Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Kelionės programa

 

Šioje savaitgalio pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Šios pažintinės savaitgalio verslo kelionės pradžioje vyksite į Jelgavos krašte įsikūrusį šeimos ūkį, kuriame ragausite 9 rūšių sūrius (su ožragėmis, petražolėmis, česnakais, svogūnais), keptą naminę duoną, gurkšnosite arbatą. Sodybos šeimininkė pavaišins marinuotu sūriu gavusiu pripažinimą didžiausioje Baltijos šalyse maisto parodoje "Riga Food 2014", 1 vietą nominaciją "Tautos skonis".
  • Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams metu aplankysite buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidenciją. Tai didžiausias architektūros paminklas Baltijos šalyse, žymaus Rusijos dvaro architekto Frančesko Bartolomeo Rastrelli darbas. Apsilankysite rūmų muziejuje, susipažinsite su pasakojimais apie Kuržemės-Žiemgalos hercogus, patirti ypatingą skonio nuotykį padės - karštas hercogų laikų šokoladas.  Rūmuose su gide galima apžiūrėti ir hercogų sarkofagus.
  • Po ekskursijos pasivaikščiosite po buvusią Kuršo kunigaikštystės sostinę.  Pasikelsite į daugiau nei 400 metų senumo Švč. Trejybės bažnyčios bokštą, iš kurio grožėsitės miesto vaizdais.     
  • Pažininės savaitgalio verslo kelionės autobusu pabaigoje sudalyvausite specialių efektų šou –  latviškame kino mieste. Ekskursijos metu, gidas papasakos kaip kuriamas kinas, matysite, kaip atrodė Ryga prieš apytikriai 100 metų. Bažnyčia, istoriniai tiltai, turgaus aikštė, gatvės grindinys, Dauguvos pakrantė su laiveliais, tramvajus, karinė technika ir kiti objektai, leis pažvelgti į kino filmų kūrimo užkulisius.
  • Kupini gražių įspūdžių vyksite namo.
     

Pažintinės savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio kelionės vadovo-gido paslaugos.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: sūrių degustacija, hercogų sarkofagai ir šokoladas Jelgavos dvare, kėlimasis į bažnyčios bokštą, kino miestas su specialių efektų šou - apie 40-45 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu

Pažintinė ekskursija kolektyvams Klaipėdoje „Dangės krantinių istorijos“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Suvalkiją su dvaro šokiais ir ragaučiumi

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata