Pažintinė savaitgalio kelionė autobusu į šaltibarščių šventę

rugpjūčio 6
Kaina asmeniui 37€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio kelionė autobusu į šaltibarščių šventę
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios pažintinės kelionės autobusu metu sudalyvausite išskirtiniame renginyje – šaltibarščių šventėje, kur galėsite ragauti ir skanauti įvairiausių rūšių tradicinių šaltibarščių, bei pasiklausyti koncertų. Taip pat apsilankysite vienuolyne ir  dvaro parke.


Išvykimas
2022 m. rugpjūčio 6 d. 08:00

Kelionės programa

Pažintinę-patyriminę savaitgalio kelionę autobusu pradėsite apsilankydami viename žinomiausių Žemaitijos vienuolynų ir dalyvausite ekskursijoje. Tai vienintelis Lietuvoje statinys kur šventoriaus tvoroje-arkadinėje galerijoje įrengtas procesijų koridorius su 39 Kryžiaus kelio stotimis, o kiemo viduryje Šventųjų Laiptų koplyčia. Apžiūrėję vienuolyną išeisite į buvusį ūkinį kiemą čia pamatysite tarnų namą, svirną, vienuolyno sodą, iš čia atsiveria vaizdas į bažnyčios apsidę mažiausiai pasikeitusią bažnyčios dalį - gotiką menančius arkinius presbiterijos langus, raudonų plytų akmenimis sutvirtintas sienas, ir statų bažnyčios stogą. 

Pažintinės vienos dienos kelionė metu lankysitės miestelyje, kuris garsėja tuo, jog čia 1608 m. piemenėliams apsireiškė švenčiausioji Mergelė Marija stovinti ant akmens. Šis jos pasirodymas 1775 m. buvo oficialiai pripažintas katalikų Bažnyčios ir laikomas seniausiu Europoje. Pasklidus žiniai apie apsireiškimą, į šią vietą pradėjo vykti vis daugiau maldininkų ir piligrimų. Su miesteliu ir jo istorija ekskursijoje jus supažindins viena iš seserų eucharistiečių. 

Toliau pažintinės savaitgalio kelionės metu apsilankysite nuostabiame dvare, kuris yra vienas žymiausių architektūros paminklų Lietuvoje. Šie rūmai priklausė Komarų giminei. Čia iki šiol išlikę centriniai dvaro rūmai, dvaro malūnas, arklidės, sandėlis, ratinė ir lauko virtuvė. Šis dvaras išsiskiria savo gražiu parku, nes čia auga nemažai egzotinių veislių medžių. Įdomu tai, jog čia nuo 1952 metų įkurtas ir iki šiol veikia Lietuvos gyvulininkystės institutas. Tad su lydinčiu gidu pasivaikščiosite po parką ir išgirsite pasakojimų apie šį dvarą. 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu pabaigoje apsilankysite dvaro parke vykstančiame išskirtiniame renginyje – respublikiniame šaltibarščių gaminimo čempionate, kuris jau organizuojamas trečius metus iš eilės. Čia stebėsite kaip gaminami tradiciniai ir netradiciniai šaltibarščiai, ragausite įvairius ir skanius jų variantus, bei pasižvalgysite po įdomias muges. Taip pat čia vyks šaltibarščių valgymo čempionatas, kur dalyviai varžysis, kas gali suvalgyti kuo daugiau šaltibarščių. Žinoma jei norėsite galėsite savo jėgas išbandyti ir jūs! Taip pat bus koncertas, kurio metu pasirodys Vilius ir Violeta Tarasovai, bei Irūnos ir Mariaus duetas. 

Po įspūdžių pilnos dienos keliausite namo.

 

Pažintinės-patyriminės savaitgalio kelionės kaina – 37 € asmeniui.  

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės - Patyriminės kelionės autobusu papildomos išlaidos (priklausys nuo grupės dydžio):

  • Ekskursija Šiluvoje su vietiniu gidu – 4 € asmeniui.
  • Ekskursija vienuolyne su vietiniu gidu – 6 € suaugusiam asmeniui, 4 € vaikams ir senjorams.

Šios savaitgalio kelionės metu – pietūs nėra numatyti. Įsidėkite užkąsti, atsigerti (vandenuko, kavos, arbatos). Norintys galės pavalgyti šaltibarščių šventėje laisvu laiku.

Pastaba. Pažintinės kelionės autobusu ir pėsčiomis ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Patyriminės - pažintinės kelionės autobusu kelionės maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę – patyrimine kelione autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

 

Išvykimas


Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti): 

8.00 val. išvykimas iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės. 

8.20 val. išvykimas iš Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, Gargždai,  tarp Kultūros namų ir banko). 

8.50 val. degalinė Trevena, prieš viaduką, prie kelio į Rietavą.

9.20 val. Kryžkalnis, degalinė Orlen.  

Planuojama sugrįžti į Klaipėdą apie – 21:00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas