Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – Žibintų festivalis Pakruojo dvare

sausio 7
Kaina asmeniui 36€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – Žibintų festivalis Pakruojo dvare

Pažintinės kelionės metu susipažinsite su Kuršėnų istorija. Kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“. Arbatgėrio metu, dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J. Gruževskio valgymo dienotvarkę. Dalyvaudami šioje teatralizuotoje ekskursijoje nusikelsite į praeitį ir pasijusite tikrais dvarininkais. Temstant, vyksite į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis “Didieji Azijos žibintai”. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.


Išvykimas
2023 m. sausio 7 d. 10:00
Kaina asmeniui 36€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu susipažinsite su Kuršėnų istorija. Kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“. Arbatgėrio metu, dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J.Gruževskio valgymo dienotvarkę. Dalyvaudami šioje teminėje ekskursijoje nusikelsite į praeitį, į dvarininkų gyvenimą. Ekskursiją ves vietinė gidė (-ės).

Pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tęsite su gide apžvalginėje ekskursijoje po Šiaulių miestą. Kurioje susipažinsite su didžiausia skulptūra Lietuvoje - geležine lape, kurios širdyje paslėpta kapsulė su žinute ateities kartoms. Stabtelsite prie Saulės laikrodžio, Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus Katedros, bulvaru, kuris yra trečiasis pagal senumą bulvaras Europoje. Susipažinsite su Šiaulių miesto istorija ir sužinosite visokių įdomybių apie šį miestą.

Toliau pažintinėje kelionėje autobusu vyksite į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis “Didieji Azijos žibintai”. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.

Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu „Azijos žibintai". Tai – naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius. Čia sužimba antgamtinio dydžio šilko žibintai, skleidžiasi tūkstantmečių Rytų išmintis bei skoniai, atgimsta legendiniai siaubūnai ir dievybės. Jų nešamas gėris, didybė ir mistika nušvies didžiulę dvaro teritoriją ir pakvies artėjant šventėms drauge patikėti šviesos stebuklų galia....

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 36  € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems pažintinės vienos dienos kelionės autobusu mokamiems objektams:

  • Arbatgėris su Kuršėnų vyniotinio degustacija – 8 – 9 € asmeniui (priklausomai nuo grupės dydžio);
  • Žibintų festivalis Pakruojo dvare – 18 € suaugusiems, 14 € vaikams ir senjorams;

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

10.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

10.20 val. Išvykimas iš Gargždų (Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai)

11.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė)

11.30 val. iš Telšių (Baltic Petroleum degalinė prie Telšių, Šiaulių pl. 12, Telšiai)

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Klaipėda

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai