Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras


Kelionės programa


Liksite nustebę, kokie įtraukiantys bei intriguojantys gali būti stalo žaidimai.

Prie šio pasiūlymo galima priderinti degustacinę, pažintinę ir kt. kelionę. Kelionių pasiūlymus rasite čia.

Kolektyvams yra siūloma unikali pramoga - išskirtinių stalo žaidimų kolekcija. Stalo žaidimų vakaro metu išbandysite iki dešimties naujų stalo žaidimų, jų taisyklės paprastos, keliautojus įtrauks žaibiškai. Vieni žaidimai greiti, reikalaujantys reakcijos, kiti – tikslumo, treti truputi pagalvoti, dar kiti – bendrauti. Vakaro metu kiekvienas atras kas jam labiausiai patiks. Nepamirškite, kad stalo žaidimai, visų pirma, yra bendravimo forma, todėl keliautojai turės progą dar geriau pažinti vienas kitą.

Programa kolektyvams susideda iš penkių dalių:

  • Apšilimo žaidimai: dideli, mediniai, greiti žaidimai – lengva išdrįsti išbandyti.
  • Azartiški žaidimai: visi vienu metu žaidžia tą patį žaidimą, pvz.: Bingo.
  • Crokinole turnyras: mediniai, dideli, blizgantys žaidimai atrodo solidžiai, tačiau neapsunkina taisyklėmis ir greitai įtraukia. Klasikinis kanadietiškas stalo žaidimas patiks tiems, kuriems patinka biliardas ar boulingas. Jau po 5 minučių būsite neblogi žaidėjai J
  • Lengvi strateginiai žaidimai: taisyklės nėra sudėtingos, tačiau žaidžiant reikia šiek tiek pagalvoti (neišsigąskite, pagalvoti reikės tik šiek tiek – galva tikrai „neužverda“). Jau po 2-3 rato pasidaro aišku ką ir kaip daryti. Atsiranda pirmieji planai ir pirmosios strategijos.
  • Bendravimo-blefavimo žaidimai: šiuose žaidimuose svarbiausi yra žaidėjai. Puiki iškalba, šaltas veidas, istorijų pasakojimas ir drąsa rizikuoti.
  • Strike turnyras: greitas, chaotiškas žaidimas su kauliukais vakaro pabaigai. Atkrintamosios, kurių metu išsiaiškinsite kauliukų mėtymo karalių ir karalienę.

Nauja, solidi ir azartiška pramoga kolektyvams. Šis pasiūlymas sugriaus stereotipą, jog stalo žaidimai nuobodūs, ilgai, turi daug taisyklių!

Pasiruoškite gerų emocijų bei azarto vakarui!

 

Pramogų kolektyvui kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso ar rinksitės papildomai kelionę, ar reikės atvykti į kolektyvo pageidaujamą vietą, taip pat nuo datos, dalyvių skaičiaus ir papildomų lankytinų objektų.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.: +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Pramoginė – patyriminė verslo kelionė autobusu: Slidinėjimas Druskininkų “Sniego Arenoje” ir dzūkiška vakarienė su pramogomis

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Pažintinė kelionė kolektyvams: vienuolyno ansamblis – viduramžių maistas – stipriųjų gėrimų degustacija