyriminės kelionės metu vyksite pastiprinti jėgas jaukiame restorane. Pietums bus siūloma sriuba + karštas patiekalas (jeigu atsisakote pietų ar pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite). Restoranas įsikūręs Laisvės alėjoje - pagrindinėje Kauno miesto gatvėje, tad turėsime progą pasivaikščioti ilgiausia pėsčiųjų gatve Europoje. Keliaudami pėstute per šią alėją ieškosime pasislėpusių garsių žmonių skulptūrų, didingų valdovų paminklų ir apžiūrėsime naujai atidengtą skulptūrą skirtą paminėti lietuviško kino 90 – ąjį jubiliejų.

Laisvas laikas pasivaikščioti Laisvės alėjoje apie 45 min.

Vakarą patyriminės kelionės autobusu metu užbaigsite Lietuvos liaudies buities muziejuje. Šiais metais pirmą kart čia rengiamas žibintų instaliacijų festivalis ,,1000 šviesų’’. Čia jūsų lauks stulbinantis žibintų festivalis, kuriame pamatysite net 230 pasakiškų šviesos skulptūrų. Paslaptingoje tamsoje jums kelią nušvies nuostabi gėlių alėja, įvairiausių gyvūnų ir mitologinių būtybių skulptūros. Šie ryškūs ir spalvingi kūriniai nukels jus į paslaptingą stebuklų pasaulį, pažadins jūsų fantazija ir savo akimis pamatysite atgijusius pasakų personažus. Pasirūpinkite šilta apranga, nes reikės būti lauke, nėra patalpų, kur užeiti sušilti.

Patyriminės kelionės kaina –   32  € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Maironio muziejaus bilietai ir gido paslaugos – 5 - 6 € suaugusiam asmeniui, 3 - 4 € vaikams ir senjorams (priklauso nuo grupės dydžio)
  • Pietūs (sriuba + karštas vištienos patiekalas) - 6 € asmeniui.
  • Bilietas į ‘’1000 šviesų’’ žibintų festivalį - 15,50 € suaugusiems, 10.90 €  - vaikams, studentams ir senjorams. Vaikams iki 6 metų nemokamai.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


10.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės)....

10.20 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų.)

10.50 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

11.20 val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 23.00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.