Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Savaitgalio verslo kolektyvinę kelionę pradėsite nuo vykimo į degustaciją. Vyksite ragauti tradicinius šviežius varškės, saldaus pieno, ”Senoviškai”, rūkytus ir keptus  sūrius. Iš viso ragausite 10 rūšių  sūrio – nuo sūrio su česnakais ir kmynais iki saldaus sūrio su spanguolėmis. Pagardinimui prie sūrių bus vietinės  gamybos karamelė. Sezono metu taip pat ant stalo būna medus. Degustacijos metu paragausite gėrimą, kurį kaimo žmonės anksčiau gamindavo pastoviai - pieno šampaną. Taip pat galima bus atsigerti stalo vandens su citrina.

Šios savaitgalio verslo kelionės metu aplankysite vieną gražiausių  Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, kuri stovi ant Nemuno kranto. Lydinti gidė susipažindins su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto.

Važiuodami toliau šioje savaitgalio verslo kelionėje, palei Nemuną išvysite raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria įspūdinga panorama. pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.

Savaitgalio verslo kolektyvinėje kelionėje, jūsų lauks pietūs kaimo turizmo sodyboje.

Grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį.

Savaitgalio verslo kelionei autobusu einant į pabaigą užsuksite į Raudondvario dvarą. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Teminės ekskursijos metu dvaro panelė papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius, pramogas ir dar apie šį bei tą…

Po pilnos įspūdžių savaitgalio verslo kelionės vyksite namo.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 94 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teminė ekskursija, degustacija, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Zarasų krašte

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė kelionė kolektyvams: vienuolyno ansamblis – viduramžių maistas – stipriųjų gėrimų degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė