Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Kelionės programa


Šioje savaitgalio verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams vyksite į vieną iš kelių išlikusių viduramžių pilių, išlaikiusių savo originalią išvaizdą. Pilyje pasinersite į atkurtą viduramžių gyvenimą ir grožėsitės gamta. Pilis stovi vaizdingoje vietovėje, iš trijų pusių apsupta vandens. Lankytojų lauks linksma, teatralizuota ekskursija su vienuoliu, tarnaite. Ekskursijos metu susipažinsite su viduramžių tradicijomis, o pilies istoriją ir paslaptis sužinosite žaisdami ir stebėdami pilies herojus. 
  • Savaitgalio kolektyvinės kelionės metu, po linksmos ekskursijos vaišinsitės šventinėmis vaišėmis (Pilies krosnyje sukiota vištienos šlaunelė, kepti juodieji vėdarai, virti žirniai, keptos neluptos bulvės, rauginti kopūstai su kmynais,  žalumynų pundeliai,  didysis pyragas su sėklomis, Vienuolio mėgstamiausi sausainiai, rauginto pieno meduolis su razinomis, vynas, vanduo su citrina). Visa tai valgoma rankomis.
  • Sotūs ir kupini gerų emocijų, tęsiant savaitgalio pažintinę verslo kelionę, vyksite į vyno degustacijos vietą, kur atsiveria žavus vaizdas į nuostabius gamtos peizažus. Vyno asortimentas kiekvienais metais skiriasi. Tai priklauso nuo gamtos dosnumo. Vyndarys gamina sausus, pusiau sausus ir saldžius vynus iš obuolių, rojaus obuolių, aronijų, kalnų pelenų, aviečių, braškių, agrastų, mėlynių, serbentų, juodųjų serbentų, serbentų, šeivamedžio braškių, slyvų, bruknių, medaus.  Ypatingas šios vyno daryklos produktas yra „Aviečių putojantis vynas“, kuris gaminamas iš rudens aviečių, naudojant šampano technologiją.  Degustuosite 5-6 rūšis vyno.
  • Turiningai praleidę laiką vyksite namo.
     

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 90 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota ekskursija, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje

Berlynas ir Potsdamas su didžiausios Lenkijos šventovės lankymu (3d./2n.)

Vienos dienos pažintinė kelionė: šokoladas – tulpių žydėjimas Burbiškio dvare