Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Kelionės programa


Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionę pedagogams pradėsite legendomis apie milžinus Jurą ir Barkų. Lietuvos atsiradimo istorija. Susipažinsite su dešiniajame Nemuno krante Jurbarko rajone esančiais istoriniais radiniais. Susipažinsite su emalės naudojimo istorija, bei darbo ja technika. Pasirinkto rakto pakabuko kūrimas emalės technika.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionės metu pedagogams antroje dalyje pristatomas Jurbarko kulinarinis paveldas, jo įvairovė ir savitumas. Visi kartu gaminsite – auseles. Vaišindamiesi dalysitės patirtimi, diskutuosite apie galimybes seminaro metu įgytą patirtį pritaikyti savo darbe.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, stovinčią ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, apžiūrėsime pilies karcerį, atkurtą XVIII a. virtuvę.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams važiuodami palei Nemuną išvysite raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams metu vyksite pietauti į kaimo turizmo sodybą. Čia pietums bus sriuba + karštas mėsos patiekalas. (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, būtinai praneškite 5 dienas prieš kelionę).
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės metu grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje dienos kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį. Čia turėsite edukacinę programą. Taip jau atsitiko, kad Marijona Ulbienė, bekeliaudama po Lietuvą, veliuoniškio fotografo studijoje aptiko savo dingusio vyro, taip pat muzikanto, Prano Ulbos nuotrauką. Na ir prasidėjo! Marijona ne tik vaizdingai išdėsto savo gyvenimo istoriją, bet ir išrodo visą jai likusį vyro turtą – muzikos instrumentus. Marijona gali daug kalbėti apie instrumentus, jų gamybos ir saugojimo paslaptis, bet labiausiai Marijonai patinka mokyti groti jais. Jeigu norite, Marijona Ulbienė gali jus vestis kartu ir parodyti, kaip jinai Veliuonoje ieškojo Prano Ulbos. Tikrai ilgai nepamiršite šitos ekskursijos, netgi galimi nauji nuotykiai ir siužetinės linijos. Garantuota soti juoko porcija.
   

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina –  apie 84 € asmeniui (kvalifikacinė programa, ekskursija pilyje, pietūs sodyboje, bokšto lankymas, Edukacija Veliuonoje).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios pažintinės kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kvalifikacijos tobulinimo kelionę pedagogams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums