Pažintis su Sakartvelo (Gruzijos) kalnais + poilsis prie jūros 8d/7n.

liepos 13 – liepos 20
Kaina asmeniui 690€
+ aviabilietas
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintis su Sakartvelo (Gruzijos) kalnais + poilsis prie jūros 8d/7n.
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Tiesioginis skrydis iš VILNIAUS

Kutaisis –Rača – Onis – Martvili – Martvili kanjonas Zugdidi – Mestija – Ureki – Batumis

Sakartvelas (Gruzija) – tai svaiginančio vyno, nesibaigiančių tostų, ugningos lezgingos bei nuostabių kalnų šalis. Kelionės metu aplankysite mineralinio vandens kurortus, tyrinėsite senovinius paminklus bei važinėsite kalnų keliais su džipais. Jūsų laukia nepaliesti gamtos kampeliai, paslaptingi urvai, skaidrūs ežerai, įspūdingi kriokliai ir kvapą gniaužiantys vaizdai važinėjant po Kaukazo kalnus. Kelionės vyšnaitė -  poilsis prie jūros žymiausiame Sakartvelo kurorte. Pajauskite tikrą gruzinišką nacionalinį koloritą!


 • Tiesioginis skrydis iš Vilniaus.
 • Susipažinsite su ypatingomis gruziniško vyno gamybos subtilybėmis.
 • Autentiška patirtis – artimai susipažinsite su šalies paveldu degustacijų ir vakarienių metu.
 • Išsamus ir dinamiškas kelionės maršrutas, kurio metu pažinsite Sakartvelo (Gruzijos) kultūrą, religiją, istoriją ir gamtą.
 • Nuotaikingas ir charizmatiškas vietos gidas rusų kalba, kuris šiek tiek kalba lietuviškai.
 • Įskaičiuoti visi pusryčiai ir vakarienės.
 • Pasivažinėjimas džipais kerinčiais Kaukazo kalnų keliais.
 • Aplankysite Martvili kanjoną, įeinanti į TOP-10 vietų, kurias reikia aplankyti Sakartvele.
 • Poilsis prie jūros.
 • Ingrida Tours partnerių staigmenos keliautojams.
Išvykimas
2024 m. liepos 13 d. 16:00

Kelionės programa

 • 1 diena: 2024 m. liepos 13 d. (šeštadienis). Vilnius – Kutaisis

  Tiesioginio skrydžio iš Vilniaus į Kutaisį informacija:

  2024.07.13 16:00 val. Vilnius – Kutaisis. Tiesioginio skrydžio trukmė 3 val. 50 min.

  Kelionė be lydinčio vadovo iš Lietuvos.

  20:50 val. nusileidimas Kutaisi oro uoste. Pasitiks nuotaikingas vietinis gidas, suprantantis ir netgi truputį kalbantis lietuviškai!

  Pervežimas į Kutaisi.

  Vakarienė, kurios metu skanausite gruziniškus patiekalus ir švęsite savo atvykimą į įspūdingą Sakartvelą (Gruziją).

  Nakvynė svečių namuose dviviečiame kambaryje.

 • 2 diena: 2024 m. liepos 14 d. (sekmadienis). Kutaisis – Rača – Onis

  Pusryčiai.

  Savo pažintį su nuotaikingu Sakartvelu (Gruzija) pradėsite nuo susipažinimo su vienu vaizdingiausių Vakarų šalies regionų – Rača, garsėjančiu kaip „Gruzijos Šveicarija“. Račos žavesys slypi visur – senoviniuose viduramžių valdovų bažnyčiose ir tvirtovėse, kalnų didume, vietinėje virtuvėje ir, aišku, vietinių vyndarių gaminamame vyne. Be to, tai vienas iš prestižinių ir populiariausių balneologinių kurortų, kuris garsėja savo mineralinio vandens šaltiniais. Galėsite paragauti gydomojo vandens ir pasigrožėti įspūdingais vaizdais. Tęsdami kelionę pamatysite įspūdingo grožio Šaori ežerą, apsuptą alpinių pievų ir laukinių miškų. Apžiūrėsite senovės architektūros paminklą – Nikorsminda bažnyčią, kuri buvo pastatyta X amžiuje. Užkopsite į Tskhrajvarį, kurio pavadinimas išverčiamas kaip „Devyni kryžiai“. Kalnas apaugęs spygliuočių ir lapuočių miškais, tačiau jo viršūnė – uola – puiki apžvalgos aikštelė. Iš čia atsiveria nepaprasto grožio panorama į miestą, aplinkinius miškus ir kalnus bei Tkibulo rezervuarą. Apžiūrėsite senosios bažnyčios griuvėsius bei 9 geležinius kryžius, kurie primena lankytojams apie tikėjimą ir vienybės galią. Vietinis gidas papasakos su Tskhrajvari ir jo kryžiais susijusias legendas. Poilsiui sustosite atsigaivinti prie Sikvaruli krioklio, kitaip dar vadinamu „Meilės kriokliu“. Savo pavadinimą jis gavo dėl jame esančio urvo, turinčio širdies formos įėjimą. Tikima, kad kiekvienas, apsilankęs šioje vietoje, neliks vienišas ir netrukus bus laimingai vedęs. Pastaraisiais metais vis daugiau turistų atvyksta prie krioklio – kai kurie iš jų – tiesiog pasigrožėti, o kiti tiki, kad jis padės surasti tikrąją meilę.

  Vakare atvažiuojate į jaukų miestelį – Onį, garsėjantį savo istorija ir nepaprasto grožio, spalvinga gamta.

  Vakarienė.

  Nakvynė svečių namuose dviviečiame kambaryje.

 • 3 diena: 2024 m. liepos 15 d. (pirmadienis). Onis – raftingas / Sairmės kalnų kolonas – Pramėtėjo urvas – Martvili

  Pusryčiai.

  Diena pradėsite aktyviai. Pasirinktinai:

  arba užsiimti raftingu – pripučiamomis valtimis plaukti kalnų upės slenksčiais. Plaukiojimo metu jūsų laukia nuostabūs gamtos vaizdai, slenksčiai ir bangos, nuotykiai bei nepakartojami įspūdžiai!

  arba aplankyti vieną gražiausių gamtinių ir istorinių vietų – uolų masyvą - Sairmės kalnų kolonas. Trijų kilometrų pėsčiųjų takas, tarsi serpantinas kyla per mišką į kalno viršūnę, kurioje randasi viduramžių Dievo Motinos bažnyčios griuvėsiai. Nuo čia atsiveria įspūdingi vaizdai į kalnus. Norintys atsigaivinti po kopimo į kalną, galės išsimaudyti nuostabiajame pakopiniame Račos krioklyje.

  Tęsdami kelionę, aplankysite tikrai neįprastą ir labai gražią vietą – Prometėjo urvą. Galėsite pasivaikščioti vingiuotais požeminiais takeliais, apšviestomis skirtingomis spalvomis, pasigrožėti saulės šviesos nemačiusiais požeminiais ežerais bei iš arti pamatyti ir sužinoti kuo skiriasi stalaktitai nuo stalagmitų. Tikima, kad šis urvas ne tik džiugina savo nuostabiu grožiu, bet ir pagerina sveikatą, ypač turintiems kvėpavimo arba plaučių problemų.

  Vakarienė.

  Nakvynė svečių namuose dviviečiame kambaryje.

 • 4 diena: 2024 m. liepos 16 d. (antradienis). Martvili kanjonas – Svanetija – Zugdidi – Mestija

  Pusryčiai.

  Po pusryčių keliausite prie paslaptingo Martvili kanjono, įeinančio į TOP-10 vietų, kurias reikia aplankyti Sakartvele. Esant galimybei plaukiojimas su valtimis po kanjoną, kad savo akimis pamatytumėte nuostabų gamtos grožį. Galėsite pamatyti karališkąją vonią, kurios skaidrus turkio spalvos vanduo niekada neįkaista. Martvilio kanjonas traukia ne tik dėl nuostabaus vaizdo, bet taip pat savo archeologiniais slėpiniais, esančiais kanjono dugne. Archeologai čia aptiko suakmenėjusius senovės gyvūnų kaulus, dinozaurų letenų antspaudus bei primityvaus urvinio žmogaus buveinės pėdsakus. Taip pat pamatysite Kinchkha krioklį, kurio aukštis siekia 100 metrų. Vietinis gidas papasakos jums krioklio istoriją, kuris kadaise buvo kunigaikščių pirtis, o šiuo metu laikomas pačia gražiausia kanjono vieta.

  Tęsdami kelionę, važiuosite į pasakišką kalnų kraštą, užburiantį savo grožiu, – Svanetiją. Vaizdingi takeliai veda per aukštus kalnus, miškus, pievas, skaidrias upes ir ežerus... Vietiniai sako: „Jei nebuvai Svanetijoje – reiškia nematei Gruzijos“. Pakeliui užsuksite į Zugdidi miestą, kurio pavadinimas išverčiamas kaip „Didelė kalva“. Čia aplankysite tikrą miesto puošmeną, liudijančią jo istorinę svarbą – Dadiani rūmus, kuriuos sudaro rūmai, bažnyčios ir sodas. Šiandien muziejaus kolekcijoje yra daugiau nei 44 tūkstančiai eksponatų, datuojamų nuo I amžiaus prieš Kristų iki XIX amžiaus. Muziejaus pažiba – Napoleono mirties kaukė, pagaminta iš bronzos po Didžiojo imperatoriaus mirties.

  Toliau sustosite prie didžiausios hidroelektrinės Pietų Kaukaze – Inguri rezervuaro. Galinga betoninė užtvanka puikiai įsilieja į aplinkinį kraštovaizdį, o didžiulis rezervuaras su ryškiai mėlynos spalvos vandeniu dar labiau pagražina vaizdą.

  Vakare atvažiuosite į Mestiją – istorinį, kultūrinį ir religinį Svanetijos centrą. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su miestu kalnuose, kuris vilioja visus kalnų žygeivius, ramaus poilsio ir nuostabių kalnų peizažų mėgėjus.

  Vakarienė.

  Nakvynė svečių namuose dviviečiame kambaryje.

 • 5 diena: 2024 m. liepos 17 d. (trečiadienis). Mestija – Tetnuldi kalnas / Koruldi ežeras / Ušguli – Mestija

  Pusryčiai.

  Šią dieną priklausomai nuo oro sąlygų ir Jūsų pasirinkimo, galimi variantai:

  1 maršrutas. Pasivažinėjimas džipais į Tetnuldi kalną, kurio pavadinimas išverčiamas kaip „Baltasis kalnas“. Tai viena iš pagrindinio Kaukazo kalnagūbrio viršūnių. Pasikelsite į 3 200 metrų aukštį, iš kurio atsiveria įspūdinga panorama.

  arba 2 maršrutas. Pasivažinėjimas džipais prie Koruldi ežerų, apsupto Kaukazo ledynais. Čia atsiveria neįtikėtino grožio vaizdai į Zemo Svaneti kaimelius, Engurio slėnį bei daugybę viršukalnių.

  arba 3 maršrutas. Pasivažinėjimas džipais į Ušgulį. Čia gyvenanti bendruomenė laikoma aukščiausiai įsikūrusia kalnų bendruomene Europoje – net 2 200 metrų aukštyje virš jūros lygio. Ušgulis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą dėl savo unikalių viduramžių kaimų su Svanų architektūra ir vietinio gyvenimo būdo išsaugojimu.

  arba 4 maršrutas. Žygis prie Čaladi ledyno. Puse kelio pravažiuosite su džipais, o po to Jūsų laukia 6 km pėsčiųjų takas. Jis tęsiasi per vaizdingus kalnų tarpeklius prie didžiulio ledyno, kuris tarsi slysta nuožulniu uolos šlaitu. Iš ledo urvo, kurio sienos žavi ryškiai mėlyna spalva, teka kalnų upeliai. Kelią prie ledyno galima įveikti be jokio papildomo pasiruošimo.

  Kupini įspūdžių grįšite į Mestiją. Ekskursija po miestą, kurios metu aplankysite Istorijos ir etnografijos muziejų, senovinį Svanų gyvenamąjį kompleksą, alpinisto Michailo Margiani namą-muziejų, šventyklas bei keletą mineralinio vandens šaltinių. Laisvas laikas.

  Vakarienė.

  Nakvynė svečių namuose dviviečiame kambaryje.

 • 6 diena: 2024 m. liepos 18 d. (ketvirtadienis). Mestija – Ureki – Batumis

  Pusryčiai.

  Keliausite link Batumio. Pakeliui užsuksite į Urekį – unikalų kurortą Juodosios jūros pakrantėje, kuris garsėja savo paplūdimiais su juodu smėliu, neturinčiu analogų niekur daugiau pasaulyje. Čia galėsite pailsėti ir išsimaudyti.

  Po poilsio važiuosite į kitą pajūrio kurortą, vadinamą „Gruzijos perlu“ – Batumi. Begaliniai paplūdimiai, miesto bulvarai, žali parkai ir alėjos su palmėmis, kiparisais bei magnolijomis – visą tai traukia čia turistus ištisus metus. Trumpai su vietiniu gidu pasivaikščiosite po Batumį, tarp įmantrių baroko stiliaus mūrinių namų su raižytais balkonais, pailsėsite prie fontanų, apžiūrėsite modernią miesto architektūrą ir skulptūras.

  Laisvas laikas poilsiui prie jūros.

  Vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena: 2024 m. liepos 19 d. (penktadienis). Batumis

  Pusryčiai viešbutyje.

  Šią nuotaikingos-pažintinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) dieną turėsite laisvą laiką poilsiui prie jūros. Galėsite pasideginti, išsimaudyti jūroje arba pasivaikščioti po miestą.

  Vakare atsisveikinimo vakarienė.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena: 2024 m. liepos 20 d. (šeštadienis). Batumis – turgus - Dendrologinis parkas - Miniatiūrų parkas - Kutaisi oro uostas

  Ankstyvi pusryčiai.

  Paskutinę savo nuotaikingos-pažintinės kelionės dieną, važiuosite nusipirkti lauktuvių į Batumio turgų. Daugybė žmonių, garsų, kvapų ir juoko – visą tai –  gruziniškas turgus. Čia galite nusipirkti įvairių rankų darbo suvenyrų, nacionalinio sūrio, vyno, čačos ir churchelos.

  Apsipirkę, važiuosite į unikalią vietą, atidarytą prieš 3 metus, – Dendrologinį parką, kurio plotas apie 60 ha. Visas parkas padalytas į dvi dalis: parkas su milžiniškais medžiais ir zoologijos dalis su paukščiais. Parke yra dirbtinis ežeras vandens paukščiams, tokiems kaip: pelikanai, flamingai, ibisai ir t.t. Nepakartojamą įspūdį palieka didžiuliai medžiai, kurių čia daugiau nei 200 rūšių! Prie daugelio medžių pateikiamos iliustracijos, kaip jie buvo čia atgabenti – sausuma arba jūra. Laikas čia „praskrenda“ tiesiog nepastebimai.

  Šios kelionės po Sakartvelą (Gruiziją) pabaigai, aplankysite dar vieną dėmesio vertą vietą – Miniatiūrų parką. Čia rasite daugiau nei 50 miniatiūrinių svarbiausių ir įžymiausių Sakartvelo architektūros paminklų kopijų: šventyklų, bažnyčių, vienuolynų, rūmų, teatrų, tvirtovių ir netgi urvų miestą! Parke galėsite prisiminti svarbiausius kelionėje matytus objektus bei atrasti kažko naujo sekančiai kelionei.

  Laisvas laikas pavalgyti.

  Pervežimas į Kutaisio oro uostą. Atsisveikinimas su charizmatiškuoju ir linksmuoju vietiniu gidu. Kupini įspūdžių ir su didžiuliu noru aplankyti Sakartvelą dar bent kartą skrisite namo.

   

  Tiesioginio skrydžio informacija iš Kutaisi į Vilnių :

  2024.07.20 – 21:25 val. Kutaisis – Vilnius (+1 d.). Tiesioginio skrydžio trukmė – 4 val. 10 min.

  2024.07.21 – 00:35 val. nusileidimas Vilniaus oro uoste.

  Kelionė be lydinčio vadovo iš Lietuvos.

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas: 5 nakvynės svečių namuose dviviečiame kambaryje; 2 nakvynės viešbutyje Batumyje.
 • Maitinimas: Visi pusryčiai; Visos vakarienės.
 • Visi pervežimai turistiniu autobusu Sakartvele (Gruzijoje).
 • Linksmo, charizmatiško vietinio gido paslaugos, kuris netgi šiek tiek kalba lietuviškai!
 • Staigmenos.

Į kainą neįskaičiuota


 • Skrydžio bilietai nuo 270 €: tarptautinis bilietas: Vilnius – Kutaisi – Vilnius. Įskaičiuotas bagažas: rankinis MAX 10 kg 40x30x20 cm (1 vnt.). Už papildomą mokestį - registruojamas bagažas 20 kg (1 vnt.) – papildomai reikės mokėti nuo 130 €.
 • Lankytiniems objektams turėti apie 60 € savaitei.
 • Pietūs. Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, vienos dienos pietums asmeniui turėti nuo 15 €.
 • Vyno degustacija apie 15 € asmeniui.
 • Džipų nuoma (5 dieną). Vienam maršrutui džipo kaina apie 25 – 30 € asmeniui.
 • Martvili kanjonas ir plaukiojimas valtimis apie 20 € asmeniui.
 • Raftingas. Kaina asmeniui: 30 € – 40 €.
 • Draudimas. Galite apsidrausti savarankiškai: https://www.ingridatours.lt/draudimas
 • Pervežimai į/iš Vilniaus oro uosto.
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui 3-5 € už dieną asmeniui.
 • Papildomos paslaugos ir lauktuvės.

Papildoma informacija


Kelionės kaina – 690 €  gyvenant dviese dviviečiame kambaryje.

Priemoka už vienvietį kambarį – 90 € (visos kelionės laikotarpiui).

Aviabilietas perkamas po avanso apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Bilieto, vardo ir pavardės keitimo mokestį nustato avialinijos Wizz Air. Dėl išsamesnės informacijos teirautis +3706 444 2909 arba +3706 555 6313. Skrydį vykdo oro bendrovė Wizz Air.

Kelionei reikalingas galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pastaba: kelionės į Sakartvelą (Gruziją) programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Nuotaikingos – pažintinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie nuotaikingą – pažintinę kelionę į Sakartvelą (Gruziją) tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el. paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Rekomenduojama turėti su savimi pažintinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) metu:

 1. Kavos mylėtojai geriau pasiimkite kavą su savimi į nuotaikingą-pažintinę kelionę į Sakartvelą. Gruzijoje parduodama tik tirpi kava arba kava turkiškai.
 2. Nuotaikingos kelionės į Sakartvelą metu galėsite maudytis jūroje, upėse ir ežeruose. Taigi nepamirškite su savimi įsidėti maudimosi kostiumėlio, rankšluosčio ir šlepečių, kremą nuo saulės.
 3. Kelionės į Sakartvelą metu Jūsų laukia pasivaikščiojimai didinguose kalnuose, taigi siūlome su savimi turėti patogius batus ir kepures arba skaras nuo saulės.
 4. Tam, kad oras nesugadintų Jūsų kelionės į Sakartvelą – pasiimkite su savimi lietpalčius.
 5. Norintiems atsidėkoti Sakartvelos svečių namų šeimininkams už jų draugiškumą ir svetingumą siūlome pasiimti su savimi keletą suvenyrų iš Lietuvos.
 6. Pažintinės kelionės į Sakartvelą metu galėsite sutaupyti ant cigarečių, nes Gruzijoje jos yra pigesnės.

Išvykimas


Tiesioginio skrydžio iš Vilniaus į Kutaisį informacija:

2024.07.13 Vilnius 16:00 val. – Kutaisis 20:50. Tiesioginio skrydžio trukmė 3 val. 50 min.

Tiesioginio skrydžio informacija iš Kutaisi į Vilnių:

2024.07.20 – 21:25 val. Kutaisis – Vilnius (+1 d.). Tiesioginio skrydžio trukmė – 4 val. 10 min.

2024.07.21 – 00:35 val. nusileidimas Vilniaus oro uoste.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas