Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams puikiai praleisite laiką su kolegomis ir šeima:

  1. Šios pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams pradžioje vyksite į pirmąjį Lietuvoje Basakojų taką, kur galėsite atpalaiduoti kojas nuo avalynės, pajusti pėdų masažą. Basomis kojomis keliausite per smėlį, grūdus, kankorėžius, akmenis, vandenį, durpes, molį, pelkes ir daugybę kitų. Tai nuotaikingas pasivaikščiojimas, kuris atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą. Po pasivaikščiojimo basomis jausitės pakylėti ir gyvybingesni.
  2. Toliau šioje dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams lankysitės muziejuje - tai vienintelis Lietuvoje tokios apimties muziejus, kuriame daugiau kaip 3000 eksponatų kolekcija. Jie surinkti iš skirtingų Lietuvos vietovių, atspindi ir amato raidą, ir meistrų talentus. Galima numanyti kai kuriuos puodus skaičiuojant ir antrą šimtą metų. Reikia pamatyti – išties įspūdinga kolekcija!
  3. Pabaigoje šioje pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams metu vyksite į Triušiukų rojų. Tai neįtikėtini potyriai, bendraujant ir džiaugiantis gamta bei gyvūnų šiluma ir draugija. Čia eksponuojama daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų, taip pat galima pasigrožėti ir kitais gyventojais: fazanais, stručiais, putpelėmis, antimis ir t.t. bei pailsėti, papramogauti ar pasidžiaugti gamta. Tai unikalus gamtos kampelis, garantuojame, kad visi iš čia išvažiuosite laimingi!

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams kaina asmeniui (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina – 35-37 € suaugusiam asmeniui, 32-34  vaikui  (Basakojų takas, muziejus, Triušiukų rojus, pietūs, ).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos verslo kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Ar lankėsi karališkieji Prancūzijos muškietininkai valdovų rūmuose“

Excursion „From Memel to Klaipeda“

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija