Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje kelionėje aplankysite ir dalyvausite:

Biržų kraštas – labiausiai į šiaurę nutolęs, su jam būdinga ploniausia Lietuvoje moreninė danga, po kuria slūgso gipsingų dolomitų sluoksniai, kuriuose ir šiuo metu vyksta įgriuvos, kitaip dar vadinamos smegduobės.   Pažintinę verslo kelionę autobusu  pradėsite nuo “Karvės olos” apžiūros. Tai karstinė smegduobė su ola. Manoma, kad jai – apie 200 metų. 9 m gylio karstinės įgriuvos dugne yra 5 atšakos (Šlapioji ola, Siauroji landa, Šikšnosparnių landa, Rupūžės ola) ir 1,5 m gylio požeminis ežeriukas. Šnekama, kad dabartinėje įgriuvos vietoje kažkada yra prasmegusi karvė, o prie uolos likęs tik grandinės galas (nuo šio įvykio ir dabartinis giliosios karstinės įgriuvos pavadinimas kildinamas).

Šios pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu aplankysite legendomis apipintą garsiąją Radvilų giminės statytą Biržų pilį. Tuo metu tai buvo didžiausia bastioninio tipo tvirtovė Lietuvoje.  “. Be reprezentacinių rūmų yra atstatytos dvi parakinės, tiltas, atkurtas arsenalo pastatas. Muziejaus  ekspozicijose – krašto istorija, religinių konfesijų raštija, įskaitant ir turtingą reformacijos ekspoziciją, menas. O Biržų tvirtovės arsenalo ekspozicija pristato XVI-XVIII a. karybą o kartu ir parodo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės etmonų – kunigaikščių Radvilų – arsenalo svarbą ir didybę.

   Vėliau pramoginės verslo kelionės metu vyksime į dvaro sodybą. Kur dalyvausime ekskursijoje „Grūdo kelias“ - tai pažintinė-edukacinė ekskursija autentiškoje XXa. pradžios sodyboje, kurios metu pamatysite buities rakandų, senovinių žemės dirbimo padargų. Lankysitės vieninteliame Lietuvoje veikiančiame 1924-tųjų metų vėjo malūne. Įpusėjus ekskursijai , keliausite į jaukią sodybos gryčią, kurioje sužinosite, kaip mūsų senoliai kepdavo duoną. Galėsite patys iš paruoštos tešlos susiformuoti savo kepalėlį ir kiekvienas pajusti kepamos duonelės gardų kvapą! Kol duonelė keps, turėsite galimybę atsikvėpti, padegustuoti naminio alaus, žvėrienos užkandžių, gurmaniško skonio elnienos kepsnių. Tai dar ne viskas! Pasistiprinusių Jūsų laukia senovinių automobilių ekspozicija bei ūkyje laikomų žvėrelių, tokių kaip elniai, danieliai, muflonai, alpakos, asiliukas, avys, ožkos, triušiai, naminiai paukščiai lankymas. Ekskursijos metu susipažinsite su to meto papročiais, gyvenimo būdu, bei sąsajomis su kaimynais latviais. Aplankysime Senovinės technikos muziejų Sodeliškių dvaro sodyboje. Muziejuje išvysite senovinių garo traktorių, traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių, bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių kolekcijas. Muziejuje pamatysite tokius eksponatus kaip: 1898-tųjų metų garinį CASE traktorių, 1929-tųjų metų Oldsmobile, 1942-tųjų Cadillac, bei prabangiasias GAZ 13 ir GAZ 14 "Čaikas".

Vienos dienos kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Vienos dienos verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: Biržų pilies lankymas, vietinio gido paslauga Biržuose, ekskursija  Sodeliškių dvaro sodyboje technikos muziejus, elnienos kepsniukai – apie 52 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Vienos dienos pažintinės- degustacinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-degustacinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė – interaktyvi ekskursija kolektyvų vaikams po Vilniaus senamiestį ,,Peliuko Nikodemo nuotykiai Vilniuje‘‘

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „ATGAL Į PRAEITĮ“

Pažintinė – teminė ekskursija po Vilniaus Lukiškių kalėjimą

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“