Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Kelionės programa


Šioje vienos dienos degustacinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams į Latviją dalyvausite degustacijose:

  • Pirmiausia, šioje dienos degustacinėje kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams apsilankysite, ten kur gamina marmaledinius saldainius iš vaisių ir uogų sulčių. Papasakos apie jų gamybos procesą. Taip pat ragausite sirupus (rabarbarai + imbieras; obuolys / kriaušė / svarainis + šermukšnis ir kt.). Sužinosite apie gaminamus eleksyrus, kurių sudėtyje yra 10–15 rūšių augalų ekstraktų kompleksas sukurtas specialiai kiekvienam eliksyrui (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Toliau šią degustacinę kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams tęsite link fabriko, kur gaminami legendiniai saldainiai „Karvutė“ arba dar žinomi kitu pavadinimu „Gotina“. Patys vyniosite “karvutės” saldainius, degustuosite 3 rūšių saldainius, sužinosite apie gamybos procesą pagal senuosius receptus iš tikro pieno ir sviesto, išsaugant tradicijas ir kokybę jau daugelį metų. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Šios degustacinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams pabaigoje užsuksite į šeimos verslo kavinukę, kur gaminami naminiai ledai. Šios ekskursijos metu gamintojas papasakos kaip gamina naminius ledus, kuo jie skiriasi nuo kitų gamintojų, degustuosite 6 rūšių (bulvių, zefyrų ir kt... ) ledus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Šios degustacinės kelionės kolektyvams maršrutą galima keisti.

Vienos dienos degustacinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams kaina asmeniui (kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: marmeladinių saldainių, sirupų degustacija, viename iš “Gotinos” fabrikų degustacija, ledų degustacija - apie 40-43 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos degustacinę kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Excursion „From Memel to Klaipeda“

Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija mieste – pietūs-vienintelis alkoholio muziejus su degustacija