Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3 d./2n.

birželio 16 – birželio 18
Kaina asmeniui 210€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3 d./2n.
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu metu susipažinsite su Šiaurinės Lenkijos kraštu. Pasigrožėsite nuostabiais gamtos vaizdais plaukiant Augustavo kanalu, aplankysite Hitlerio karinę būstinę, kurioje jis slėpėsi beveik 3 metus. Taip pat aplankysite Sopoto miestą, kur ne tik pasidžiaugsite pajūrio gamta, bet ir susipažinsite su vienu įspūdingiausių architektūriniu kūriniu. Susipažinsite su pagrindiniais Gdansko miesto istoriniais objektais, pasivaiksčiosite įspūdingomis viduramžių stiliaus gatvelėmis, o kelionę užbaigsite ekskursijoje po didžiausią plytinę viduramžių pilį Europoje - Malborko.


Išvykimas
2023 m. birželio 16 d. 04:30

Kelionės programa

 • 2023 m. birželio 16 d. (penktadienis)

  Pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu į Lenkiją pažintis su Šiaurine Lenkija prasidės – Lenkijos „Šiaurės Venecijoje“ – Augustave. Pro miestą vingiuoja gamtos ir istorijos paminklas - Augustavo kanalas. Tai unikalus objektas, įrengtas dar XIX amžiaus pirmojoje pusėje. Lenkai Augustavo kanalą vadina vandens kelių perlu. Nes plaukiant laivu prieš akis veriasi nuostabūs gamtos vaizdai, kuriuos gali beveik ranka paliesti tiesiai iš laivo. Čia turėsite galimybę plaukti laivu ir įveikti kanalo šliuzą.

  Pirmąją kelionės dieną nebus sostojimo pietums, todėl įsidėkite užkąsti.

  Pasigrožėję nuostabiais gamtos vaizdais, vyksite į II pasaulinio karo metais įrengtą Hitlerio karinę būstinę „Vilko guolį“ (Wolfschanze) – slėptuvę, kurioje jis praleido 900 dienų. 1944 m. čia buvo įvykdytas nesėkmingas pasikėsinimas į Hitlerį. Vilkas – tai partinis Adolfo Hitlerio slapyvardis, kuriuo jis dažnai naudojosi. Gerložo miškai „Vilko guolio“ statybai pasirinkti neatsitiktinai. Teritorijos dislokacijos vieta ir kraštovaizdis (miškai, ežerai, kanalai, pelkės, upės) buvo natūralus apsaugos elementas iš rytų pusės.  Ekskursiją po “Vilko guolį” ves lietuviškai kalbanti gidė.

  Apie 20:00 val. atvyksite į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Vakarienė viešbutyje – 18 €, 3 patiekalų švediškas stalas. Registruojantis prašome pažymėti, ar vakarieniausite.

   Vakarienė viešbutyje – 18 €, 3 patiekalų švediškas stalas. Registruojantis prašome pažymėti, ar vakarieniausite.

 • 2023 m. birželio 17 d.  (šeštadienis)

  Antrąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją metu papusryčiaujate ir vykstate susipažinti su šiaurės Lenkijoje prie Baltijos jūros krantų, įsikūrusiu pajūrio kurortu  - Sopotu. Miestas įkurtas kaip pajūrio slavų tvirtovė VII a. Nuo XVI a. čia pradėjo kurtis didikų poilsio vilos, miestas drauge su Gdansku ir Gdynia sudaro Trimiesčio aglomeraciją. Kvėpuosite kurorto dvasia, apžiūrėsite ilgiausią Europoje medinį molą (515,5 m ilgio tiltas). O eidami turistų mėgstamiausia promenada, moderniosios architektūros kūrinys  „Kreivasis namas“ Jus perkels tarsi į pasaką. Ekskursijos metu išvysite rafinuotą bei prabanga dvelkiantį pastatą, kurio statyba kainavo 20 milijonų guldenų, dabar šiame pastate įsikūręs taip vadinamas „Didysis viešbutis“.

  Laisvas laikas pasivaikščiojimui.....  Įsidėkite maudymosi kostiumą, galbūt laisvu laiku norėsite išsimaudyti. Pliažas visai šalia gražiojo Sopoto tilto, pro kurį praeisite eskursijos metu.

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją tęsite Gdanske – viename seniausių Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu. Prie Baltijos jūros įsikūręs uostamiestis, tai pamario vaivadijos sostinė. Miestu teka dvi Vyslos upės atšakos, jame daug tiltų. Miesto senamiesčio stilius viduramžiškas: daug siaurų vėjuotų gatvelių, namų stačiais stogais ir balkonais. Ekskursijos metu apžiūrėsite apžiūrėsite miesto istoriją atskleidžiančius Aukštuosius, Auksinius ir Žaliuosius vartus, renesanso stiliaus viduramžiškus pastatus, stabtelsite prie miesto simbolio – Neptūno fontano. Išvysite Karališkųjų namų pastatus, kurie buvo aplankyti Lenkijos karalių, Zygmuntas III Vaza (lankėsi septynis kartus), Vladislovas IV Vaza, Janas Kazimieras, Jan III Sobieski, Stanislovas Leszczynskis.

  Po ekskursijos laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti promenada, užsukti į kavinę ar restoraną ir pamaloninti skonio receptorius, o gal norėsis dar kartą pasigrožėti Gdansko senamiesčiu. 

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. birželio 18 d.  (sekmadienis)

  Po pusryčių viešbutyje, lankysite Malborko pilį – tvirtovę. Marienburgas (lenk. Malbork) beveik 150 metų buvo didžiojo magistro aukščiausios Ordino valdžios buveinė, Ordino valstybės sostinė. Tai didžiausia iš plytų statyta tvirtovė tuometinėje viduramžių Europoje. Mieste kirtosi Europos prekybos keliai.  Malborko tvirtovė − viena didžiausių ir geriausiai išlikusių Viduramžių gynybinės ir rezidencinės architektūros pavyzdžių Vidurio ir Rytų Europoje, viena monumentaliausių bei įspūdingiausių plytinės gotikos ansamblių Europoje. Čia kalėjo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, o Lietuvos ir Lenkijos jungtinei kariuomenei, laimėjusiai Žalgirio mūšį prieš Vokiečių ordiną, Marienburgo pilies užimti nepavyko. Ekskursiją pilyje praves vietinis pilies gidas rusų kalba.

  Po ekskursijos vyksite link namų.

  Numatomas grįžimas į Klaipėdą apie 22:00 - 22:30 valandą.

Į kainą įskaičiuota


 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos kūrimas ir derinimas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Kelionės draudimas
 • Vakarienė viešbutyje - 18 € asmeniui
 • Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už kambarį 60 €
 • Papildomiems mokamiems objektams – apie 184  PLN

Papildoma informacija


Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją,  kaina, gyvenant dviese dviviečiame/ trise triviečiame kambaryje -  210 € asmeniui.

Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją, papildomiems mokamiems objektams – apie 184  PLN (plaukimas Augustavo kanalu, bilietai ir ekskursija Vilko guolyje, bilietai ir ekskursija Malborko pilyje).

Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už kambarį 60 €.

* Išsikeisti pinigus galite Lietuvoje valiutos keitykloje, arba pasienyje važiuojant. Rekomenduojame išsikeisti Lietuvoje.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

* Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu į Lenkiją tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


 • 4.30 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės). 
 • 4.45 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.
 • 5.15 val. Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną, 57 autostrados km.
 • 5.50 val. Kryžkalnis (degalinė Circle K).
 • 7.15 val. Kauno Circle K degalinės (Vakarų aplinkkelis 10, Kaunas).
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"