Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – Žibintų festivalis Pakruojo dvare

sausio 7
Kaina asmeniui 36€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – Žibintų festivalis Pakruojo dvare
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės kelionės metu susipažinsite su Kuršėnų istorija. Kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“. Arbatgėrio metu, dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J. Gruževskio valgymo dienotvarkę. Dalyvaudami šioje teatralizuotoje ekskursijoje nusikelsite į praeitį ir pasijusite tikrais dvarininkais. Temstant, vyksite į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis “Didieji Azijos žibintai”. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.


Išvykimas
2023 m. sausio 7 d. 10:00

Kelionės programa

Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu susipažinsite su Kuršėnų istorija. Kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“. Arbatgėrio metu, dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J.Gruževskio valgymo dienotvarkę. Dalyvaudami šioje teminėje ekskursijoje nusikelsite į praeitį, į dvarininkų gyvenimą. Ekskursiją ves vietinė gidė (-ės).

Pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tęsite su gide apžvalginėje ekskursijoje po Šiaulių miestą. Kurioje susipažinsite su didžiausia skulptūra Lietuvoje - geležine lape, kurios širdyje paslėpta kapsulė su žinute ateities kartoms. Stabtelsite prie Saulės laikrodžio, Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus Katedros, bulvaru, kuris yra trečiasis pagal senumą bulvaras Europoje. Susipažinsite su Šiaulių miesto istorija ir sužinosite visokių įdomybių apie šį miestą.

Toliau pažintinėje kelionėje autobusu vyksite į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis “Didieji Azijos žibintai”. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.

Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu „Azijos žibintai". Tai – naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius. Čia sužimba antgamtinio dydžio šilko žibintai, skleidžiasi tūkstantmečių Rytų išmintis bei skoniai, atgimsta legendiniai siaubūnai ir dievybės. Jų nešamas gėris, didybė ir mistika nušvies didžiulę dvaro teritoriją ir pakvies artėjant šventėms drauge patikėti šviesos stebuklų galia....

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 36  € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems pažintinės vienos dienos kelionės autobusu mokamiems objektams:

  • Arbatgėris su Kuršėnų vyniotinio degustacija – 8 – 9 € asmeniui (priklausomai nuo grupės dydžio);
  • Žibintų festivalis Pakruojo dvare – 18 € suaugusiems, 14 € vaikams ir senjorams;

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


10.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

10.20 val. Išvykimas iš Gargždų (Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai)

11.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė)

11.30 val. iš Telšių (Baltic Petroleum degalinė prie Telšių, Šiaulių pl. 12, Telšiai)

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija