Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas

rugsėjo 30 – spalio 5
Kaina asmeniui 516€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės kelionės autobusu į Vokietiją metu pasinersite į nuotykius keliaudami gražiuoju Mozelio slėniu. Mozelis teka per regioną, kurį žmogus formavo daugiau nei 2000 metų, nuo romos imperijos laikų. Kai kuriose vietose terasiniai vynuogynai kyla beveik į dangų. Čia auga vieni geriausių rislingų rūšių vynuogynų. Upės pakrantėse rikiuojasi daugybė pilių, iškilusių virš romantiškų vyno kaimų. Traben-Trarbach su įspūdinga art nouveau architektūra ir Bernkastel-Kues su gražia turgaus aikšte yra tik dvi iš daugelio Mozelio vietų, kurių negalima praleisti…


Išvykimas
2023 m. rugsėjo 30 d. 03:30

Kelionės programa

 • 2023 m. rugsėjo 30 d. (šeštadienis)

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Pietūs Lenkijos pakelės kavinėje.

  Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

 • 2023 m. spalio 1 d. (sekmadienis)

  Antrąją kelionės dieną pakeliui į Mozelio slėnį stabtelėsite Reino upės ir Mozelio perėjimo taške – Koblence. Koblencas įvairiapusis miestas, jame galima išvysti nuo pilių iki upės pakrantės promenadų ir regioninio Reino-Mozelio vyno. Tai vienas iš seniausių Vokietijos miestų, kurio istorija stipriai susipynusi su Kryžiuočių ordinu. Ekskursijos metu pasivaikščiosite akmenimis grįstomis gatvelėmis, praeisite žavingas miesto aikštes, apsuptas įvairiais istoriniais paminklais, vingiuotomis alėjomis tarp Šv. Kastoro bazilikos ir Dievo Motinos bažnyčios, apžiūrėsite Kaizerio Vilhelmo paminklą Deutsches Eck bei išgirsite įdomias istorijas apie miesto istoriją ir jį supančius objektus.

  Skiriamas laisvas laikas papietauti ir tęsiame kelionę į Mozelio slėnio jaukius miestelius.

  Atvykimas į turistinės klasės viešbutį Mozelio slėnyje.

  Pagal galimybes vietinio vyno degustacija, po įsikūrimo viešbutyje.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. spalio 2 d. (pirmadienis)

  Po pusryčių Jūsų lauks ekskursija po Bruttig - tai miestelis su senomis vyndarių tradicijomis, šimtmečius tvirtai išlaikęs miestui būdingus papročius. Miesto klestėjimas viduramžių pabaigoje atsispindi vaizdingose, vingiuotose alėjose, senuose fachverkiniuose namuose su skirtingo stiliaus frontonais, dviejose senamiesčio miesto aikštėse bei bažnyčiose.

  Pažintinę kelionę autobusu į Vokietiją tęsite ekskursija po Beilšteino kaimelį. Šioje mažoje, bet jaukioje vietoje gyvena vos 140 žmonių, o gerai prižiūrimi istoriniai pastatai pelnė pravardę „Miegančioji Mozelio gražuolė“. Aplinkiniai vynuogynai ir gamtos peizažai puikiai tinka ramiems pasivaikščiojimams akmenimis grįstomis gatvelėmis, vaizdingomis miesto aikštėmis. Apžiūrėsite  autentiškus fachverkinius namus, miesto širdyje esančią viduramžių turgaus aikštę su daugybe kavinių ir istoriniais pastatais. Užkilsite „vienuolyno laiptais“, kurie veda į Šv. Juozapo karmelitų bažnyčią, kuri yra tokia graži, kad buvo naudojama kaip daugelio vokiškų filmų scena! Joje taip pat yra garsioji Beilšteino Madona. Ekskursijos metu taip pat sustosite apžiūrėti Metternicho pilies griuvėsius, manoma, kad pilis datuojama nuo XII amžiaus, o 1689 m., kai priklausė Metternichų šeimai, ją sunaikino prancūzų kariuomenė. Pilies terasoje pasigrožėsite kvapą gniaužiančiu vaizdu į netoliese esančias kalnų viršukalnes.

  Nakvynei grįžimas į viešbutį.

 • 2023 m. spalio 3 d. (antadienis)

  Papusryčiavę keliausite į dažnai vadinamą Mozelio širdimi - Bernkastel-Kueso miestą. Tai miestai „dvyniai“, kuriuos skiria Mozelio upė. Bernkastel-Kueso senamiestyje, kuris vienbalsiai laikomas vienu geriausiai išsilaikiusių Vokietijoje. Ekskursijos metu susipažinsite su daug lankytinų vietų - aukštai virš miesto esančiais pilies griuvėsiais, "Spitzhäuschen" (smailiuoju namu), istorine turgaus aikšte, pamatysite daugybę autentiškų vyno daryklų ir vyno tavernų, nuostabų vėlyvojo renesanso architektūros pavyzdį - miesto Rotušę bei Graacher Tor (Graach vartus). Jie pastatyti 1300 m. ir yra vieninteliai išlikę Bernkastel-Kues vartai, jungiantys Bernkastelį su mažyčiu Graach kaimu. Per savo gyvavimo laikotarpį vartai saugojo miestelį nuo svetimšalių invazijų.

  Po ekskursijos skiriamas laisvas laikas papietauti.

  Toliau turėsite galimybę pasigrožėti gamtos vaizdais plaukiant laivu į Traben Trarbach miestą ir ekskursija po miestelį su lydinčia gide. Traben-Trarbach - žavingas sveikatingumo kurortas ir vyno gamybos miestas, apsuptas dangiškų vynuogynų ir miškų bei driekiasi abiejuose Mozelio upės krantuose. Miestelis yra architektūros lobis. Maždaug 1900 m., kai miestas tapo antruoju pagal dydį vyno prekybos centru po Bordo, čia buvo pastatyta daugybę Art Nouveau stiliaus namų, šie nuostabūs žymaus Berlyno architekto pastatai vis dar puikiai išlikę ir žavi ne tik savo forma, bet ir stilistinėmis detalėmis. Be to, mieste yra didžiuliai požeminiai vyno rūsiai, kurie bendrai vadinami „Traben-Trarbach Underworld“.

  Po pažintinės ekskursijos Jūsų lauks vyno degustacija, kurios metu ir sužinokite, kodėl šis regionas yra laikomas geriausia rislingo vieta pasaulyje. Čia vyndarys jums ekskursijos su traktoriais metu aprodys savo vynuogynus, papasakos apie vyno gamybą, pakvies prie stalo, kur degustuosite apie 8 skirtingus vynus su užkandėlėmis.

  Nakvynei grįžimas į viešbutį.

 • 2023 m. spalio 4 d. (trečiadienis)

  Po pusryčių viešbutyje pradėsite kelionę namų link, stabtelėsite Elco pilyje. Tai viena iš trijų regiono pilių, likusių nepaliestų per šimtmečius, bei viena iš nedaugelio rajone, išgyvenusių Trisdešimties metų karą. Pilis išliko tai pačiai šeimai daugiau nei 850 metų (33 šeimos kartoms), nors Elcų šeima pirmą kartą į pilį atsikraustė XII amžiuje, jie šimtmečius tęsė atnaujinimus ir rekonstrukcijas, taigi ji buvo baigta tik 1490–1540 m. 80 kambarių pilis ir šiandien atrodo taip, kaip prieš šimtus metų. Vietiniai pasakojimai byloja, kad joje vaidenasi viduramžių riterių vaiduokliai...

  Nakvynė Lenkijos pasienio viešbutyje.

 • 2023 m. spalio 5 d. (ketvirtadienis)

  Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Lietuvą. Vykstate per Lenkiją, stabtelėjimas papietauti pakelės kavinėje.

  Grįžimas po vidurnakčio apie 02.00 val. į Klaipėdą.

Į kainą įskaičiuota


 • 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos kūrimas ir derinimas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Kelionės draudimas
 • Pietūs ir vakarienės
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 190 €
 • Papildomiems objektams turėti – apie 60 €

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės autobusu į Vokietiją kaina516 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje.

Papildomiems objektams turėti – apie 60 € (Elco pilies lankymas, plaukimas panoraminiu laivu, pilies griuvėsių lankymas, vynuogyno turas su traktoriais ir vynų degustacija)

Priemoka už vienvietį kambarį – 190 €

 

Reikalingi dokumentai:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės kelionės autobusu į Vokietiją maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu į Vokietiją tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


 • 03.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės)
 • 03.45 val. iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų)
 • 04.15 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras
 • 04.50 val. iš Kryžkalnio, (Orlen degalinė)
 • 06.15 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)