Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Savaitgalio verslo kelionę pradėsite plaukdami komfortabiliu laivu. Plaukimo metu atsivers visas Kuršių nerijos grožis, o įdomios kelionės įspūdį sustiprina jauki retro stiliaus laivo aplinka, tarsi nukelianti į istorinę krašto praeitį. Atplauksite į Juodkrantę.

Juodkrantėje dalyvausite ekskursijoje. Jos metu lankysite unikalų medinių skulptūrų muziejų, kur karaliauja velniai, raganos ir kiti tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią. Didžioji skulptūrų dalis išdėstyta aplink vaizdingąjį Eglių slėnį. Šis slėnis – natūralus miško amfiteatras, suformuotas parabolinių kopų, taip pat ir Ievos kalnas buvo vieta, kur nuo XIX a. pabaigos kasmet per Jonines suplaukdavo minios (iki 1000 žmonių) lietuvininkų iš kito marių kranto pasimelsti mistiškoje atmosferoje ir paviešėti populiariame Juodkrantės kurorte.

Toliau savaitgalio verslo kelionę tęsite plaukdami atgal į Klaipėdą. Plaukimo metu degustuosite pamario krašto vyną. Susipažinsite su vyndariu ir jo šeimos istorija. Vyndarys turi tautinio paveldo sertifikatą. Degustacijai bus pateikti vyninėje gaminami vynai ir jų deriniai su sūriu.

Savaitgalio kolektyvinės kelionės pabaigoje vyksite ragauti ir sočiai pavalgyti vikingų maisto. Edukacijos metu susipažinsite su IX-XII a. duonos kepimo ypatumais, rakandais, legendomis. Ragausite ir patys išsikepsite avižinius arba miežinius duonos paplotėlius;  bandeles su aguonų ir slyvų įdaru; Vikingų moteris jus pakvies prie stalo, kur ragausite ir sočiai privalgysite kanapinį sviestuką; rūkytos žuvies; dūmineje krosnyje keptą krekenų pyragą, lapnočių (balandėlių vyniotų burokėlių lapuose), keletas rūšių dūminėje krosnyje keptų troškinių. Iš šaltų užkandžių ragausite: vytintą sprandinę, virtą liežuvį, sūdytų lašinukų. Šviežių sūrių, obuolių sūrių, naminės krosnyje keptos duonos. Bei karštas pagrindinis patiekalas – mėsa kepama molyje žemėje, pagal IX-XIII amžiaus receptą.

Po pilnos įspūdžių savaitgalio verslo kelionės, vyksite namo.

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: plaukimas laivu, vikingų maistas, ekskursija Juodkrantėje, vyno degustacija – apie 75 € asmeniui.

Savaitgalio verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Ekskursija kolektyvams „ROMANTIŠKA VIEŠNAGĖ GAMTININKO SODYBOJE“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Medicinos muziejus - Jugendo stilius - Pirklių namai - Ryga

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – “Nuodėmingasis Kaunas”

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Vydūno muziejus – Šojaus dvaras – cepelinai – muiliuko gamyba