Dviračių turas į Juodkrantę

liepos 3
Kaina asmeniui 14€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Leisimės į turą dviračiais iki Juodkrantės. Pasigrožėsime Kuršių Nerijos gamta. Puikiai praleisime laiką, prasimankštinsime. Aplankysime Gintaro įlanką, Raganų kalną, Juodkrantės miestą ir Kormoranų kolonija. Vyksime su įranga, kuri mums padės laikytis atstumų, o kartu ir girdėti gidą.


Išvykimas
2021 m. liepos 3 d. 09:45

Kelionės programa

     Susitikę su gidu prie senosios perkėlos nusipirksime kelto bilietus ir kelsimės į Smiltynę. Miname dviračių takais į Juodkrantę. Priklausomai nuo grupės pajėgumų darysime keletą sustojimų.

     Pirmasis lankomas objektas dviračių ture - gintaro įlanka. Tai nedidelė, idiliška įlankėlė. 1855 metais prie Juodkrantės begilinant laivybai Kuršių marių dugną, darbininkai dumble aptiko gintaro. Šiuo atradimu netrukus susidomėjo įvairūs verslininkai. Gintaro kasimo darbai vykdavo tik vasarą – apie 30 savaičių per metus trimis pamainomis. Pakeltas iš marių dugno gintaras turėjo būti išvalytas, atskirtas nuo priemaišų. Kasant įlankos uostą, marių dugne buvo rasta vidurinio neolito, žalvario amžių gintaro dirbinių kolekcija, kuri vėliau pavadinta Juodkrantės gintaro lobiu.

     Vėliau dviračiais miname marių pakrante iki pietų vietos. Čia pagal galimybes arba pietausime vietoje, arba pasiimsime maistą išsinešimui. Sriuba (jeigu sriubos atsisakote registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka). Pageidaujantys sočiau, pasirūpinkite papildomu maistu.

     Šiame vienos dienos dviračių ture, ekskursiją tęsime Raganų kalne, viename lankomiausių turistinių objektų Neringoje. Tai unikalus medinių skulptūrų muziejus Juodkrantėje, kur karaliauja tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią. Nuo neatmenamų laikų šis ypatinga atmosfera pasižymėjęs kalnas buvęs ne tik žmonių traukos vieta, kad čia augančioje sengirėje rinkdavosi raganos ir velniai. Didžioji Raganų kalno skulptūrų dalis išdėstyta aplink vaizdingąjį Eglių slėnį. Šis slėnis – natūralus miško amfiteatras, suformuotas parabolinių kopų.

    Vėliau dviračių ture, aplankysime kormoranų kolonijas. Netoli Juodkrantės yra didžiausia ir viena seniausių Lietuvoje žinomų pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų kolonijos. Šią koloniją žmonės stebi net nuo XIX a. pabaigos. Šiuo metu čia yra apie 2000 didžiųjų kormoranų ir virš 500 pilkųjų garnių lizdų. Vasario pirmoje pusėje Kuršių nerijoje pasirodo pirmieji kormoranai, o vėliau parskrenda ir pilkieji garniai.Kovo gale kolonija atgyja. Paukščiai dalijasi ir tvarko senus lizdus, krauna naujus.

     Po pilnos įspūdžių dienos. Miname atgal į Smiltynę. Keliamės keltu ir vykstame namo.

    Visos kelionės metu dviračiais numinsime apie 50 kilometrų, todėl pasirūpinkite patogia avalyne ir šiltais drabužiais, bei vandens atsargomis.

    Turo metu bus naudojama gido įranga, kurios dėka galėsime saugiai laikantis atstumų keliauti ir girdėti gidą.

Dviračių turo kaina – 14 € asmeniui.

Į dviračių turo kainą įskaičiuota: kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams dviračių ture:

  • Pietūs (sriuba) – apie 6 € asmeniui (jeigu sriubos atsisakote, registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka). Pageidaujantys sočiau, pasirūpinkite papildomu maistu.
  • Gido sistemos nuoma – 3 € asmeniui (tam, kad galėtume laikytis atstumų ir girdėti gidą)
  • Kelto bilietas – 1 € suaugusiam asmeniui. 0,5 € senjorams.

Pastaba. Dviračių turo ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Dviračių turo maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie dviračių turą: tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

Dviračių turo išvykimo laikas gali keistis

9.45 val.  susitikimas prie senosios perkėlos, skulptūra "Mergaitės bučinys"

Transportas Keltas
Dviračiu
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Alaus degustacija – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje”

Vienos dienos kelionė autobusu: Muziejus - mineralinis šaltinis - Kardinolo tėviškė

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Zarasų krašte

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba

Vienos dienos kelionė iš Klaipėdos: Asmenybių kelias palei Nemuną

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės – Kėdainiai – Vaišės