Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams puikiai praleisite laiką su kolegomis ir šeima:

  1. Šios pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams pradžioje vyksite į pirmąjį Lietuvoje Basakojų taką, kur galėsite atpalaiduoti kojas nuo avalynės, pajusti pėdų masažą. Basomis kojomis keliausite per smėlį, grūdus, kankorėžius, akmenis, vandenį, durpes, molį, pelkes ir daugybę kitų. Tai nuotaikingas pasivaikščiojimas, kuris atpalaiduoja, šalina nuovargį, gerina miegą ir teigiamai veikia visą organizmą. Po pasivaikščiojimo basomis jausitės pakylėti ir gyvybingesni.
  2. Toliau šioje dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams lankysitės muziejuje - tai vienintelis Lietuvoje tokios apimties muziejus, kuriame daugiau kaip 3000 eksponatų kolekcija. Jie surinkti iš skirtingų Lietuvos vietovių, atspindi ir amato raidą, ir meistrų talentus. Galima numanyti kai kuriuos puodus skaičiuojant ir antrą šimtą metų. Reikia pamatyti – išties įspūdinga kolekcija!
  3. Pabaigoje šioje pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams metu vyksite į Triušiukų rojų. Tai neįtikėtini potyriai, bendraujant ir džiaugiantis gamta bei gyvūnų šiluma ir draugija. Čia eksponuojama daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų, taip pat galima pasigrožėti ir kitais gyventojais: fazanais, stručiais, putpelėmis, antimis ir t.t. bei pailsėti, papramogauti ar pasidžiaugti gamta. Tai unikalus gamtos kampelis, garantuojame, kad visi iš čia išvažiuosite laimingi!

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 77 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus, bei vaikų amžiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Pažintinė vienos dienos kelionė: Sudargo piliakalniai - Zanavykiškas ragaučius - Zyplių dvaras - Gelgaudiškio dvaras

Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Eglutės žaisliukų muziejus – Porceliano ekspozicija – J.Miltinio palikimų studija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams-Levandų rojus-Paulavos Respublika-dvaras-Tabariškės

Degustacinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – Dzūkiškas kulinarinis paveldas ir gamtos lobiai

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai