Naktinis Kalėdinių eglučių turas

gruodžio 25
Kaina asmeniui 32€

Šis turas padės mums sukurti šventinę nuotaiką, apgalvoti savo ateinančių metų planus ir tikslus, taip pat dalintis gerumu. Įsidėkite sausainių ir arbatos sau ir dėl kaimynų, visi drauge prie eglutės sukurkime jaukų vakarą, tegul mums būna šilta nuo arbatos, pokalbių, juoko….


Išvykimas
2021 m. gruodžio 25 d. 16:00
Kaina asmeniui 32€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Pasak Liberto Klimkos: Visuotine namų puošmena, tikruoju šeimų kalėdiniu džiaugsmu eglutė tapo tik nuo maždaug XIX a. vidurio. Kai Anglijos princas Albertas 1840 m. savo žmonai karalienei Viktorijai paruošė kalėdinę staigmeną – rūmuose buvo papuošta žaliaskarė, kvepianti žiemos mišku. Mat princas buvo gimęs Vokietijoje, tad žinojo senojo žemyno tautų tradicijas. Per didikų rūmus bei dvarus kalėdinės eglutės tradicija ėmė plačiai plisti. Lietuviškuose raštuose ji pirmą kartą paminėta 1853 m. išpuoštą eglutę matė būsimasis poetas ir vyskupas Antanas Baranauskas caro valdininko – vachmistro namuose Vainute. Ir parašė apie tai savo jaunystės dienoraštyje...

  Kalėdinių eglučių turą pradėsime nuo Palangos. Praėjusiais metais Palangos Grafų Tiškevičių alėjoje dvylikos metrų žaliaskarė buvo padabinta kalėdiniais žaislais bei įspūdingu skaičiumi šventinių lempučių. Siekiant, kad žaliaskarė spinduliuotų kalėdinę nuotaiką, o kartu ir natūralumą, Palangos eglė buvo šakota, ne tik eglės karkasą, bet ir jos šakas dabino natūralios eglių šakelės. Pučiant vėjui, jos švelniai lingavo. Palanga pernai sukūrė kvepenčios meduoliais eglutės įvaizdį. Kokios dekoracijos džiugins šiais metais ir kaip bus papuošta eglutė pamatysime šioje kelionėje …. 

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Palangoje, kelionę tęsime link Kretingos. Praėjusiais metais Kretingoje sužibo klasikinė žaliaskarė, dedikuota vaikų norams. 10 metrų aukščio eglei sukurti panaudota daugiau nei 700 gyvų žaliaskarių šakų, o papuošti – 240 vnt. aukso ir raudonos spalvos žaisliukų, kelios dešimtys žvaigždės formos papuošimų, 3000 LED blyksčių ir 6000 LED lempučių girlianda. Pasidžiaugsime šventiškai pasipuošusiu miestu, pabedrausime, o galbūt atsigerisme arbatos suvalgysime sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 

   Kalėdinių eglučių turą tęsime Plungėje. Pernai žaliaskarė tarsi iš pasakos, tviskanti ryškiais bumbulais. Plungiškiai buvo kviesti įsiamžinti ant dekoracijų. Eglę puošusi bendrovė pasirūpino, kad ant dekoracijų atsirastų vardai žmonių ar įmonių. Atėjus į aikštę jų laukė žaidimas – surasti savąjį papuošalą.  O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ?

   Vėliau vyksime į Telšius. Praėjusiais metais Žemaitijos sostinė atsakingai ir kruopščiai papuošė savo miestą. Kiekviena eglutės šakelė pasidabinusi ryškiomis šiltos spalvos žaižaruojančiomis kalėdinėmis lemputėmis. Po daugelio metų pertraukos atgaivinta tradicija: simboline Kalėdų egle virto miesto centre ant kalvos stovintis telekomunikacijų bokštas. Tūkstančiais lempučių pasipuošęs ir aukštybėse šviečiantis milžinas. Kokia eglutė nustebins šiais metais Telšiai? galėsime pamatyti gruodžio 25 naktį… 

Aptardami ir vartydami telefone fotonuotraukas keliausime į Šiaulius, kur pernai eglės puošybai buvo pasirinkta angelų tematiką. Eglę puošė  apie 1400 metrų LED lempučių girlianda, 600 įvairių dydžių ir spalvų burbulai ir daugiau nei 200 dekoratyvinių žaisliukų. Prisotinta angeliukų, snaigių, žvaigždučių, šuniukų ir kitų mielų dekoracijų, marguojanti įvairiausiomis spalvomis.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausime namo… 

Pažintinės vienos dienos kelionės kaina –  32 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo gali nežymiai keistis.

Vienos dienos Kalėdinių eglučių turą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę tel. 8677 27036, 865556313 el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

16.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Kelionės datos ir kainos

Kaina asmeniui 32€
Data 2021 m. gruodžio 25 d.
Kaina asmeniui 32€
Data 2021 m. gruodžio 25 d.

Daugiau kelionių

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi