Gamtinė kelionė autobusu ir pėsčiomis: Kauno rajono gamtos perliukai

rugsėjo 25
Kaina asmeniui 33€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Gamtinė kelionė autobusu ir pėsčiomis: Kauno rajono gamtos perliukai
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Dienos gamtinės kelionės metu susipažinsime su geologiniu taku, išsiskiriančiu varvinių molių ir konglomeratų atodangomis bei griovomis. Čia mūsų lauks aktyvi kojų mankšta, nuostabūs vaizdai ir įdomūs vietinio gido pasakojimai. Su vietiniu gidu aplankysime vienintelę rezervatinę apyrubę, penkiasdešimt metų žmogaus rankų nepaliestą mišką ir nuostabaus grožio aukštapelkę. Čia galingi medžiai, kurių amžius siekia net 150 metų. Aplankysime žymaus gamtininko, biologo sodybą,  kurioje auga seniausių planetos medžių (metasekvoja), kitų augalų rūšių, nuo ąžuolų iki vertingų egzotiškų spygliuočių, bei nepaprasto skonio senovinių obelų.


Išvykimas
2021 m. rugsėjo 25 d. 07:00

Kelionės programa

Gamtinę pažintinę kelionę pradėsime su vietiniu gidu nuo ekskursijos geologiniame take. Pasivaikščiosime puikiai įrengtu geologiniu taku, prasimankštinsime ir suartėsime su gamta. Pasigrožėsime įspūdingais vaizdais, tokiais kaip Žiegždrių atodanga, turinčia didelę mokslinę reikšmę – ledynmečio suformuotas cementas. Pamatysime seniausią medį, Kauno marių pakrantėje ir daugybę kitų gamtos perlų.

Gamtinę dienos kelionę tęsime rezervatinėje apyrubėje – vienintelėje Lietuvoje. Tai yra mažai s žinomas objektas turistinis objektas, todėl keliaudami į vaikščiodami su vietiniu gidu atrasite ramybę, susipažinsite su ypatinga šios vietos flora. Miškas yra saugomas, draudžiama judinti net sudžiūvusius medžius, nes tai gali pakenkti laukinei gamtai. Nukeliausime į praeitį ir pasivaikščiosime po mišką, neliečiama nuo 1968  metų, pamatysime kaip atrodo gamta be žmonių.

Pagal situaciją aplankysime Kauno marių regioninio parko ekspoziciją.

Pasivaikščioję nuostabiais gamtos takais būsime išalkę, todėl prieš vykstant į kitą objektą sustosime papietauti: Sriuba + vištienos kepsnys. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome informuoti bent prieš savaitę, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Gamtinės pažintinės kelionės pabaigoje aplankysime žymaus gamtininko, biologoTado Ivanausko sodybą, kurią sudaro gyvenamasis namas – muziejus, sodininko namas, paukštidė, sodas ir parkas. Obelynės parkas – Tado Ivanausko įkurtas botanikos parkas jo sodyboje. Parko augalų kolekciją sudaro 300 rūšių medžių ir krūmų. Obelynėje taip pat auga vieni iš seniausių planetos medžių – dviskiautis ginkmedis ir nuo 1959 m. čia auganti metasekvoja. Tado Ivanausko dėka Obelynėje sukaupta viena turtingiausių šalies dendrologinių kolekcijų. Čia leisimės į nuostabią pažintį su augalų pasauliu, kurią papasakos nepaprastai mielas žmogus.

Gamtinės pažintinės kelionės autobusu kaina – 33 € asmeniui.

Į gamtinės pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

      Papildomiems gamtinės pažintinės kelionės autobusu mokamiems objektams

  • Gamtinės ekskursijos - 10 € suaugusiam asmeniui, 5 € senjorui;
  • Pietūs (Sriuba + vištienos kepsnys) – 10 € asmeniui (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka)
  •  Tado Ivanausko Obelynės sodyba –  3 -3,5 € asmeniui.

REKOMENDUOJAME : pasiruošti patogią avalynę, vandens, nuo uodų (eiste mišku, palei Marias) nes per du takus praeisite apie 5 km, viename iš jų daug laiptelių + vaikščiojimas su gidu sode. Tad viso per dieną gali gautis apie 7-8 km.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

     Pasiteirauti apie pažintinę vienos dienos kelionę tel. 865556313, 8677 27036  [email protected]  arba [email protected]

Išvykimas


Gamtinės pažintinės kelionės išvykimo vietos ir laikai prieš kelionę gali būti patikslinti :

7.00 val. Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

7.20 val. Gargždų ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai,  tarp Kultūros namų ir banko).

7.50 val. Degalinė Trevena, prie kelio į Rietavą – Kvėdarną, automagistralės 57 kilometras.

8.15 val.  Kryžkalnio, Orlean degalinė

Galimi kiti sustojimai išanksto sutartoje autostrados degalinėje.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai