Liepoja. Ugningas ispaniškas flamenko - gitaros ir šokio magija

liepos 25
Kaina asmeniui 24€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Liepoja. Ugningas ispaniškas flamenko - gitaros ir šokio magija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]
Išvykimas
2020 m. liepos 25 d. 09:00

Kelionės programa

Išvykstame 9val iš Klaipėdos (pro Palangą). Užsukame į Karostą, kur jūroje stūgso įspūdingi statinių griuvėsiai – šiauriniai fortai.. Šiauriniai fortai yra sudėtinė Liepojos įtvirtinimų dalis. Įtvirtinimai buvo pastatyti XIX a. pab. – XX a. prad.. Jų tikslas apsaugoti Liepojos jūrinę karo bazę nuo galimų priešų užpuolimų. Įtvirtinimo sistema apglėbė visą miestą.

Atvykstame į Liepoją. Ekskursija po Liepoją. Liepoja yra muzikos, pirmiausia roko, sostinė. Ekskursijos metu aplankysime Rožių aikštę, Latvijos muzikantų šlovės alėją, pasivaikščiosime Kungų gatvės kvartalu, pamatysime Petro I namelį, Amatininkų namus, š.v Onos liuteronų bažnyčią, Petro turgų, šv. Juozapo katalikų bažnyčią, šv.Trejybės liuteronų bažnyčią, kur yra didžiausi mechaniniai vargonai pasaulyje. O taip pat Liepojos aplinkos dizaino objektus: didžiausius Latvijos būgnus, Gintaro laikrodį, Liepojos himno personažų alėją, Vaiduoklių medį…Laisvas laikas pietums.

Liepojoje 2015 m. pastatyta nauja koncertų salė „Didysis gintaras“. Tai – šiuolaikinės architektūros pastatas, mirgantis gintaro spalvomis. Didžiausi naujosios koncertų salės privalumai – puiki akustika ir daugiafunkcionalumas. Ši koncertų salė yra tapusi Liepojos simfoninio orkestro ir muzikos mokyklos namais. Šiuolaikinės patalpos pritaikytos aukštos meninės vertės kultūriniams renginiams. Didžiojoje salėje – 1000 sėdimų vietų.

18.00 val. koncertų salėje “Didysis gintaras” dalyvaujame įspūdingame koncerte ISPANIŠKAS FLAMENKO “GITAROS IR ŠOKIO MAGIJA”. (Trukmė – 120 min.) Pietų Ispanijoje yra posakis: „Tas, kuris kalba apie gitarą, kalba apie Andalūziją.“ Ispanai mano, kad gitara yra tikslus flamenko įkvėpimo šaltinis. Gitaristas turi būti improvizacijos meistras, o sėkmė tiesiogiai priklauso nuo jų grojimo. Koncertų salėje „Didysis gintaras“ flamenko magiją sukurs du iškilūs gitaros meistrai, kurių grojimą aistringi dainininkai ir „ugningi“ šokėjai iš flamenko tėvynės Sevilijos Ispanijoje. Koncerto publika pajus intensyvią Andalūzijos vasaros šilumą, pasivaikščios po gražius baltuosius kaimelius ir atras Andalūzijos žmonių džiaugsmą bei skausmą. Visus šešis flamenko artistus vienija „Antonio Andrade Flamenco Company“ – ansamblis, įkurtas Sevilijoje, kuris prieš 18 metų pasiskelbė didelio formato flamenko baletu. Nuo tada grupei labiausiai būdingas Andalūzijos šokis, pagrįstas flamenko tradicijomis. Kompanijos vadovas yra visame pasaulyje žinomas flamenko gitaristas Antonio Andrade, per savo ilgą tarptautinę karjerą sukūręs daugybę flamenko pasirodymų. Koncerto programoje, specialiai sukurtoje Liepojai, bendradarbiaudamas su savo scenos partneriu gitaristu Migueliu Sotelo, jis parodys puikią flamenko gitaros įvairovę ir turtingas muzikines intonacijas. Gitaristas atskleidžia: „Nors galite pasiekti dangų viena gitara, tačiau galite pasiekti Visatą dviese.“ Savo tradiciniu ir labai asmenišku gitaros grojimo stiliumi Andrade klausytojus pasiekia ten, kur gyvena flamenkas – žmonių širdyse… O flamenko šokėja, ugningo kraujo Ursula Moreno iš Malagos, „Didžiojo gintaro“ sceną pasidalins su garsiuoju flamenko šokėju José Galvañu ir sukurs tikrą magiją scenoje.

Po puikaus koncerto, su šiltomis emocijomis, mintimis apie Ispaniją, flamenko ir magiją keliaujame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas
Kelionės vadovas
Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos: bilietas į koncertą 15 Eur

Kelionės organizatorius: UAB Alvaturas

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Alvaturas“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė po Žemaitiją su edukacija, bandelėmis su lašinukais, teatralizuota ekskursija ir dar visko įdomaus

Pažintinė –degustacinė vienos dienos kelionė autobusu iš Vilniaus į Zarasų kraštą

Pažintinė-piligriminė kelionė po Žemaitiją su edukacija vienuolyne ir Viduklės koldūnais

Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Klaipėdos: Ekologiškų pomidorų degustacija - Bitučių pažinimas

Vienos dienos kelionė autobusu po Kaišiadorių kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Zarasų krašte

Vienos dienos pažintinė kelionė iš Vilniaus, Kauno: Baubliai - S.Girėno gimtinė - Medvėgalis - Varniai

Nuotaikinga vienos dienos kelionė autobusu iš Klaipėdos po Kupiškio kraštą

Marso kanjonai: Menčių klinčių karjeras - Šaltiškių molio karjeras - Papilės apžvalgos bokštas - Viekšnių vaistinės muziejus