Kelionė iš Vilniaus po Anykščius - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

rugpjūčio 20
Kaina asmeniui 34€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kelionė iš Vilniaus po Anykščius - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Autobusu vyksite į gražiausią ir nuotaikingiausią Rytų Aukštaitijos miestą – Anykščius, viliojantį vaizdingomis apylinkėmis ir įdomiais lankytinais objektais. Miestas įsikūręs vaizdingame Šventosios upės slėnyje. Šiame krašte gimė ir gyveno klasikas kaip Antanas Baranauskas ir Antanas Vienuolis.


Išvykimas
2022 m. rugpjūčio 20 d. 07:30

Kelionės programa

Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu iš Vilniaus pradėsite mieste, kuris vadinamas žaliąja Lietuvos viršūne. Turėsite išskirtinę galimybę praeiti taku medžių viršūnėmis, kuris vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apylinkes, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų.

Savaitgalio kelionę autobusu tęsite A.Baranausko ir A.Vienuolio-Žukausko memorialiniame muziejuje, kuriame išgirsite apie A.Baranausko, kaip žolininko, kalbininko, muzikanto talentus ir žinojimus. Pamatysite A.Vienuolio darbo kambarį, susipažinsite su rašytojo kūryba, visuomenine veikla.

Toliau šios pažintinės-patyriminės kelionės metu vyksite paklausyti įdomių pasakojimų į Siauruko muziejų. Pamatysite miesto šimtametę geležinkelio stotį – unikalus XIX amžiaus pabaigos – XX amžiaus technikos, architektūros ir kultūros paminklas. Čia išvysite eksponuojamą „Škoda“ garvežį, gyvenamuosius geležinkelio darbuotojų namus, vandens bokštą, prekių sandėlius, kelionės reikmenis ir daugybę kitų įdomybių…

Sustosite papietauti Anykščių mieste. Sriuba + karštas vištienos patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote, prašome registruojantis į kelionę, pažymėti. Taip pat informuoti iš anksto jeigu norėsite vegetariško patiekalo).

Savaitgalio pažintinę kelionę tęsite vykdami į Vorutos pilies buvimo vietą. Čia vietinis gidas papasakos apie piliakalnio istoriją, aprodys teritoriją, supažindins su pilėnų kasdienybe. Gidas jums aprodys senovinius ginklus, šarvus, supažindins su svarbiausiais istoriniais faktais nuo Mindaugo iki Vytauto valdymo laikų. Apžvalgos bokšto ekspozicijoje susipažinsite su buvusios Šeimyniškėlių (Vorutos) pilies istorija. Taip pat turėsite galimybę pasimatuoti šarvus, pamojuoti kardais bei pajausti jų svorį.

Pažintinės vienos dienos kelionės pabaigoje aplankysite dvarą, esantį Anykščių regioniniame parke. Vaizdingame Anykštos upės kairiajame krante iš tolo akį patraukia stilingi rūmai – XIX a. architektūros paminklas, neoklasicizmo epochos perlas, užburiantis subtilumu ir elegancija. Šio dvaro ansamblis restauruotas pagal 1853 m. projektą. Atkurti autentiški lubų ir sienų tapybos darbai, originalios rudojo uosio durys, išlikę vertingi dekoruoti priesieniniai židiniai. Ypatinga interjero puošmena – autentiškos XIX a. krosnys, apmūrytos baltos glazūros plokštėmis. Ekskursijos metu išgirsite dvaro ir jo apylinkių istoriją, išvysime kambarius, sales. Profesionalus gidas supažindins su dvariškių gyvenimo istorijomis ir “paskalomis”, pakvies į apžvalgos bokštą bei kitas įspūdingas dvaro erdves.

Pilni įspūdžių vyksite namo.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 34 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

 • Vorutos (Šeimyniškėlių) piliakalnis + vietinio gido paslauga – 3 € suaugusiam, 2 € moksleiviams, studentams, senjorams;
 • Medžių lajų takas + vietinio gido paslauga – 6 € suaugusiam, 4 € moksleiviams, studentams, senjorams.
 • A. Baranausko ir A.Vienuolio muziejus + vietinio gido paslauga – 4 € asmeniui.
 • Siauruko muziejus + vietinio gido paslauga - 5 € asmeniui.
 • Pietūs – 7 € asmeniui.  
 • Burbiškio dvaras + vietinio gido paslauga – 7 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Išvykimas


Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07:30 val. Vilnius, Lukiškių a. prie Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

8:40 val. Ukmergė, iš Kęstučio aikštės, prie savivaldybės.

Numatomas grįžimas atgal į Vilnių apie 20:00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.