Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Pažintinėje savaitgalio kelionėje į Lenkiją aplankysite uolų, griuvėsių bei nuostabios gamtos apsuptą  parką, bei išvysite šio parko panoramą iš Lenkijos renesanso perlu vadinams Pieskova Skala pilies. Taip pat visą dieną galėsite skirti linksmybėms pramogų parke, kur galėsite išmėginti atrakcionus bei įvairius interaktyvius žaidimus, pramogas tęsite ir Koperniko muziejuje, pasitikrindami savo žinias mokslo srityje.


Kelionės programa

1 diena:

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Kelionė patogiu komfortabiliu autobusu.

 

Pirmąją pažintinės savaitgalio kelionės į Lenkiją dieną atvyksite į vieną nuostabiausių Lenkijoje gamtos kampelių – Ojcovo nacionalinį parką. Parkas pakeri gamtos grožiu, didingomis uolomis, vaizdingomis pilimis ar istoriją menančiais jų griuvėsiais. Gamtos apsuptyje, neprieinamų uolų viršūnėse, viduramžiais buvo pastatyta visa pilių grandinė saugojusi tuometinę sostinę – Krokuvą. Visos pilys dėl savo neprieinamumo buvo vadinamos „Erelio lizdais“. Keliaujant jų link, gėritės nuostabiu kraštovaizdžiu, supančiomis įvairių formų kalkakmenio uolomis, iš kurių garsiausia unikalios išvaizdos 25 m aukščio uola, vadinama „Heraklio pirštu“. Aplankote Lenkijos renesanso perlą Pieskova Skala pilį. Ši pilis, statyta Kazimiero Didžiojo laikais,  iš čia atsiveria pasakiško grožio vaizdai į visą Ojcovo nacionalinį parką ir Pradnik upės slėnį. Pilyje apžiūrite Europos dailės darbų parodą, prabangias valdovo rezidencijos menes.

Įsikūrimas viešbutyje.

 

2 diena:

 Pusryčiai viešbutyje.

Visą dieną galėsite skirti pramogų parkui „Energylandia“. Tai didžiausias atrakcionų parkas Lenkijoje, siūlantis įspūdingą skaičių įvairių atrakcionų, pramogų, sukurtų atsižvelgiant į visas amžiaus grupes: vaikus, paauglius bei suaugusiuosius. Parkas suskirstytas į 4 pagrindines zonas: pasakų žemė, šeimos zona, ekstremali zona, drakonų miestelis. Taip daug interaktyvių ir tradicinių žaidimų, 9 pasirodymų scenos, modernus 7D kinas, suvenyrų parduotuvėlės. Pramogų šiame parke tikrai netrūks.

Po visos pramogų dienos vyksite nakvynės viešbutyje.

 

3 diena:

Pažintinės kelionės kotektyvams, autobusu į Lenkiją metu aplankysite vieną iš unikaliausių mokslo centrų – Koperniko muziejų. Čia nėra jokių gidų ar popierinių bukletų. Prie kiekvieno eksponato pateikta instrukcija. Pažinti jį privalėsite patys, liesdami, klausydamiesi, ragaudami, matydami... Prie eksperimentų esantys skaitytuvai įrašo kiekvieno jūsų bandymo duomenis, nuotraukas, kitą informaciją. M.Kopernikui skirtas muziejus – šiuolaikiškas mokslo centras. Ekspozicijos suskirstytos temomis: „Civilizacijos šaknys“, „Robotai“, „Žmogus ir aplinka“, „Šviesos zona“, „Judesys“ ir kt.. Kiekvienas lankytojas gauna skaitmeninę kortelę, kuri tarnauja ir kaip bilietas, ir kaip raktas, padedantis „atrakinti“ įvairius eksponatus.

Po apsilankymo muziejuje vyksite link namų.

Preliminarus grįžimo laikas apie 23.00 val.

O kad kelionė neprailgtų ir nebūtų nuobodi dalinsimės įspūdžiais, galite sugalvoti ir pasiimti žaidimų, kuriuos būtų galima žaisti visiems autobuse, o galbūt turite ir kitokių idėjų ką nuveikti važiuojant.

 

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kaina kai keliauja 40 ir daugiau žmonių– nuo 220 € (gyvenant dviese/triese dviviečiame/triviečiame kambaryje).

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją kainą įskaičiuota (kelionė patogiu autobusu; 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, koperniko muziejaus bilietai).

 

Papildomiems mokamiems objektams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją – nuo  36 € (Energylandia pramogų parkas, Ojcovo nacionalinis parkas).

 

Kolektyvinės  kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.  Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę į Lenkiją autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu