Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams puikiai praleisite laiką su kolegomis ir šeima:

  1. Šios pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams pradžioje vyksite į pirmąjį Lietuvoje Basakojų taką, kur galėsite atpalaiduoti kojas nuo avalynės, pajusti pėdų masažą. Basomis kojomis keliausite per smėlį, grūdus, kankorėžius, akmenis, vandenį, durpes, molį, pelkes ir daugybę kitų. Tai nuotaikingas pasivaikščiojimas, kuris atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą. Po pasivaikščiojimo basomis jausitės pakylėti ir gyvybingesni.
  2. Toliau šioje dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams lankysitės muziejuje - tai vienintelis Lietuvoje tokios apimties muziejus, kuriame daugiau kaip 3000 eksponatų kolekcija. Jie surinkti iš skirtingų Lietuvos vietovių, atspindi ir amato raidą, ir meistrų talentus. Galima numanyti kai kuriuos puodus skaičiuojant ir antrą šimtą metų. Reikia pamatyti – išties įspūdinga kolekcija!
  3. Pabaigoje šioje pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams metu vyksite į Triušiukų rojų. Tai neįtikėtini potyriai, bendraujant ir džiaugiantis gamta bei gyvūnų šiluma ir draugija. Čia eksponuojama daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų, taip pat galima pasigrožėti ir kitais gyventojais: fazanais, stručiais, putpelėmis, antimis ir t.t. bei pailsėti, papramogauti ar pasidžiaugti gamta. Tai unikalus gamtos kampelis, garantuojame, kad visi iš čia išvažiuosite laimingi!

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 77 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus, bei vaikų amžiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą