Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs

vasario 5
Kaina asmeniui 40€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Jaunpils pilis – viduramžių laikų pietūs
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Kelionės metu aplankysite vieną iš kelių išlikusių viduramžių pilių, kur taip pat išragausite ir to meto vienuolių pietus. Susipažinsite su gražiuoju Jelgavos miestu pažintinėje ekskursijoje. O kelionės pabaigoje aplankysite didžiausią ledo skultūrų parodą Baltijos šalyse.


Išvykimas
2023 m. vasario 5 d. 08:00

Kelionės programa

Vyksite į vieną iš kelių išlikusių viduramžių pilių – Jaunpils pilį, išlaikiusią savo originalią išvaizdą.  Pilis buvo pastatyta 1301m. Livonijos ordino Magistrui Gottfried von Roga. Pilis stovi vaizdingoje vietovėje, iš trijų pusių apsupta vandens. Jūsų lauks linksma, teatralizuota ekskursija su vienuoliu. Ekskursijos metu susipažinsime su viduramžių tradicijomis, išgirsime nuostabių pilies istorijų ir paslapčių.

Po linksmos ekskursijos vaišinsimės viduramžių laikų šventinėmis vaišėmis. Pilies krosnyje sukiota vištienos šlaunelė, kepti juodieji vėdarai, virti žirniai, keptos neluptos bulvės, rauginti kopūstai su kmynais,  žalumynų pundeliai,  didysis pyragas su sėklomis,  vienuolio mėgstamiausi sausainiai, rauginto pieno meduolis su razinomis, Vynas, vanduo su citrina. Viskas valgoma rankomis.

Vėliau pažintinės – pramoginės kelionės autobusu metu, vyksime susipažinti su Jelgava, buvusia Kuršo kunigaikštystės sostine.  1345 m. miestą užkariavo lietuviai. Ilgą laiką priklausė Abiejų Tautų Respublikai. Jelgava įkurta prie plačiosios Lielupės upės. Vietinė gidė papasakos ir parodys pačius įdomiausius objektus. Trumpa apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi faktus, praeisime vietos gyventojų ir svečių pamėgtu pėsčiųjų tiltu „Mitava“, jo ilgis 200 m. ilgio, jis pakabintas ant lynų, suspažinsite su Janio Čakstės paminklu, praeisime gražiąją Šv.Simono ir Šv.Onos ortodoksų katedrą bei Academia Petrine.

Pažintinės - pramoginės dienos kelionės autobusu į Latviją perliukas -  didžiausia Tarptautinė ledo skulptūrų paroda Baltijos šalyse. Jau 23 kartą vyksta šis festivalis, kuris su kiekvienais metais pritraukia vis daugiau skulptorių iš viso pasaulio. Šiais metais festivalio tema – “Senovės dievybės”.  Grožėsimės iš ledo luitų išdrožtomis skulptūromis, sušilsite gurkšnodami karštą šokoladą ar vyną, išsirinksite savo  skulptūras - favoritus.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą – apie 22.30 val.

Pažintinės dienos kelionės autobusu į Latviją kaina –   40 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

 • Jaunpils pilyje teatralizuota ekskursija – 9 € asmeniui (priklausomai nuo grupės dydžio);
 • Viduramžių pietūs – 13 € asmeniui;
 • Įėjimas į Ledo skulptūrų festivalį – 10 € suaugusiam asmeniui, 5 € vaikams ir senjorams; (bilietus galite įsigyti internetu savarankiškai, bilietai internetu pigesni - 7 € suaugusiam asmeniui, 4 € vaikams ir senjorams;)
 •  

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės vienos dienos kelionės į Latviją autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


 • 8.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.
 • 8.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.
 • 9.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė).
 • 10.00 val. iš Mažeikių (degalinė Orlen, Žemaitijos g. 42, Mažeikiai).
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus