Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje

balandžio 1
Kaina asmeniui 46€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios pažintinės vienos dienos kelionės metu sudalyvausite ekskursijoje Edolės pilyje. Toliau apsilankysite mieste, neretai vadinamame Latvijos Venecija. O kelionės pabaigoje degustuosite latvišką naminį vyną.


Išvykimas
2023 m. balandžio 1 d. 07:00

Kelionės programa

 • 2023 m. balandžio 1 d. (šeštadienis)

  Pietūs (karštas patiekalas + sriuba), jei pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pažymėti.

   Pažintinę vienos dienos kelionę Latvijoje pradėsite aplankydami Edolės pilį. Pastatas buvo iš dalies sudegintas 1905 m. Rusijos revoliucijos metu. Viduramžių pilies muziejuje galima pamatyti: baltąją, raudonąją, žaliąją sales, biblioteką, apvalųjį kambarį bokšte, vaikų žaidimų kambarį. Galima apžiūrėti įvairius daiktus, pavyzdžiui: skulptūras, senovinius laikrodžius, įvairias rankų darbo dėžutes , o taip pat kitus viduramžių pilies pastatus. Čia galima apžiūrėti įvairius paveikslus bei aplankyti parodą, kurią laikas nuo laiko pakeičia. Bėgant laikui pilis buvo perstatyta ir praplatinta, tačiau savo senovinę aurą pilis išlaikė iki mūsų dienų. Šioje pilyje sklando legendos: apie krauju pasrūvančią sieną, žaliai apsirengusios moters šmėklą ir visą būrį nykštukų, vis bandančių pratęsti kažkada jiems nutrauktas švęsti vestuves.


  Pažintinės vienos dienos kelionės metu vyksite į Latvijos Veneciją. Palei daugelio pastatų pamatus teka upelis, todėl šis miestas ir vadinamas Latvijos Venecija. Senamiesčio centre pastatai iš pradžių buvo statomi kaip pilies priemiestis. 1701 m. Šiaurės karo metu į pilį įsiveržė švedų karinės pajėgos, 1709 m. ji tapo negyvenama, o XIX a. pradžioje pilies griuvėsiai buvo perkelti. Viena iš svarbiausių miesto vertybių yra XIII a. nereguliarus miesto išplanavimas su siauromis gatvelėmis ir XVII-XIX a. senamiesčio užstatymu - tikra retenybe, neretai vadinama “paskutiniuoju miestelių perlu Baltijos šalyse”. Pasivaikščiosite po senamiestį, kuriame iki šiol filmuojamos viduramžių scenos. Ekskursijos metu praeisite pro ilgiausią Europos plytinių arkų tiltą, statytą 1974 m., tai yra ilgiausias (164m) tokio tipo automobilių tiltas Europoje. Pastatytas pagal XIX a. kelių standartus – 500 pėdų ilgio ir 26 pėdų pločio, kad juo galėtų prasilenkti dvi karietos.

  Po ekskursijos skiriamas laisvas laikas. 

  Pažintinės vienos dienos kelionės pabaigoje stabtelėsite miestelyje, kur susipažinsite su pilies skiautiniuose rūsiuose 2010 m. įkurta vyno gamykla. Čia vyndario šeima kismet tobulina receptus ir virimo technologijas. Aistra tobulumui ir naujovėms, gerbiant praeities ir tradicinius gėrimų gaminimo metodus neliko nepastebėti vyno mėgėjų bei pelnė įvairius apdovanojimus konkursuose. Degustacijos metu vyndarys papasakos apie vyno gamybą, kiek žinių, aistros ir pasiryžimo reikėjo kuriant šeimos verslą, pasidalins praktinėmis, linksmomis ir įdomiomis istorijomis. Degustuosite 5 rūšių vyną. Įvertinsite įvairių vynų skonio, kvapo ir spalvų niuansus, išsirinksite savo mėgstamiausią. Norintys galės vietoje įsigyti lauktuvių.   

  Kupini įspūdžių keliausite namų link.

  Vėlyvas grįžimas į Klaipėdą apie 22:30 val.

Papildoma informacija


Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją kaina - 46 € asmeniui.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

 

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją, papildomiems mokamiems objektams:

 • Pietūs – 15 eur;
 •  Bilietai ir ekskursija Edolės pilyje – 6 eur suaugusiems; 5 eur senjorams,       studentams; 3 eur moksleiviams;
 • Vyno degustacija – 10 eur.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją, programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Latviją autobusu tel.: +370 677 27036, +370 644 42909 arba +370 655 56313,– [email protected], [email protected],  arba [email protected].

Išvykimas


 • 07.00 val. Klaipėdoje, Akropolis, iš Dubysos gatvės
 • 07.15 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai
 • 08.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė, J. Tumo-Vaižganto g. 110)
 • 09.00 val. iš Mažeikių (degalinė Orlen, Žemaitijos g. 42, Mažeikiai)
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė