Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Kelionės programa


Šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams vyksite į vieną iš kelių išlikusių viduramžių pilių, išlaikiusių savo originalią išvaizdą. Pilyje pasinersite į atkurtą viduramžių gyvenimą ir grožėsitės gamta. Pilis stovi vaizdingoje vietovėje, iš trijų pusių apsupta vandens. Lankytojų lauks linksma, teatralizuota ekskursija su vienuoliu, tarnaite. Ekskursijos metu susipažinsite su viduramžių tradicijomis, o pilies istoriją ir paslaptis sužinosite žaisdami ir stebėdami pilies herojus. 
  • Savaitgalio kolektyvinės kelionės metu, po linksmos ekskursijos vaišinsitės šventinėmis vaišėmis (Pilies krosnyje sukiota vištienos šlaunelė, kepti juodieji vėdarai, virti žirniai, keptos neluptos bulvės, rauginti kopūstai su kmynais,  žalumynų pundeliai,  didysis pyragas su sėklomis, Vienuolio mėgstamiausi sausainiai, rauginto pieno meduolis su razinomis, vynas, vanduo su citrina). Visa tai valgoma rankomis.
  • Sotūs ir kupini gerų emocijų, tęsiant savaitgalio pažintinę verslo kelionę, vyksite į vyno degustacijos vietą, kur atsiveria žavus vaizdas į nuostabius gamtos peizažus. Vyno asortimentas kiekvienais metais skiriasi. Tai priklauso nuo gamtos dosnumo. Vyndarys gamina sausus, pusiau sausus ir saldžius vynus iš obuolių, rojaus obuolių, aronijų, kalnų pelenų, aviečių, braškių, agrastų, mėlynių, serbentų, juodųjų serbentų, serbentų, šeivamedžio braškių, slyvų, bruknių, medaus.  Ypatingas šios vyno daryklos produktas yra „Aviečių putojantis vynas“, kuris gaminamas iš rudens aviečių, naudojant šampano technologiją.  Degustuosite 5-6 rūšis vyno.
  • Turiningai praleidę laiką vyksite namo.
     

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio kelionės vadovo-gido paslaugos.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: ekskursija po viduramžių pilį, viduramžių vaišės, vyno degustacija - apie 50 € asmeniui, kai vyksta 27-30 asmenų.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, +37064442909, el.paštas – [email protected]datours.lt, [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Ekskursija kolektyvams „ROMANTIŠKA VIEŠNAGĖ GAMTININKO SODYBOJE“

Virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai