Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.

liepos 7 – liepos 9
Kaina asmeniui 281€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Vilanovo rūmai – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Zakopanė, dar žinoma kaip Lenkijos žiemos sostinė, garsėja tuo, kad tai yra vartai į Tatru kalnus, turi unikalią aukštumų kultūrą, architektūrą bei tradicinę virtuvę. Tad būdami taip arti nacionalinio parko ribos, turėsite puikią galimybę ištyrinėti vietos apylinkes.


Išvykimas
2023 m. liepos 7 d. 03:30

Kelionės programa

 • 2023 m. liepos 7 d. (penktadienis)

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimas savitarnos pietums vienoje iš pakelės užkandinių.

  Pirmąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją dieną stabtelėsite Vilonavo rūmuose. „Lenkiškas Versalis“ yra tik vienas iš daugelio tinkamų vardų, naudojamų šiems nuostabiems XVII amžiaus pabaigos rūmams. Rūmai, parkas ir aplinkinių pastatų ansamblis reprezentuoja lenkų baroko aukštumas ir yra vienas didžiausių Lenkijos nacionalinių lobių. Didžiulėje 45 hektarų teritorijoje taip pat gausu ką veikti – nuo ​​apsilankymo šalia esančiame puikiame plakatų muziejuje iki valties nuomos rūmų ežere... Aplankysite rūmų muziejų – tai seniausias Lenkijos meno muziejus. Muziejaus plačioje žinių ir edukacinių išteklių saugykloje – keli tūkstančiai straipsnių, detaliai aprašančių Abiejų Tautų Respublikos istoriją ir kultūrą, čia taip pat pristatomos naujos technologijos. Taip pat galėsite apžiūrėti nuostabius rūmų kambarius, išpuoštus aukso detalėmis ir paveikslais. Ekskursija su vietiniu gidu rusų kalba.

  Toliau kelionę tęsite į Zakopanę.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. liepos 8 d. (šeštadienis)

  Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją metu, po pusryčių su keltuvu užkilsite pasigrožėti Tatru kalnų panorama. (Iki keltuvo reikės eiti apie 2-3 km pėstute, nes vyksta kelio remontas ir transporto eismas yra uždarytas.) Kelionė keltuvu į Kasprowy kalną (1987 m virš jūros lygio) trunka apie 20 minučių ir vyksta dviem etapais, keičiant Myślenickie Turnie (1325 m virš jūros lygio). Pasiekus pačią kalno viršūnę, jei leis oras, rekomenduojame užkopti į meteorologijos observatoriją, kuri yra aukščiausias pastatas Lenkijoje. Kelionę siūlome užbaigti terasoje prie restorano su vaizdu į Lenkijos Aukštųjų Tatrų kalnų viršūnes.

  Toliau kalnų panorama grožėsitės iš Spisko-Gubałowskie kalnų papėdės. Kelsitės Gubalowka funikulieriumi, Gubaluvka yra garsiausia viršukalnė, esanti Lenkijos Tatrų sostinėje – Zakopanėj, nuo čia atsiveria nuostabi Zakopanės ir Tatrų panorama. Iki 1122 m. virš jūros lygio pakilsite vos per 3,5 minutės. Čia yra didžiulė apžvalgos aikštelė su saulės gultais, kuriuos galima išsinuomoti saulėtomis dienomis. Taip pat yra daug maitinimo įstaigų, įskaitant restorano pastatą, esantį lygiagrečiai su funikulieriumi.

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją tęsite pažintimi su Zakopane. Ekskursijos metu galėsite pasigrožėti tradicine medine architektūra, pereiti pagrindine pėsčiųjų gatve, kurioje yra daugybe suvenyrų, amatų, meno parduotuvių bei prekystalių. Išvysite iš praeities išlikusią namų buitį, bažnyčią, iš medžio išraižytus kapų paminklus, taip pat lenkų garsaus kompozitoriaus K. Szymanowskio XIX a. namus, kuriuos privalo aplankyti kiekvienas klasikinės muzikos mylėtojas.

  Laisvas laikas mieste.

  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. liepos 9 d. (sekmadienis)

  Paskutinę pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją dieną po pusryčių aplankysite Ojcovo nacionalinį parką, kuris yra mažiausias Lenkijos nacionalinis parkas, o bendras plotas yra 2145 ha. Dėl karstinio vandens veiklos susiformavo unikalus Ojców slėnių kraštovaizdis su stačiais kanjonais, kai kurie iš jų 120 metrų gylio, ir įvairiais akmenų dariniais bei sala ir kalnais. Čia yra apie 700 urvų. Lokiteko urvas (320 m) yra ilgiausias parko urvas. Dabartiniai tyrimai rodo, kad parko teritorijoje gyvena apie 7000 gyvūnų rūšių, o bendras skaičius yra apie 12000 rūšių. Parko vaizdus stebėsite važiuodami autobusu per langus.

  Parko teritorijoje galima rasti ir daugybę architektūrinių paminklų, pavyzdžiui, gerai išsilaikiusią Renesanso pilį Pieskowa Skała. Pieskowa Skała pilis - 14 amžiaus pradžios gynybinė tvirtovė, tačiau per šimtmečius Pieskowa Skała pilis įgavo visiškai kitokį pobūdį nei jos atitikmuo ir šiandien yra vienas šlovingiausių renesanso laikų gyvenamosios architektūros pavyzdžių. Apžiūrėsite pilies apylinkes važiuodami autobusu.

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją užbaigsite ekskursijoje po Ogrodzieniec pilį. Ši pilis, esanti ant kalvos virš nedidelio Ojców kaimelio, buvo pastatyta antroje XIV amžiaus pusėje kaip dalis karaliaus Kazimiero Didžiojo „Orle Gniazda“ (Erelių lizdų) gynybinių įtvirtinimų linijos palei tuometinę Lenkijos vakarinę sieną, besitęsianti nuo Krokuvos iki Čenstakavos ir apimantis apie 25 tokias viduramžių tvirtoves. Tačiau Ogrodzieniec pilis gerai neatlaikė laiko permainų ir XIX amžiaus pradžioje buvo taip smarkiai sugriuvus, kad savininkas buvo priverstas sugriauti daugelį jos sienų. Šiandien išliko tik gotikinis bokštas, įėjimo vartai, įtvirtintų sienų fragmentai ir iš kalkakmenio iškaltas šulinys. Norėdami pamatyti, kaip jis atrodė 15 ir 16 amžių klestėjimo laikais, apsilankysite nedidelėje parodoje apie jo istoriją bei pasivaikščiosite palei pilies griuvėsius.

  Kupini įspūdžių keliausite namų link. Planuojamas grįžimas apie 03.00 val.

Į kainą įskaičiuota


 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos rengimas ir derinimas
 • Kelionės dokumentų tvarkymas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Kelionės draudimas
 • Vakarienė viešbutyje antrąją dieną – 70 PLN (apie 15 eur)
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 60 €
 • Papildomiems mokamiems objektams – apie  200 PLN suaugusiam (apie 45 eurus), 160 PLN vaikams ir senjorams (apie 35 eurus)

Papildoma informacija


Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją  kaina - 281  € asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje).

Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją, papildomiems mokamiems objektams – apie  200 PLN suaugusiam asmeniui (apie 45 eurus), 160 PLN vaikams ir senjorams (apie 35 eurus). (Vilanovo parko bilietas, Zakopanėje dviejų funikulierių bilietai, Ojcovo parko bilietas ir Ogrodzieniec pilies bilietas).

Priemoka už vienvietį kambarį – 60 € asmeniui;

Vakarienė viešbutyje antrąją dieną – 70 PLN (apie 15 eur).

* Išsikeisti valiutą galite Lietuvoje arba pasienyje kelionės metu.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

* Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Lenkiją tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


 • 03.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės)
 • 03.45 val. iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų)
 • 04.15 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras
 • 04.50 val. iš Kryžkalnio, (Orlen degalinė)
 • 06.15 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)

Planuojamas grįžimas apie 03.00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu