Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

  • Dalyvausite programoje kvalifikacijos tobulinimui. STEAM – tai visame pasaulyje garsi praktika jungianti gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką. Lietuvoje STEAM ugdymas dar tik žengia pirmuosius žingsnius ir kol kas neturi gajų tradicijų. Tad pedagogai, dirbantys su ankstyvojo amžiaus vaikais kasdien susiduria su STEAM ugdymo praktinės patirties ir žinių trūkumu. Dažniausiai pedagogams trūksta informacijos apie tai, kaip pritaikyti STEAM principus šiame amžiaus tarpsnyje, kaip planuoti ir organizuoti veiklas. Mokymų metu teorinės dallies metu sužinosite kokie STEAM organizavimo būdai ir galimybės atliepiant ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo gebėjimus. Kokie veiklos būdai skatinantys mokymą(si), bei STEAM ugdymo taikymas kasdienėje veikloje. Pasirenkamos temos: "Žaidimas vaikystėje: laisvė pažinti, tyrinėti, kurti"  arba "STEAM iššūkis ikimokyklinio ugdymo įstaigoje" 
  • Pietausite: sriuba + karštas vištienos patiekalas + kava/arbata (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo  praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Lankysite Europos parką. Kuriame su vietiniu gidu apžiūrėsite pačius įdomiausius ir daugiausiai dėmesio sulaukiančius eksponatus. Šis parkas – tikras meno pasaulis, kuriame patirsite atradimo džiaugsmą. Surasite didžiausią pasaulyje krėslą pilną vandens. Eisite prieš laiką amžinybės spirale, klausytsitės verkiančio airiško arkliuko ponio. Vienoje skulptūros pusėje išvysite saulėlydį, kitoje ­ saulėtekį. Sutiksite meksikietę moterį, žiūrinčią į mėnulį. Sugalvosite svajones, kurioms išsipildyti padės paslaptinga skulptūra. Tai parkas, kuriame tiek daug visko, kad įspūdžių užteks ilgam.

arba

  • Su profesionaliu gidu apžiūrėsite Šaltojo karo išgyvenimo bunkerį. Ekskursijos metu pamatysite, kokiomis sąlygomis būtų tekę gyventi branduolinio karo atveju, pasimatuosite cheminės apsaugos kostiumą ir dujokaukę, savo rankomis paleisite vėdinimo įrenginius ir atidarysite kelis šimtus kilogramų sveriančias hermetiškas duris. Ekskursijos metu esant didelei grupei, grupė dalinama pusiau, kol vieni ekskursijoje bunkeryje, kiti dalyvaus orientaciniame žaidime.

arba

  • Dalyvausite ekskursijoje, kurioje su gidu apžiūrėsite katedrą, sužinosite jos istoriją ir leisitės į Vilniaus katedros požemius – nematoma pastato dalis – pristato šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindina su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais, atveria Karališkąjį mauzoliejų.

arba

  • Susipažinsite su Užupio Respublika. Kitaip dar vadinamas – Menininkų respublika, kartais lyginamas su Paryžiaus Monmartro rajonu. Užupis garsėja savo nuosavu himnu, konstitucija, prezidentu, vyskupu bei bronziniu Užupio angelu. Užupio angelas - šio rajono simbolis, bet ne visi pamena (ar žino), kad Angelas „išsirito“ iš kiaušinio. Užupis garsėja savo Šv.Baltramiejaus bažnyčia, kuri yra mažiausia visame mieste. Mūriniai ir mediniai gyvenamieji namai, gatvės, kiemai išlaikė įvaizdį nuo XX a. pradžios. Visą Užupio istoriją jums papasakos gidė ekskursijos metu.

arba

  • Apžvalginė ekskursija po Valdovų rūmus, kur išgirsite apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą valstybės bei Europos istorijos kontekste. Pasivaikščiosite po įspūdingą archeologinį rezervatą, kurį gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas, apžiūrėsite išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius.

arba

  •  Dalyvausite ekskursijoje Vilniaus senamiestyje, kur gidė padės pajusti prabangią Gotikos, Renesanso, Baroko stiliaus atmosferą ir išgirsite istorinio ir šiuolaikinio gyvenimo apžvalgą. Aplankysite Katedros aikštę, paminklą Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui, pasigrožėsite gotikine Šv. Onos bažnyčia, pasivaikščiosite senosiomis Vilniaus gatvelėmis, stabtelsite Rotušės aikštėje.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus ir tai kokius objektus pasirinksite.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Klaipėda

PAŽINČIŲ savaitgalio kelionė į Biržų kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės – Kėdainiai – Vaišės

Vienos dienos alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams