Vienos dienos pažintinė kelionė iš Vilniaus: tulpės dekoracija - Burbiškio dvaras - Kėdainiai

gegužės 1
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Vienos dienos pažintinė kelionė iš Vilniaus: tulpės dekoracija - Burbiškio dvaras - Kėdainiai
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios vienos dienos pažintinės kelionės iš Vilniaus pagrindinis tikslas pasigrožėti pražydusiomis tulpėmis Burbiško dvare. Dvaras garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku. Didingi vartai, liūtų tiltas, gausu paminklų, skulptūrų. Įspūdingi parką puošiantys tvenkiniai, kuriuose yra 15 salų, turinčių savo vardus ir istorijas. Salas jungia 12 tiltelių, o aplink plyti žydinčių gėlių kilimas. Grįždami užsuksime į Kėdainius. Ekskursijos metu susipažinsite su vertingiausiais ir įdomiausiais senamiesčio objektais. Liksite maloniai nustebę Kėdainių miesto istorija ir pasakojimu.


Išvykimas
2021 m. gegužės 1 d. 07:30

Kelionės programa

Pažintinę vienos dienos kelionę iš Vilniaus autobusu pradėsime nuo edukacinės programos, kur dekoruosime medinę tulpę. Papuošta  įvairiomis spalvomis tulpė bus puiki dovana artimui arba sau pačiam.

Pažintinę vienos dienos kelionę iš Vilniaus autobusu tęsime Burbiškio dvare, kuris istoriniuose šaltiniuose minimas nuo XVII a. Dvare - peizažinio tipo parkas, užimantis 28 ha plotą. Parko teritorijoje esančiuose tvenkiniuose yra 15 salų. Tvenkiniai sujungti lieptais ir tilteliais, per parką teka Liulio upelis. Nutiesti takai, pastatyta tiltų, pavėsinių, suoliukų, skulptūrų, nuo ažūrinių metalinių vartų driekiasi dviejų eilių beržų alėja, šonuose - liepų alėjos. Iš visų Radviliškio rajone esančių dvarų Burbiškio dvare XX amžiaus pradžioje buvo sukaupta daug meno vertybių. Burbiškio dvaras pasižymėjo senosios bajoriškos dvarų kultūros puoselėjimu. Dvaro savininkai Baženskiai kūrė didelį ir puošnų parką, jame statė paminklus, skulptūras, kaupė archyvą ir biblioteką. Su dvaro gidu pasivaikščiosime po parką ir dvarą, išgirsime įdomių pasakojimų. Po to laisvas (apie 1,5 val.) laikas pasigrožėti įvairiaspalviais tulpių žiedais.

Po to autobusu vyksime į Kėdainius, kur mūsų lauks pietūs. Valgysime sriubą ir vištienos arba kiaulienos kepsnį. (Jeigu pietų atsisakote, arba norite vegetariško patiekalo, prašome registruojantis nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pasisotinę dalyvausime ekskursijoje po Kėdainių senamiestį. Ekskursijos metu, apžiūrėsim Kėdainių miesto istorinius pastatus – škotų namus, kuriuose XVII–XVIII a. kūrėsi škotų bendruomenė. Taip pat aplankysime ir Senosios Rinkos aikštę, apžiūrėsime aplink ją esančius istorinius pastatus. Užsuksime į Knypavos Rinkos aikštę, kurioje vokiečių pirkliai supirkinėjo Prūsijoje vertinamus lietuviškus arklius. Kėdainių senamiestis – vienas iš septynių išlikusių senamiesčių Lietuvoje. Racionaliai planuojamas miestas buvo nuo XVI a. pabaigos didikų Kiškų ir Radvilų. Čia atrasite gotikos, renesanso, baroko ir klasicizmo bruožų turinčių pastatų. Ekskursijos metu susipažinsite su vertingiausiais ir įdomiausiais senamiesčio objektais.

Pažintinės vienos dienos kelionės iš Vilniaus autobusu kaina –  35 € asmeniui.                                                                                                    

Į pažintinės vienos dienos kelionės iš Vilniaus autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės iš Vilniaus, mokamiems objektams (neprivalu į visus objektus eiti ar pietauti, tik registruojantis apie tai reikia pranešti, kitu atveju bus užsakoma ir Jūsų vardu):

  • Edukacija „medinės tulpės dekoracija“ – 4 € asmeniui.
  • Įėjimas į Burbiškio dvarą, parką, dvaro gido paslaugos -apie 4,5 € suaugusiam asmeniui, 2,5 € vaikams, senjorams.
  • Pietūs:  sriuba + vištienos kepsnys – 6 € asmeniui arba sriuba + kiaulienos kepsnys – 6,50 € asmeniui
  • Ekskursija Kėdainiuose – 3,5 € suaugusiam asmeniui, 2,5 € vaikams ir senjorams.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama

Nuotraukos priklauso: Kėdainių turizmo ir verslo informacijos centrui.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07.30 val Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

9.50 val. Ukmergė, iš Kęstučio aikštės, prie savivaldybės.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai