Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Kelionės programa


Savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės pradžioje, kalėdinių eglučių turą pradėsite nuo Širvintų. Kasmet Širvintų eglutė konkuruoja su didžiųjų miestų eglėmis. Praėjusiais metais Širvintų aikštėje sužibo dvylikos metrų žaliaskarė eglutė, kuri buvo papuošta didžiuliais raudonais kaspinais, geltonomis šventinėmis lemputėmis bei raudonais kalėdiniais žaislais. Tokios spalvos buvo pasirinktos specialiai, siekiant, kad žaliaskarė neštų jaukumą ir šilumą, būtent dėl to buvo pasirinkta žaliaskarė eglė (prieš tai buvo balta). Tokios spalvos visada asocijuojasi su jaukiomis Kalėdomis: žalia eglutė, raudonas Kalėdų Senelis ir geltonos lemputės. Eglutę paliko ne vieną, ją saugojo didžiulė baltoji meška ir Kalėdų Senelio rogių instaliacija su elniais.

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Širvintose, savaitgalio kolektyvinę kelionę tęsite vykdami link Ukmergės. Praėjusiais metais Ukmergės eglutė sužibo viena paskutiniųjų. Kai ukmergiškiai pagaliau sulaukė įžiebimo – įžibo ne tik eglutė, bet ir visas miestas. Miestas buvo papuoštas lyg magiškas miškas su visais savo gyventojais: meškos, briedžiai ir kiti miško gyventojai. Praėjusiais metais eglutės tema kaip ir Širvintose buvo pasirinkta šiluma ir jaukumas, kad žmonės karantino laikotarpiu atsisakytų šurmulio, triukšmingų renginių, bei kitų linksmybių ir atšvęstų Kalėdas jaukiame šeimos rate. Pasidžiaugsite šventiškai pasipuošusiu miestu, pabendrausite, o galbūt atsigersite arbatos suvalgysite sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 

   Savaitgalio verslo kelionės autobusu metu, kalėdinių eglučių turą tęsite Jonavoje. Pernai jonaviečiai Kalėdas pasitiko su šūkiu „Uždegam Kalėdas!“ ir įžiebti žaliaskarę jiems padėjo auksinis Žibinčius (menininko A. Šukučio personažas). Atsižvelgiant į pasirinktą šūkį, keista, kad eglutės tema buvo ramumas, šviesa ir šiluma. Taip pat antrus metus iš eilės vyko unikalus projektas – Kalėdinių eglučių miestelis, kur įžibo daugiau nei 70 eglučių. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ?

   Vėliau savaitgalio verslo kelionės autobusu metu, kalėdinių eglučių turą tęsite vykdami į Kauną. Praėjusiais metais Kauno eglutė atrodė lyg saldus tortas papuoštas morengais ar plakta grietinėle, o šventinis šūkis buvo „Saldžios, saldžios Kalėdos Kaune“. Savo kalėdinę 25 metrų aukščio eglę kauniečiai papuošė girliandomis ir dangiškomis figūromis, kurios atrodo kaip cukraus vata. Aikštėje šalia eglutės – cukriniai avinėliai ir debesėliai, kurie tik sustiprina saldumo jausmą.  Kokia eglute nustebins šiais metais Kaunas? galėsite pamatyti naktinio turo metu...

Aptardami ir vartydami telefone padarytas nuotraukas keliausite į Kaišiadorių miestą, kur pernai buvo pasirinktas Kalėdų eglės puošybos variantas susijęs su miesto 430-uoju gimtadieniu. Tokiu būdu skirtas dėmesys ne tik vienoms gražiausių metų švenčių, bet ir krikščioniškai Kaišiadorių miesto istorijai. Miesto šventės pavadinimas „Skambėkit, Kaišiadorys“ byloja apie muziką. Muzikos grožis sujungia Kaišiadorių miestą ir Kūčių naktį.  Eglutė buvo papuošta girliandomis ir muzikiniais simboliais. Atsižvelgiant į karantino ribojimus, aikštėje buvo tik eglutė, kad nebūtų susibūrimų, ji buvo įžiebta neskelbiant laiko. O kaip šiais metais nustebins Kaišiadorys?

Pasigrožėsite, pasifotografuosite, pasidalinsite paskutiniais turimais sausainiais, arbata ir savaitgalio kolektyvinei kelionei einant į pabaigą dar aplankysite Elektrėnų miesto Kalėdinę puošmeną. Miestas pernai irgi šventė savo 60-ąjį gimtadienį. Eglutė buvo papuošta tūkstančiais įvairių spalvų lempučių. Spalvingai papuošta buvo ir visa Elektrėnų aikšte, o šalia eglės pastatytas užrašas LINKĖJIMAI.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausite namo… 

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastabos: Naktinio Kalėdinio turo autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka gali nežymiai keistis.

Šios savaitgalio kelionės kolektyvams maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.: +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3 d./2n.

Veličkų druskų kasyklos-Krokuva- Čenstakavos vienuolynas

Gėlių takais: alyvų žydėjimas, rododendrai