Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Kelionės programa

 

Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Savaitgalio verslo kolektyvinę kelionę pradėsite nuo vykimo į degustaciją. Vyksite ragauti tradicinius šviežius varškės, saldaus pieno, ”Senoviškai”, rūkytus ir keptus  sūrius. Iš viso ragausite 10 rūšių  sūrio – nuo sūrio su česnakais ir kmynais iki saldaus sūrio su spanguolėmis. Pagardinimui prie sūrių bus vietinės  gamybos karamelė. Sezono metu taip pat ant stalo būna medus. Degustacijos metu paragausite gėrimą, kurį kaimo žmonės anksčiau gamindavo pastoviai - pieno šampaną. Taip pat galima bus atsigerti stalo vandens su citrina.

Šios savaitgalio verslo kelionės metu aplankysite vieną gražiausių  Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, kuri stovi ant Nemuno kranto. Lydinti gidė susipažindins su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto.

Važiuodami toliau šioje savaitgalio verslo kelionėje, palei Nemuną išvysite raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria įspūdinga panorama. pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.

Savaitgalio verslo kolektyvinėje kelionėje, jūsų lauks pietūs kaimo turizmo sodyboje.

Grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį.

Savaitgalio verslo kelionei autobusu einant į pabaigą užsuksite į Raudondvario dvarą. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Teminės ekskursijos metu dvaro panelė papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius, pramogas ir dar apie šį bei tą…

Po pilnos įspūdžių savaitgalio verslo kelionės vyksite namo.

 

Savaitgalio kelionės kolektyvams autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą .

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: už degustaciją, pilis, pietus, teminę ekskursiją – apie 50-55 € asmeniui.

Pastabos: Šios verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Šios verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Alaus degustacija – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje”

Degustacinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – Dzūkiškas kulinarinis paveldas ir gamtos lobiai

Naujų metų sutikimas Vilniuje: Kauno eglutė – kibinų gaminimas – šventinė vakarienė - Užupis

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu