Veličkų druskų kasyklos - Krokuva - Osvencimas

liepos 19 – liepos 21
Kaina asmeniui 220€

Kelionės metu lankysite vieną seniausių ir didžiausių Lenkijos miestų - Krokuvą. Susipažinsite su miesto istorija ekskursijos metu. Taip pat lankysite Vavelį, Aušvico koncentracijos stovyklą ir Veličkų druskų kasyklas.


Išvykimas
2024 m. liepos 19 d. 00:10
Kaina asmeniui 260€ 220€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 2024 m. liepos 19 d. (penktadienis)

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimas savarankiškų pietų Lenkijos pakelės kavinėje.

  Įsikūrimas viešbutyje.

  Vėliau lankysite Krokuvos senamiestį. Krokuva – vienas seniausių ir didžiausių Lenkijos miestų, dažnai vadinamas „Lenkijos deimantu“. Šis istorinis ir kosmopolitiškas miestas iškilo 4-ame amžiuje, XI-XVI a. buvo įsikūrusi Lenkijos sostinė, virš senamiesčio iškilusi Vavelio kalva, kurioje kadaise gyveno Lenkijos karaliai, o visame mieste priskaičiuojama apie 40 bažnyčių. Krokuvoje buvo vainikuotas Lenkijos karaliumi -  Jogaila. Miestas įsikūręs šalia Vyslos upės, iki 1596-ųjų buvo Lenkijos sostinė.  Krokuvos istorinį centrą, kurį sudaro Senamiestis, Vavelio kalva ir Kazimiero kvartalas, yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Labiau pažinti šį miestą padės lydintis gidas (-ė).

  Ekskursija Vavelyje. Vavelyje ves rusų kalba vietinė gidė.

  Po ekskursijos laisvas laikas. 

  Nakvynė viešbutyje Krokuvoje.

 • 2024 m. liepos 20 d. (šeštadienis)

  Po pusryčių vyksite į Aušvico koncentracijos stovyklą, kuri buvo didžiausia nacistinės Vokietijos koncentracijos ir naikinimo stovyklų, įkurta nacistų okupuotoje Lenkijoje. Aušvico-Birkenau stovykloje žuvo 1,1 mln. žmonių. 90 proc. aukų buvo žydai iš beveik visų Europos šalių. Didžioji aukų dalis buvo nunuodyti Zyklon B dujomis Aušvico dujų kamerose; kiti mirė nuo nuolatinio badavimo, priverstinių darbų, negydytų ligų, atskirų egzekucijų ir vykdytų „medicininių“ eksperimentų. 1947 m. aukų atminimui Lenkija pirmose dviejose stovyklose įsteigė muziejų. Dabar muziejuje kasmet apsilanko po 700 000 lankytojų. Muziejuje nerekemenduojama lankytis vaikams iki 14 metų.

  Pietūs Veličkose (sriuba – agurkienė, šonkauliukai, ledai).

  Po skanių pietų lankysite vienintelę pasaulyje Veličkų druskų kasyklą, veikiančią  nuo viduramžių. Jos iškastos 9 lygiais iki 327 metrų, o bendras tunelių ilgis sudaro net apie 300 km. Veličkos kasyklos atspindi kalnakasybos technologijų pažangą ir vystymąsi, darbo organizavimo ir vadybos plėtrą. 1980 m. rugsėjo 8 d. šis „požeminis pasaulis“ buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo pirmojo sąrašo vienuoliktuką. Kasyklų gidas rusų kalba papasakos ir parodys naudotus kasimo mechanizmus ir mašinas, įrankius, pirmojo turistinio maršruto lokomotyvo keleivinius karučius, iškasenų pavyzdžius, demonstracinius kasyklų lygių skerspjūvio modelius. Aplankysite skirtingas kameras, kuriose pamatysite Veličkos druskos klodų formavimąsi, seniausią šiose kasyklose  Šv. Antano koplyčią, pamatysite įvairias skulptūras iš druskų, išgirsite įvairių legendų susijusių su Veličkų druskų kasyklomis.  Kasyklose yra suvenyrų parduotuvė todėl norintys galės jų įsigyti.

  Nakvynė viešbutyje Krokuvoje.

 • 2024 m. liepos 21 d. (sekmadienis)

  Papusryčiaujame ir keliausime link namų.   Kelio apie 15 val.  Preliminarus grįžimo laikas apie vidurnaktį.

Papildoma informacija


Kelionės kaina asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje – 260 € asmeniui;

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; 2 nakvynės su pusryčiais Krokuvoje, kuro ir kelių mokesčiai, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, išlaidos susijusios su kelionės organizavimu.

Papildomiems mokamiems objektams (įėjimas į Druskų kasyklas, kasyklų gido paslaugos, pietūs antrą dieną Veličkose, koncentracijos stovyklos lankymas) apie 75 € asmeniui;

Priemoka už vienvietį kambarį - 80 €;

PASTABA: Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Asmeninės išlaidos – pagal poreikį.

Einant į druskų kasyklas TURĖKITE šiltų rūbų, nes jose +14 - +1 6 .  Apsimaukite patogią avalynę, nes reikės praeiti apie 800 laiptelių. Ekskursijos Veličkos druskų kasyklose visada vyksta tik su jų užsakytu gidu.

Pasiteirauti apie kelionę, tel.: +370 6555 6313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Kelionės programą parengė: kelionių organizatorius UAB Ingrida tours, licencijos Nr. 16832

 

Išvykimas


2024 m. liepos 19 d. (iš ketvirtadienio į penktadienį).

00.10 val. Išvykimas iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ iš Dubysos gatvės pusės

00.25 val. iš Gargždų autobusų stoties  

00.55 val. nuo degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras

01.20 val. iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

2.50 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę