Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams vyksite į vaizdingoje gamtos vietovėje, įsikūrusį slėnį, kuriame degustuosite medų, gurkšnosite arbatą ir skanausite meduolių pyrago. Edukacinės programos metu susipažinsite su medaus rūšimis, jo gydomosiomis savybėmis, ragausite pagal augalų žydėjimo laiką (pavasario žiedų, aviečių, liepų ir kt.) bičių surinkto medaus.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, stovinčią ant Nemuno kranto. Dalyvausite edukacinėje programoje. Tai intriguojantis nedidelis kambarėlis, tarsi ponios savotiška laboratorija, kurioje buvo laikomi namuose ruošti vaistai (žolelės, šaknys, eteriniai aliejai, ištirpdytas „kovo sniegas“, rožių ir levandų vanduo), miestų ar vienuolynų vaistinėse pirkti vaistai, degtinių užpiltinės (karčios trauktinės, saldūs likeriai) ir skanėstai (cukatai, meduoliai, medumi užpilti vaisiai, sultys, uogienės, grybai, džiovintos žuvys ar dešros). Edukacijos metu sužinosite, kada dvaruose atsirado vaistinėlės, kur jos buvo įrengiamos, kaip atrodė jų interjeras, ką jose dar laikydavo bei kokią reikšmę užėmė vaistinėlė Lietuvos dvarų kultūroje. Edukacijos metu vaišinsitės pilies apylinkėse surinktų žolelių arbata.
 • Kvalifikacijos tobulinimo kelionėje pedagogams važiuodami palei Nemuną išvysite raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams metu vyksite pietauti į kaimo turizmo sodybą. Čia pietums bus sriuba + karštas mėsos patiekalas. (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, būtinai praneškite 5 dienas prieš kelionę).
 • Kvalifikacijos tobulinimo pedagogams kelionės metu grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje dienos kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Ekskursija po miestelį.
 • Šios kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams pabaigoje užsuksite į Raudondvario dvarą. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Teminės ekskursijos metu grafienė Rozalija papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius ir pramogas.
   

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina –  apie 81 € asmeniui (medaus degustacija, edukacija pilyje, pietūs sodyboje, bokšto lankymas, Raudondvario lankymas).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios pažintinės kvalifikacijos tobulinimo kelionės pedagogams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę kvalifikacijos tobulinimo kelionę pedagogams autobusu tel.: +37065556313 el.paštas – [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums