Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Lietuvinkų valgiai - raganų edukacija - spaustuvė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Lietuvinkų valgiai - raganų edukacija - spaustuvė

Kelionės programa

Pažintinę-degustacinę vienos dienos kelionę kolektyvams autobusu pradėsite nuo tradicinio lietuvininkų maisto. Susipažinsite su šio krašto tradiciniais patiekalais, jo gaminimo ypatumais. Sužinosite kuo šie maistai panašūs į žemaičių ir lietuvių patiekalus, bei ragausite ir sočiai pavalgysite tradicinių valgių. Degustuosite tradicinį šiupinį, ragausite štrudelį ir gersite gilių kavą - kafiją.

Po sočių pietų pažintinę kelionę kolektyvams tęsite dalyvaudami paslaptingoje edukacijoje, kurios metu susipažinsite su vietine raganą. Ji jums papasakos mistiškų legendų ir įdomių pasakojimų apie raganas ir jų gyvenimą. Keliausite prie įspūdingos aštuoniolikos kamienų ir 170 metų senumo eglės. Pasak legendos, netoliese esančios pelkėtos lomos, kur dabar auga eglė, buvusi raganų buveinė. Jos čia atskriedavo, susmeigdavo šluotas į žemę ir eidavo vilioti jaunuolių. Bet viena daili raganaitė įsimylėjo jaunuolį ir pamiršo laiku grįžti... Kai ketino skristi – šluota jau buvo sužaliavusi.

Patyriminės-pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje apsilankysite muziejuje, kuris įkurtas Mažosios Lietuvos buvusioje spaustuvėje. Čia dirbo, o vėliau ir gyveno spaustuvininkas, aušrininkas, Tilžės akto signataras, Mažosios Lietuvos patriarchas Martynas Jankus. Muziejuje susipažinsite su jo gyvenimu ir veikla, Mažosios Lietuvos knygos istorija, spaustuvininkais, kultūros ir politikos veikėjais. Autentiški spaustuvininkų darbo įrankiai, raidžių kasa ir „literos“, iš kurių galima surinkti tekstą, veikianti rotorinė iškiliosios spaudos mašina sudomins kiekvieną. Šalia muziejaus įkurtas Mažosios Lietuvos paveikslų sodas – galerija po atviru dangumi.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 69 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Pažintinė dienos kelionė: Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: gervių stebėjimas - suvalkiečio sodyba – piliakalniai

Pažintinė - degustacinė vienos dienos kelionė autobusu po Sedos miestelį – pusmarškonė košė - ,,Marso kanjonai‘‘

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai