Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Kelionės programa


Šioje vienos dienos degustacinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams į Latviją dalyvausite degustacijose:

  • Pirmiausia, šioje dienos degustacinėje kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams apsilankysite, ten kur gamina marmaledinius saldainius iš vaisių ir uogų sulčių. Papasakos apie jų gamybos procesą. Taip pat ragausite sirupus (rabarbarai + imbieras; obuolys / kriaušė / svarainis + šermukšnis ir kt.). Sužinosite apie gaminamus eleksyrus, kurių sudėtyje yra 10–15 rūšių augalų ekstraktų kompleksas sukurtas specialiai kiekvienam eliksyrui (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Toliau šią degustacinę kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams tęsite link fabriko, kur gaminami legendiniai saldainiai „Karvutė“ arba dar žinomi kitu pavadinimu „Gotina“. Patys vyniosite “karvutės” saldainius, degustuosite 3 rūšių saldainius, sužinosite apie gamybos procesą pagal senuosius receptus iš tikro pieno ir sviesto, išsaugant tradicijas ir kokybę jau daugelį metų. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Šios degustacinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams pabaigoje užsuksite į šeimos verslo kavinukę, kur gaminami naminiai ledai. Šios ekskursijos metu gamintojas papasakos kaip gamina naminius ledus, kuo jie skiriasi nuo kitų gamintojų, degustuosite 6 rūšių (bulvių, zefyrų ir kt... ) ledus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 86 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai,  degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus, bei vaikų amžiaus.

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė savaitgalio kelionė: Neonijos muziejus - Tartu Universiteto muziejus - Ledynmečio muziejus

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai”

Pažintinė kelionė autobusu į Vilniaus šviesų festivalį

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: žiemos sodas ir muziejus – edukacija „Vonios malonumai“ - Palanga

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Pažintininė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Visaginą

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis