Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

  • Savaitgalio verslo kelionės autobusu pradžioje aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, kuri stovi ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje, kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, apžiūrėsite pilies karcerį.
  • Pilies restorane jūsų lauks pietūs: sriuba + karbonadas su grybų padažu.
  • Savaitgalio kolektyvinės kelionės metu, važiuodami palei Nemuną vyksite į pilį, kurioje išgirsite portugalo Žozė de Faria e Kastro ir Sofija Vaksel meilės istoriją bei sudalyvausite edukacinėje programoje, ragausite dvaro ,,gaspadinės“ Juzefos kepto ypatingo pyrago, atsigaivinsite Žozė ir Sofijos meilės arbata, išgirsite nepaprastų legendų ir nutikimų apie vaiduoklius ir ne tik.
  • Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria įspūdinga panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.
  • Grožėdamiesi spalvota gamtos gama, vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį. Ekskursija po miestelį.
  • Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės pabaigoje užsuksite į dvarą, kuris laikomas XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklu. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Dalyvausite teminėje ekskursijoje. Abejingų nepaliekanti ponia dalinsis prisiminimais apie dvaro gyvenimą bei valdžiusių grafų Tiškevičių paliktus pėdsakus. Šio susitikimo dvaro svečiai tikrai ilgai neužmirš!

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: pilys, pietūs, padavimų ir legendų gaubiamas miestelis, teminė ekskursija – 55-60 € asmeniui.

Pastabos: Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas - [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – Slaptas bunkeris

Sveikatingumo pasiūlymas – idėja kolektyvams: paskaita apie vaistinius augalus

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Klaipėda

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Brodo istorijos: V. Kernagio Vilnius