Kelionė lėktuvu į Armėniją 5d/4n

Pažintinės verslo kelionės į Armėniją metu atrasite turtingą kultūros paveldą, kuriame gausu senovinių paminklų, skanaus maisto ir turtingos kultūros. Susipažinsite su vienais pirmųjų krikščionybės paminklais, kurių didinga viduramžių architektūra, sugretinta su nuostabiais kraštovaizdžiais sukuria įspūdingą vaizdą. Pasigrožėsite nuostabia gamta nuo didingoje Ararato kalno, pasimėgaukisite naujais, vienos seniausių virtuvių skoniais ir leisitės į nepamirštamą nuotykį Armėnijoje!


Kelionės programa

 • 1 diena. Vėlyvas tiesioginis skrydis: Ryga- Jerevanas

  Ankstyvas įsiregistravimas viešbutyje, poilsis.

 • 2 diena. Jerevanas - Ečmiadzinas - Zvartnots – Jerevanas

  Po pusryčių viešbutyje Jūsų laukia ekskursija po Armėnijos sostinę – Jerevaną. Tai yra vienas seniausių pasaulio miestų, net 29 metais senesnis už Romą. Jerevanas taip pat yra žinomas ir kaip rožinis miestas, dėl pastatams naudotų rausvos spalvos plytų. Ekskursijos metu pasivaikščiosite po miesto centrą, aplankysite modernaus meno „Cafesjian“ centrą, esantį Jerevano centre, Kaskados komplekse, nuo kurio viršaus taip pat galėsite pasigrožėti miesto panorama. Toliau pažintį su miestu tęsite nuostabioje Matenadarano bibliotekoje, kurioje yra 17 000 retų rankraščių, vienos seniausių pasaulyje graikų, persų ir arabų rankraščių saugyklų.

  Pažintinę verslo kelionę po Armėniją tęsite apžiūrėdami šimtmečius stovinčius Ejmiantsin ir Zvartnots istorinius paminklus, įtrauktus į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pirmiausia vyksite į ypatingos architektūrinės vertės 7 amžiaus Zvartnots kompleksą, laikomą vienu pagrindiniu Armėnijos architektūros lobių. Išlikę šventyklos bei rūmų griuvėsiai atskleidžia, kokia išvystyta ir didinga buvo to meto architektūra. Toliau stabtelėsite pasigrožėti seniausia Armėnijoje bei viena pirmųjų visame pasaulyje krikščionių šventykla. Nors dabartinė šventovė buvo atstatyta 1600 m., jos konstrukcija prasidėjo dar 4 amžiuje bei yra oficiali armėnų katalikų rezidencija.

  Vėlyvi pietūs, įskaičiuoti į kainą.

  Vakarinėje dienos pusėje aplankysite Ararat konjako gamyklą, kur, daugiau nei prieš  130 metų prasidėjo seniausio armėniško brendžio istorija. Čia susipažinsite su Armėniją išgarsinusio brendžio kūrimo istorija, pamatysite pagrindinius gamybos etapus bei padegustuosite ikoniškiausius Ararat brendžius.

  Nakvynė viešbutyje Jerevane.

 • 3 diena. Jerevanas- Khor Virap- Noravank- Jerevanas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pažintinės verslo kelionės Armėnijoje antrąją dieną pradėsite kelione į Khor Virap vienuolyną (4-18 a.), kurios svarba siejama su Šv. Grigaliumi, įvedusiu krikščionybę Armėnijoje. Čia galėsite grožėtis įspūdingu vaizdu į šventąjį Ararato kalną – nemirtingą Armėnijos simbolį. Toliau, besigrožėdami nuostabiomis uolomis bei vingiuotu tarpekliu pasieksite Noravank vienuolynų kompleksą. Vienuolyno pavadinimas pažodžiui verčiamas kaip „naujas vienuolynas“ („Nor“ – naujas, „vank“ – vienuolynas), tačiau šiandien vienuolyno pavadinimas neatitinka tikrovės: Noravank buvo pastatytas dar 12 amžiuje. Didingai Arpos upės tarpeklyje stovinčios dvi bažnyčios ir koplyčia neabejotinai sukuria išskirtinį kraštovaizdį!

  Taip pat apsilankysite unikaliame Areni kaime, garsėjančiu puikiu vynu. Manoma, kad Arpos upės pakrantėje esantį Areni įkūrė Nojus ir jo sūnūs, kurie ten pasodino pirmąsias vynuoges. Teritorijoje atlikti kasinėjimai atskleidė daugybę bronzos ir geležies amžių bei helenizmo epochos daiktų. Tarp radinių buvo ir keli dideli moliniai stiklainiai, kurie buvo naudojami vyno gamybai, tačiau ryškiausi atradimai buvo 5500 metų senumo odiniai batai ir 6100 metų senumo vyninė, kurioje turėsite galimybę paragauti vietinio vyno.

  Vėlyvi pietūs, įskaičiuoti į kainą.

  Sustosite prie Armėnijos Stounhendžo: Karahunj, tai 7 ha teritorijoje išsibarstę didžiuliai akmenys, kurių svoris siekia iki 10 tonų, o aukštis svyruoja nuo 0,5 iki 3 metrų ir yra senesnis nei visame pasaulyje žinomas Stounhendžas Jungtinėje Karalystėje. Manoma, kad ši vietovė yra apie 7 500 metų, įrodanti, kad dar gerokai iki pirmųjų civilizacijų susiformavimo, prieš 7500 tūkstančių metų, jau egzistavo tam tikra išsivysčiusi visuomenė, turinti nuostabių žinių apie astronomiją.

  Nakvynė viešbutyje Jerevane.

 • 4 diena. Jerevanas – Garnis – Gegardas – Sevanas – Diližanas - Jerevanas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pažintinės verslo kelionės į Armėniją metu aplankysite unikalią Garni gyvenvietę. Pasivaikščiosite palei įspūdingą peizažą sukuriantį kanjoną, o persikėle gražiu IX amžiaus tiltu apžiūrėsite pagonišką Garni šventyklą, pastatytą 1-ajame amžiuje. Toliau apžiūrėsite vieną nuostabiausių Armėnijos gamtos kūrinių – Akmenų simfoniją arba dar vadinamus Bazalto vargonus. Tai gamtos sukurtos įspūdingos bazaltinės kolonos, primenančios vargonų vaizdą.

  Pietūs, įskaičiuoti į kainą.

  Verslo kelionės metu toliau Jūsų laukia apsilankymas įspūdingame Gegardo vienuolyne, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vienuolyno pavadinimas yra kilęs iš legendinio lanceto, kuris buvo naudojamas perdurti Kristaus kūną, kuris čia buvo laikomas šimtmečius. Nors pradinės vienuolyno statybos yra nežinomos, dabartinis kompleksas statytas XIII a. viduryje. Po apsilankymo vienuolyne vyksite į vietinių gyventojų namus, kur turėsite galimybę pamatyti ir patys pasigaminti armėnišką duoną – lavašą, priklausančią reprezentatyvaus žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąraše.

  Keliaujate į Diližaną, kur Jūsų laukia pažintinė ekskursija– mažąją Armėnijos Šveicariją. Diližanas yra vienas garsiausių Armėnijos kurortinių miestų. Čia atsidursite labai skirtingoje klimato zonoje ir tankiais miškais apaugusiame kraštovaizdyje. Vyksite į etninę miesto dalį, kur aplankysite vietinių amatininkų tradicines suvenyrų parduotuves bei puodžių dirbtuves. Toliau vyksite aplankyti tikrą Armėnijos viduramžių architektūros stebuklą – Haghartsin vienuolyno kompleksą. Upės aukštupyje stovintis vienuolynas reprezentuoja nuostabią architektūros ir gamtos harmoniją, o visą kompleksą sudaro trys bažnyčios, XIII a. koplyčia, Bagratidų kapas ir kitos patalpos, statytos XII-XIII amžiais.

  Stabtelėsite Gegharkunik regione, kur turėsite galimybę pasimėgauti Armėnijos perlo – Sevano ežero grožiu. Ežeras yra apie 2000 m. aukštyje ir yra vienas iš didžiausių gėlavandenių aukštumų ežerų pasaulyje. Tai viena populiariausių vietinių ir turistų atostogų vietų, garsėjanti įvairių rūšių žuvų ir ypač upėtakių gausa.

  Dieną užbaigsite Sevanavank vienuolyne, kurio dvi šventyklos stovi apleistos it šio ežero sargybiniai. Iš vienuolyno atsiveria nuostabus vaizdas į Sevano ežerą: ežerą iš visų pusių supa kalnai, o sniego viršūnės matomos beveik per visą perimetrą ir išnyksta už horizonto. O už rūku apgaubtos tamsiai mėlynos atviros vandens erdvės horizonto – žali kalnų šlaitai, kurių viršūnes net vasarą dengia sniegas.

  Nakvynė viešbutyje Jerevane.

 • 5 diena:

  Ankstyvas išvykimas iš viešbučio.

  Tiesioginis skrydis: Jerevanas-Ryga.

Į kainą įskaičiuota


 • Rusiškai arba angliškai kalbantis vietinis gidas
 • Apgyvendinimas ir pusryčiai viešbutyje 4 naktims
 • 3 dienų pietūs
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos
 • Pervežimas iš/į oro uostą autobusu Armėnijoje
 • Pervežimai autobusu Armėnijoje
 • Programoje nurodytos ekskursijos
 • Vanduo (1 buteliukas per dieną)
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus
 • Lavašo gaminimo pamoka
 • Visi vietiniai mokesčiai

Į kainą neįskaičiuota


 • Lėktuvo bilietas * kaina nuo 340 €
 • Asmeninės išlaidos
 • Draudimas dėl COVID-19 rizikos, suplanuotos kelionės atšaukimo draudimas, bagažo vėlavimo/praradimo ir kt.
 • Pervežimas iš/į Rygos oro uostą
 • Priemoka už vienvietį kambarį, jeigu bus poreikis– nuo 120 €

Papildoma informacija


Pažintinės verslo kelionės į Armėniją (gyvenant dviese/ dviviečiame kambaryje), kaina  nuo  580 € asmeniui + skrydžio bilietai (kai keliauja 12 ir daugiau žmonių).

Sumažėjus keliautojų skaičiui kaina didėja.

 

Kelionei būtinas daugiau nei 6 mėn. po atostogų pabaigos galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Kelionės programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

 

Pastaba: pažintinės kelionės į Armėniją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės verslo kelionės į Armėniją maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę verslo kelionę į Armėniją tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums