Pramoginė savaitgalio kelionė autobusu: Radvilų pėdsakais

liepos 10 – liepos 11
Kaina asmeniui 112€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios savaitgalio kelionės metu leisimės į pažintį su garsiąja Radvilų gimine. Aplankysime Valdovų rūmus, kurie yra vienas didžiausių traukos objektų, plauksime laivu Neries upe. Europos parke pasivaikščiosime su gidu ir apžiūrėsime, ten esančius įdomius menininkų darbus. Įsikursime nakvynei ir leisimės į naktinę ekskursiją su žibintais apie Radvilas, kur sužinosime apie kitus Radvilas, prie laužo skanaudami arbatos. Pažinsime gamtą, dalyvaudami žygyje su gamtininku. Skaitysime Barboros Radvilaitės meilės laiškus, bei aplankysime Kėdainius, kur pasiklausysime Radvilų istorijos.


Išvykimas
2021 m. liepos 10 d. 06:30

Kelionės programa

Šios savaitgalio pažintinės kelionės metu mūsų lauks ekskursija po Valdovų rūmus, kur išgirsite apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijose gyvenusias moteris. Ar tikrai praeityje silpnosios lyties atstovės buvo išstumtos iš viešumos, o moters pasaulis apsiribojo tik siaura namų sfera? Ką tuo metu reiškė būti gera žmona? Kokį indėlį į mūsų šalies istoriją įnešė moterys valdovės? Ar gali būti, kad tai buvo rašoma apie mūsų valdovę: „Ji taip sutvarkė, kad niekas neina pas kanclerį, sekretorius, nei pas jokius prokurorus arba prašytojus, tik kiekvienas kreipiasi į Jos Karališkąją Malonybę ir tik ji pasiunčia pas juos visus, nes jie privalo daryti tai, ką ji liepia”. Pasiklausysime apie moterų gyvenimą kunigaikščių laikais.

Mūsų laukia pietūs. Sriuba + karštas vištienos patiekalas (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pranešti, kitu atveju bus užsakome bendra tvarka).

Pasistiprinę leisimės į pramoginę kelionę laivu Neries upe, grožėsimės Vilniaus vaizdais iš vandens. Pradėsime plaukti upe aukštyn, link Valakampių. Praplaukus Žirmūnų tiltą, šiek tiek už Šv. Petro ir Povilo bažnyčios apsisuksime ir plauksime žemyn upe į miesto centrą. Praplaukę Baltąjį tiltą link Saltoniškių dar kartą apsisuksime ties Neries vingiu ir grįšime į prieplauką. Šios kelionės metu plauksime apie valandą, per kurią, apžiūrėsime Vilniaus panoramą kitu kampu, pasigrožėsime besikeičiančiais vaizdais.

Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu tęsime į Europos parką. Kuriame su vietiniu gidu aplankysime pačius įdomiausius ir daugiausiai dėmesio sulaukiančius eksponatus. Šis parkas – tikras meno pasaulis, kuriame patirsime atradimo džiaugsmą. Surasime didžiausią pasaulyje krėslą pilną vandens. Eisime prieš laiką amžinybės spirale, klausytsimės verkiančio airiško arkliuko ponio. Vienoje skulptūros pusėje išvysime saulėlydį, kitoje ­ saulėtekį. Sutiksime meksikietę moterį, žiūrinčią į mėnulį. Sugalvosime svajones, kurioms išsipildyti padės paslaptinga skulptūra. Tai parkas, kuriame tiek daug visko, kad įspūdžių užteks ilgam.

Įspūdžių pilna diena dar nesibaigia. Vyksime įsikurti viešbutyje esančiame gamtos apsuptyje. Čia turėsime laisvą laiką pasidžiaugti gamta bei pavakarieniauti, viešbutyje esančiame restorane.

Toliau leisimės į naktinę ekskuriją su žibintais apie Radvilas. Pradžioje patys pasigaminsime šviečiančius žibintus ir leisimės į Dubingių piliavietę, čia apžiūrėsime Radvilų rūmų liekanų ekspoziciją, susėsime prie laužo ir skanaudami parko žolelių arbatą susipažinsime su Radvilomis. Sužinosime, kuris Radvila buvo vadinamas lietuviškuoju Miunhauzenu, koks ir kodėl Radvila buvo demonizuojamas, kokias puotas keldavo Radvila Žuvelė. Po šių istorijų sužaisime neįprastą žaidimą.

Po ekskursijos nakvynė viešbutyje.

2 diena:

 Pusryčiai viešbutyje. Šio savaitgalio kelionėje autobusu, antrą dieną pradėsime nuo pažinties su svarbiausia Radvilų moterimi -  Barbora Radvilaite. Prisiminsime jos ir Lenkijos karaliaus Žygimanto Augusto meilės istoriją, sužinosime, kodėl Barbora buvo slepiama Dubingiuose pastatytuose rūmuose ir kokia nelaimė įvyko jai čia būnant. Kartu su Barbora Radvilaite paskaitysime ir panagrinėsime laiškus, kuriuos ji rašė mylimam vyrui.

Savaitgalio kelionę tęsime su gamtos gidu, kur mus supažindins Jurkiškio upelio slėniu. Šis slėnis labai įdomus objektas, kuriame atsispindi teritorijos reljefo formavimosi ypatumai poledyniniu laikotarpiu. Savo sraunumu ir vingiuotumu šis upelis primena kalnų upokšnį. Jo vagoje guli valstybės saugomas objektas, vadinamas akmuo vadinamas Puntuko vaiku. Susipažinsime su nuostabia slėnio gamta, bei įdomiais gido pasakojimais. Žygis tinkamas visiems asmenims, nėra sunkus, viso eisime apie 2,5 valandas su trumpais sustojimais.

Po žygio skanausime garsųjį Radvilų troškinį. Kad šis troškinys būtų pristatytas nemažai teko pavargti, tiek parko darbuotojams, tiek istorikams, visi rinko informaciją apie tai, kaip jis buvo verdamas, kokie jo ingridientai. Ne tik paskanausime šio troškinio bet ir pasėdėsime prie laužo, pasmalsausime, koks troškinio gamybos procesas. (Troškinys yra su mėsa, kitų alternatyvų nėra, jeigu atsisakote prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka)

Šią įspūdingą savaitgalio kelionę autobusu vyksime į Kėdainius. Garsiajai Lietuvos didikų Radvilų giminei Kėdainiai priklausė apie 290 metų. Valdant Radviloms Kėdainiai buvo kultūrinis ir religinis protestantizmo centras (veikė kelios bažnyčios, gimnazija, spaustuvė). Evangelikų reformatų bažnyčia – kunigaikščių Radvilų nekropolis, jos kriptoje, puošniuose renesanso ir baroko stiliaus sarkofaguose, palaidoti Radvilų giminės atstovai. Ekskursijos metu susipažinsite su šios kilmingos šeimos istoriniais ženklais, kurių gausu jaukiame Kėdainių senamiestyje.

Pilni įspūdžių vyksime atgal į Klaipėdą.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kaina –  112 € asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje)

Į pažintinės savaitgalio kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

 • Įėjimas į Valdovų rūmus bei gido vedančio rūmuose paslaugos:  8- 10 € suaugusiam asmeniui, 6 €  senjorams, vaikams. (priklausomai nuo grupės dydžio)
 • Plaukimas laivu – 12 € asmeniui, 6 €  vaikams iki 15 metų;
 • Pietūs (sriuba + karštas vištienos patiekalas) - 9 € asmeniui (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka)
 • Europos parkas su ekskursija – 10 € asmeniui
 • Naktinė ekskursija apie Radvilas su Radvilų rūmų liekanu lankymu – 6 € asmeniui;
 • „Barboros Radvilaitės laiškai“ – 3 – 4 € (priklausomai nuo grupės dydžio)
 • Gamtinė ekskursija  – 5 € asmeniui.
 • Radvilų troškinys 7 – 8 € asmeniui. (Troškinys yra su mėsa, kitų alternatyvų nėra, jeigu atsisakote prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka)
 • Ekskursija Radvilų tema Kėdainiuose –  apie 3 €  suaugusiam asmeniui, 2 € vaikams, senjorams;

Pastaba. Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Rekomenduojame. Gamtiniame žygyje eisite apie 2,5 val. – pasirūpinkite patogia avalyne ir apranga, vandenuku, apsiaustu nuo lietaus, ir priemonėmis nuo gamtos vabaliukų.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę autobusu tel. 865556313 arba 867727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


Pažintinės savaitgalio kelionės išvykimo vietos ir laikai prieš kelionę gali būti patikslinti :

6.30 val. išvykimas iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

6.50 val. Gargždų ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai,  tarp Kultūros namų ir banko).

7.20 val. Degalinė Trevena, prie kelio į Rietavą – Kvėdarną, automagistralės 57 kilometras.

7.50 val. Kryžkalnis, Orlean degalinė,

9.20 val. Kaunas, Kauno pilis, automobilių stovėjimo aištelė

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė