Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje vyksite prie Platelių ežero, kur pakrante bei šalia jo augančiu mišku besidriekiantis pažintinis pėsčiųjų takas visus sužavės savo gamtine įvairove bei nuostabiais vaizdais į ežerą. Pažintiniame take  galima pamatyti būdingą šiam kraštui reljefą, Šeirės mišką, Gaudupio pelkę, Piktežerį, Platelių ežerą, o įrengta infrastruktūra padės pažinti aplinką per regėjimą, uoslę, klausą, lietimą, judėjimą ir mąstymą. Tad pasirūpinkite tinkama apranga, avalyne ir vandeniu. Ekskursija pažintiniu taku su vietiniu žemaitiškai kalbančiu gidu.
 • Po malonaus pasivaikščiojimo vyksite pietauti (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti 5 dienas prieš kelionę.
 • Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo kelionės metu lankysitės Žemaičių Kalvarijoje, kur vietinis gidas supažindins su šiuo įdomiu miesteliu. Tai viena iš labiausiai lankomų Lietuvos sakralinių vietovių, įtraukta į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią.  XVII a. vyskupas Jurgis Tiškevičius įsteigė pirmąjį LDK Kristaus kančios kelią su 19 koplyčių bei  pastatė Marijai skirtą bažnyčią. Greitai susiklostė savitos kasmet liepos pirmąjį dešimtadienį vykstančių kelionių į atlaidus tradicijos.
 • Vienos dienos pažintinės kelionės pedagogams metu aplankysite Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo mažąją baziliką. Bažnyčia buvo ne kartą atstatyta ir remontuota, dabartinė bazilika yra jau ketvirtoji Žemaičių Kalvarijos miestelyje. Labai įdomus ir pats miestelis, turintis įspūdingą reljefą,  išsaugojęs IX–XIII a. būdingą gatvių tinklą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelis garsus ir žymiomis asmenybėmis.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje vyksite apžiūrėti  Barstyčių (kitaip vadinamo  Puokės) akmens. Tai didžiausias  riedulys Lietuvoje. Melioratoriai, kasdami griovius, aptiko milžinišką akmenį. Tik jo  ketera kyšojo paviršiuje, todėl nuspręsta iškasti jį visą. Tuomet tyrėjai nustatė, kad akmuo yra netgi didesnis už tada didžiausiu Lietuvos akmeniu laikytą Puntuką. Spėjama, kad akmenį ledynai atnešė nuo Švedijos.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionės pabaigoje aplankysite Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų ir parką, išsamiau supažindins vietinis gidas (-ė). Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo Vaclovo Into atrinkti akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame slėnyje. Slėnyje – akmenų lauko ekspozicija su retų medžių ir augalų kolekcija bei poilsio aikštelėmis. Kalnelyje – akmeninių skulptūrų skveras. Muziejuje eksponuojama nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų kolekcijos.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina – 72 € asmeniui (Ekskursija pažintiniu taku, pietūs, ekskursija Žemaičių Kalvarijoje, akmenų muziejus)

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums