Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Vilniumi

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Vilniumi

Kelionės programa

Šioje vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programoje pedagogams aplankysite ir dalyvausite:

 • Dalyvausite programoje kvalifikacijos tobulinimui (informacija tikslinama). 
 • Pietausite: sriuba + karštas vištienos patiekalas + kava/arbata (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo  praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Lankysite Europos parką. Kuriame su vietiniu gidu apžiūrėsite pačius įdomiausius ir daugiausiai dėmesio sulaukiančius eksponatus. Šis parkas – tikras meno pasaulis, kuriame patirsite atradimo džiaugsmą. Surasite didžiausią pasaulyje krėslą pilną vandens. Eisite prieš laiką amžinybės spirale, klausytsitės verkiančio airiško arkliuko ponio. Vienoje skulptūros pusėje išvysite saulėlydį, kitoje ­ saulėtekį. Sutiksite meksikietę moterį, žiūrinčią į mėnulį. Sugalvosite svajones, kurioms išsipildyti padės paslaptinga skulptūra. Tai parkas, kuriame tiek daug visko, kad įspūdžių užteks ilgam.

arba

 • Su profesionaliu gidu apžiūrėsite Šaltojo karo išgyvenimo bunkerį. Ekskursijos metu pamatysite, kokiomis sąlygomis būtų tekę gyventi branduolinio karo atveju, pasimatuosite cheminės apsaugos kostiumą ir dujokaukę, savo rankomis paleisite vėdinimo įrenginius ir atidarysite kelis šimtus kilogramų sveriančias hermetiškas duris. Ekskursijos metu esant didelei grupei, grupė dalinama pusiau, kol vieni ekskursijoje bunkeryje, kiti dalyvaus orientaciniame žaidime.

arba

 • Dalyvausite ekskursijoje, kurioje su gidu apžiūrėsite katedrą, sužinosite jos istoriją ir leisitės į Vilniaus katedros požemius – nematoma pastato dalis – pristato šventovės, stovinčios vienoje seniausiai gyvenamų Vilniaus vietų, istoriją, pastato kaitą, čia palaidotus Lietuvos valstybei ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis. Kriptose ir koridoriuose įrengta ekspozicija supažindina su laidojimo tradicijomis, archeologiniais radiniais, atveria Karališkąjį mauzoliejų.

arba

 • Susipažinsite su Užupio Respublika. Kitaip dar vadinamas – Menininkų respublika, kartais lyginamas su Paryžiaus Monmartro rajonu. Užupis garsėja savo nuosavu himnu, konstitucija, prezidentu, vyskupu bei bronziniu Užupio angelu. Užupio angelas - šio rajono simbolis, bet ne visi pamena (ar žino), kad Angelas „išsirito“ iš kiaušinio. Užupis garsėja savo Šv.Baltramiejaus bažnyčia, kuri yra mažiausia visame mieste. Mūriniai ir mediniai gyvenamieji namai, gatvės, kiemai išlaikė įvaizdį nuo XX a. pradžios. Visą Užupio istoriją jums papasakos gidė ekskursijos metu.

arba

 • Apžvalginė ekskursija po Valdovų rūmus, kur išgirsite apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą valstybės bei Europos istorijos kontekste. Pasivaikščiosite po įspūdingą archeologinį rezervatą, kurį gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas, apžiūrėsite išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius.

arba

 •  Dalyvausite ekskursijoje Vilniaus senamiestyje, kur gidė padės pajusti prabangią Gotikos, Renesanso, Baroko stiliaus atmosferą ir išgirsite istorinio ir šiuolaikinio gyvenimo apžvalgą. Aplankysite Katedros aikštę, paminklą Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui, pasigrožėsite gotikine Šv. Onos bažnyčia, pasivaikščiosite senosiomis Vilniaus gatvelėmis, stabtelsite Rotušės aikštėje.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programos pedagogams kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kvalifikacijos tobulinimo pedagogams pažymėjimai) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus ir tai kokius objektus pasirinksite. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų kaina nuo 83 € asmeniui.

Vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kvalifikacijos tobulinimo programą pedagogams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis