Filipinai Lengvai!

lapkričio 16 – lapkričio 29
Kaina asmeniui 1499€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2020 m. lapkričio 16 d. 12:35

Kelionės programa

Filipinai – tai daugiau nei 7 tūkstančių salų valstybė, kurioje rasite puikų azijietišką maistą, egzotišką augmeniją ir gyvūniją bei fantastiškus koralinio smėlio paplūdimius (viena populiariausių pramogų yra paviršinis nardymas). Būtent todėl naujo kelionės maršruto akcentai – gražiausios Filipinų salos ir paplūdimiai, įspūdingiausios Palavano ir Korono salyno vietos, kuriose lengva pajusti Filipinus ir puikiai pailsėti.

Kodėl verta rinktis šią kelionę į Filipinus?

 • Pamatysite vieną naujųjų pasaulio gamtos stebuklų  – požeminę Sabango upę.
 • Apsilankysite masinio turizmo dar nepaliestame Port Barton jūrų parke.
 • Užsuksite į unikalų gamtos draustinį – Koron salyną.
 • Ilsėsitės bene gražiausiose Filipinų vietose – El Nido kurorte ir Busuangos saloje.
 • Apsistosite kruopščiai atrinktuose ir mūsų pačių patikrintuose viešbučiuose.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

1 – 2 dienos.

Skrydis Vilnius – Manila.

Skrydis į Manilą per Stambulą. Atvykus į Manilą ir susitvarkius pasienio formalumus (viza LR piliečiams nemokamai išduodama oro uoste), pervežimas į viešbutį „Bayview Park Hotel“ ir poilsis po ilgos kelionės.

3 diena.

Manila – Puerto Princesa – Palavano sala.

Po pusryčių viešbutyje vyksite į oro uostą skrydžiui į Palavano salą. Palavanas – nepaprastai graži, žalia ir rami Filipinų sala, kurią mėgsta turistai iš viso pasaulio. Ilga, siūlą primenanti kranto linija tęsiasi apie 450 kilometrų, o plačiausioje salos vietoje sausumos ruožas siekia vos 50 km plotį. Aplink Palavano salą išsibarstę šimtai negyvenamų salų ir salelių, kuriomis galėsite grožėtis kelionės metu. „Conde Nast Traveler“ ir „Travel + Leisure“ skaitytojai 2016 metais Palavano salą išrinko gražiausia sala pasaulyje, o žurnalas „National Geographic Traveler“ paskelbė salą geriausia vieta Rytų ir Pietryčių Azijoje, turinčia neįtikėtinai gražią laukinę gamtą.

Atvykę į salą pirmiausia vyksite į viešbutį. Pirmąsias dienas apsistosite Puerto Princesa esančiame viešbutyje „Rema Tourist Inn“. Viešbutis įsikūręs toliau nuo miesto šurmulio, labai gražioje vietoje, apsuptas žalumos. Laisvas laikas pasižvalgyti po apylinkes.

4 diena.

Puerto Princesa – Sabango požeminė upė.

Po pusryčių važiuosite į Puerto Princesa požeminės upės nacionalinį parką, esantį Sabango kaimelyje. Čia išvysite unikalią požeminę upę, tekančią per klintines uolas į Pietų Kinijos jūrą. Daug matę keliautojai šią upę laiko viena įspūdingiausių pasaulyje, o mes tikrai galime tai patvirtinti. Ši upė yra viena ilgiausių požeminių upių pasaulyje (daugiau nei 8 km ilgio), ji įtraukta į UNESCO saugomų vietų bei naujųjų pasaulio gamtos stebuklų sąrašus. Smaragdinė požeminė upė stačių kalkakmenio kalvagūbrių fone palieka neišdildomą įspūdį. Antroje dienos pusėje grįšite į viešbutį. Norintys aktyvesnės veiklos galės užsisakyti papildomas ekskursijas į krokodilų fermą, drugelių sodą ar vietines bendruomenes. Nakvynė viešbutyje.

5 diena.

Puerto Princesa – Port Barton jūrų parkas – El Nido.

Laukia ilga ir įspūdinga diena: po pusryčių viešbutyje išvyksite į Port Bartoną, kuris pelnytai vadinamas bene gražiausia Filipinų vieta. Tai unikalus gamtos kampelis, užburiantis gamtos grožiu, o jūrų parkas, besidriekiantis net 745 kv. km, nepalieka abejingų. Antroje dienos pusėje keliausite į El Nido (apie 4 val. kelio autobusu). Į ryškiai mėlyną vandenį čia aukštesnės jėgos primėtė marmurinių uolų ir pribarstė baltų paplūdimių. El Nido – tai vieta, kurioje prasideda kitoks salų gyvenimas, kai pasiėmęs maisto ir gėrimų sėdi į laivą ir plauki ieškoti savo gražiausios vietos. Nakvynė viešbutyje „Seashell“ pačiame miestelyje. Čia visada būsite įvykių sūkuryje, greta restoranų, naktinio maisto turgaus ir parduotuvėlių.

6 diena.

El Nido salos.

Po pusryčių viešbutyje jūsų lauks dar viena įspūdžių kupina diena, kurią praleisite plaukdami iš vienos nuostabios vietos į kitą: Mažoji lagūna, Didžioji lagūna, Slaptoji lagūna, Simiza sala. Turėsite daug galimybių išbandyti paviršinį nardymą, tad pasiruoškite grožėtis koralais ir ryškiomis žuvytėmis. Apie tokias dienas sakoma – „gyvenimas pasisekė“. Ekskursijos metu įskaičiuota paviršinio nardymo įranga, pietūs ir gaivieji gėrimai. Laisvas vakaras El Nido kurorte ir nakvynė viešbutyje.

7 diena.

El Nido – Nacpan paplūdimys.

Po pusryčių vyksite į įspūdingą vietą – Nacpan paplūdimį. Nacpan paplūdimys yra vienas gražiausių Filipinuose: keturi kilometrai minkšto kreminės spalvos smėlio, svaiginančios kokoso palmės, žvejų kaimelis. Nuostabi diena garantuota. Neseniai „Trip Advisor“ keliautojų balsų dėka Nacpan paplūdimis atsidūrė 10-oje gražiausių pasaulio paplūdimių sąrašo vietoje. Čia praleisite puikią dieną, mėgausitės  saule ir jūra. Laisvas vakaras El Nido kurorte ir nakvynė viešbutyje.

8 diena.

El Nido – Koron salos.

Po pusryčių vyksite į El Nido prieplauką ir keliausite į paslaptingąją Busuanga salą. Kelionė patogiu šiuolaikišku keltu paprastai trunka apie 3,5 – 4 val. Atvykus į salą jūsų lauks pervežimas į viešbutį „Coron Westown Resort“ 4*, kuriame apsistosite likusioms penkioms nakvynėms. Koron vardu apibendrintai vadinamas visas salų archipelagas. Pagrindinė sala, kurioje įsikūręs centrinis Coron Town miestelis, vadinasi Busuanga. Visai šalia plyti Koron sala, kurioje yra daugiau lankytinų vietų. Saloje rasite labai jaukią, vietiniu ritmu pulsuojančią bei turistams labai draugišką vietą: prie keltų prieplaukos vietiniai gyventojai vakaro saulės nutviekstoje aikštelėje žaidžia krepšinį, miestiečiai važinėjasi triračiais arba sėdinėja prie mažų krautuvėlių, laukdami pirkėjų. Pagrindinės vietinių veiklos – žvejyba ir turizmas. 1944 m. japonų laivynas slėpėsi nuo JAV karinio laivyno Koron uosto apylinkėse. Čia jie ir buvo paskandinti.  Maždaug 10 gerai išsilaikiusių paskendusių laivų, apsuptų koralų, yra mėgstama nardytojų iš viso pasaulio vieta. Paskendę japonų karo laivai įtraukti į „Forbes Travel Magazine“ 10 geriausių nardymo vietų pasaulyje sąrašą.

9 – 11 dienos.

Koron salynas.

Tris dienas keliausite ir atrasite gražiausias Koron salyno vietas! Į visas ekskursijas yra įskaičiuota paviršinio nardymo įranga, pietūs ir gaivieji gėrimai, todėl beliks atsipalaiduoti ir mėgautis nepakartojamais Filipinų gamtos vaizdais ir poilsiu. Kiekvienos dienos maršrutas drieksis pačiomis vaizdingiausiomis, „must see“ vietomis. Pirmą dieną aplankysite Kayangan ežerą, Twin lagūną, paviršiniam ir giluminiam nardymui tinkančią Skeleton Wreck įlanką, o baigiantis dienai – žavingąjį CyC paplūdimį. Antrą dieną jūsų maršrutas bus skirtas tyrinėti šiaurinę Busuangos salos dalį. Aplankysite Calauit salos safarį, kur laukinėje gamtoje ganosi žirafos ir zebrai, taip pat Juodąja vadinamą Malajon salą, o dieną baigsite Ocam Ocam paplūdimyje. Trečia diena bus skirta atsipalaidavimui: aplankysite Malcapuya, Dicalabuan ir Bulog Dos salas. Vaizdai jūsų nenuvils ir tikrai neatsibos.

12 diena.

Busuanga sala.

Ši diena skirta poilsiui ir lauktuvių pirkimui. Galėsite laiką leisti prie viešbučio baseino su kokteiliu, vykti į jums patikusį paplūdimį arba su knyga rankoje mėgautis paskutine atostogų diena Filipinuose.

13 diena.

Skrydžiai Busuanga – Manila – Vilnius.

Po pusryčių viešbutyje vyksite į Busuanga salos oro uostą, lauks skrydis į Manilą ir Stambulą, iš kurio keliausite atgal į Vilnių. Vilnių pasieksite 14-tos dienos vidurdienį.

Kelionės kaina: 1499 € asmeniui + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 11 nakvynių viešbučiuose Filipinuose su pusryčiais;
 • Pervežimai kaip nurodyta kelionės aprašyme;
 • Sabango požeminės upės turas;
 • Port Barton jūrų parko turas;
 • El Nido salų turas;
 • Dienos išvyka į Nacpan paplūdimį;
 • Trys Koron salyno turai;
 • 4 pietūs ekskursijų metu;
 • Kelto į Busuanga salą bilietai;
 • Įėjimo bilietai ir valstybiniai mokesčiai lankomuose objektuose;
 • Lietuvio kelionių vadovo paslaugos;
 • Kompleksinis kelionių draudimas.

Papildomos išlaidos:

 • Tarptautinio skrydžio bilietai (790 EUR);
 • 2 vietiniai skrydžiai (priklausomai nuo kelionės užsakymo laiko, gali būti apie 150 – 170 EUR);
 • Kitas maitinimas ir papildomos ekskursijos, nenurodytos programoje;
 • Asmeninės išlaidos.

Kelionės organizatorius UAB "Travel Planet"

Travel Planet kelionių organizatoriaus atsakomybė užtikrinama Laidavimo draudimo liudijimu LD 113425644 (Lietuvos draudimas). Draudimo suma 150 000 eur. Galioja iki 2020-04-30.  

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė į Latviją: smėlio urvai – Kuldyga – latviško vyno degustacija

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Medicinos muziejus - Jugendo stilius - Pirklių namai - Ryga

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – skulptoriaus muziejus – Napoleono lobio paieška – Vyno degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą