Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Klaipėdos

gruodžio 25
Kaina asmeniui 32€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šis turas padės mums sukurti šventinę nuotaiką, apgalvoti savo ateinančių metų planus ir tikslus, taip pat dalintis gerumu. Įsidėkite sausainių ir arbatos sau ir dėl kaimynų, visi drauge prie eglutės sukurkime jaukų vakarą, tegul mums būna šilta nuo arbatos, pokalbių, juoko….


Išvykimas
2021 m. gruodžio 25 d. 16:00

Kelionės programa

Pasak Liberto Klimkos: Visuotine namų puošmena, tikruoju šeimų kalėdiniu džiaugsmu eglutė tapo tik nuo maždaug XIX a. vidurio. Kai Anglijos princas Albertas 1840 m. savo žmonai karalienei Viktorijai paruošė kalėdinę staigmeną – rūmuose buvo papuošta žaliaskarė, kvepianti žiemos mišku. Mat princas buvo gimęs Vokietijoje, tad žinojo senojo žemyno tautų tradicijas. Per didikų rūmus bei dvarus kalėdinės eglutės tradicija ėmė plačiai plisti. Lietuviškuose raštuose ji pirmą kartą paminėta 1853 m. išpuoštą eglutę matė būsimasis poetas ir vyskupas Antanas Baranauskas caro valdininko – vachmistro namuose Vainute. Ir parašė apie tai savo jaunystės dienoraštyje...

  Kalėdinių eglučių turą pradėsime nuo Palangos. Praėjusiais metais Palangos Grafų Tiškevičių alėjoje dvylikos metrų žaliaskarė buvo padabinta kalėdiniais žaislais bei įspūdingu skaičiumi šventinių lempučių. Siekiant, kad žaliaskarė spinduliuotų kalėdinę nuotaiką, o kartu ir natūralumą, Palangos eglė buvo šakota, ne tik eglės karkasą, bet ir jos šakas dabino natūralios eglių šakelės. Pučiant vėjui, jos švelniai lingavo. Palanga pernai sukūrė kvepenčios meduoliais eglutės įvaizdį. Kokios dekoracijos džiugins šiais metais ir kaip bus papuošta eglutė pamatysime šioje kelionėje …. 

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Palangoje, kelionę tęsime link Kretingos. Praėjusiais metais Kretingoje sužibo klasikinė žaliaskarė, dedikuota vaikų norams. 10 metrų aukščio eglei sukurti panaudota daugiau nei 700 gyvų žaliaskarių šakų, o papuošti – 240 vnt. aukso ir raudonos spalvos žaisliukų, kelios dešimtys žvaigždės formos papuošimų, 3000 LED blyksčių ir 6000 LED lempučių girlianda. Pasidžiaugsime šventiškai pasipuošusiu miestu, pabedrausime, o galbūt atsigerisme arbatos suvalgysime sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 

   Kalėdinių eglučių turą tęsime Plungėje. Pernai žaliaskarė tarsi iš pasakos, tviskanti ryškiais bumbulais. Plungiškiai buvo kviesti įsiamžinti ant dekoracijų. Eglę puošusi bendrovė pasirūpino, kad ant dekoracijų atsirastų vardai žmonių ar įmonių. Atėjus į aikštę jų laukė žaidimas – surasti savąjį papuošalą.  O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ?

   Vėliau vyksime į Telšius. Praėjusiais metais Žemaitijos sostinė atsakingai ir kruopščiai papuošė savo miestą. Kiekviena eglutės šakelė pasidabinusi ryškiomis šiltos spalvos žaižaruojančiomis kalėdinėmis lemputėmis. Po daugelio metų pertraukos atgaivinta tradicija: simboline Kalėdų egle virto miesto centre ant kalvos stovintis telekomunikacijų bokštas. Tūkstančiais lempučių pasipuošęs ir aukštybėse šviečiantis milžinas. Kokia eglutė nustebins šiais metais Telšiai? galėsime pamatyti gruodžio 25 naktį… 

Aptardami ir vartydami telefone fotonuotraukas keliausime į Šiaulius, kur pernai eglės puošybai buvo pasirinkta angelų tematiką. Eglę puošė  apie 1400 metrų LED lempučių girlianda, 600 įvairių dydžių ir spalvų burbulai ir daugiau nei 200 dekoratyvinių žaisliukų. Prisotinta angeliukų, snaigių, žvaigždučių, šuniukų ir kitų mielų dekoracijų, marguojanti įvairiausiomis spalvomis.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausime namo… 

Pažintinės vienos dienos kelionės kaina –  37 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo gali nežymiai keistis.

Vienos dienos Kalėdinių eglučių turą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę tel. 8677 27036, 865556313 el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


16.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai