Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Kelionės programa

Šioje vienos dienos degustacinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams į Latviją dalyvausime degustacijose:

  • Pirmiausia, šioje dienos degustacinėje kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams aplankysime, ten kur gamina marmaledinius saldainius iš vaisių ir uogų sulčių. Papasakos apie jų gamybos procesą. Taip pat ragausime sirupus (rabarbarai + imbieras; obuolys / kriaušė / svarainis + šermukšnis ir kt.), Sužinosite apie gaminamus eleksyrus, kurio sudėtyje yra 10–15 rūšių augalų ekstraktų kompleksas sukurtas specialiai kiekvienam eliksyrui (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Toliau šią degustacinę kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams tęsime link fabriko, kur gaminami legendiniai saldainiai „Karvutė“ arba dar žinomi kitu pavadinimu „Gotina“. Patys vyniosite “karvutės” saldainius, degustuosite 3 rūšių saldainius, sužinosite apie gamybos procesą pagal senuosius receptus iš tikro pieno ir sviesto, išsaugant tradicijas ir kokybę jau daugelį metų. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Šios degustacinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams pabaigoje užsuksime į šeimos verslo kavinukę, kur gaminami naminiai ledai. Šios ekskursijos metu gamintojas papasakos kaip gamina naminius ledus, kuo jie skiriasi nuo kitų gamintojų, degustuosite 6 rūšių (bulvių, zefyrų ir kt... ) ledus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Šios degustacinės kelionės kolektyvams maršrutą galima keisti.

Vienos dienos degustacinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  22 -28 € asmeniui (Marmeladinių saldainių, sirupų degustacija, viename iš “Gotinos” fabrikų degustacija, ledų degustacija)

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams į Latviją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę. 

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos degustacinę kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams į Latviją autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „ATGAL Į PRAEITĮ“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – Slaptas bunkeris