Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

balandžio 22 – gegužės 1
Kaina asmeniui 1399€
+ aviabilietas

Tiesioginis skrydis iš RYGOS!

Taškentas – Urgenčas – Chiva – Buchara – Jurtų stovykla – Asfaras (kalnų kaimas) – Samarkandas – Taškentas

Pažintinės kelionės metu pasileisite į nepamirštamus nuotykius atrasdami Vidurinės Azijos perlą, garsėjantį savo neįtikėtinai svarbiomis vietomis senoviniame Šilko kelio prekybos kelyje, apimančiame nuostabius Samarkando, Chivos ir Bucharos miestus. Čia galėsite paragauti tradicinių Uzbekiškų patiekalų, pamatyti geriausius pasaulyje islamo architektūros pavyzdžius bei susipažinti su vienais draugiškiausių ir svetingiausių žmonių!


 • Maitinimas tarptautinio skrydžio metu.
 • 7 nakvynės 4* viešbučiuose, 1 nakvynė jurtų stovykloje, 1 nakvynė kalnų kaime.
 • Autentiška patirtis – artimai susipažinsite su šalies paveldu pietų, maisto gaminimo pamokų, vietinių gyventojų muzikinių/teatralizuotų pasirodymų metu.
 • Aplankysite šurmulingus ir spalvingus rytietiškus turgus.
 • Išsamus ir dinamiškas kelionės maršrutas, kurio metu pažinsite Uzbekistano kultūrą, religiją, istoriją ir gamtą.
 • Kvalifikuoti vietos gidai anglų arba rusų kalba.
 • Įskaičiuotos visos vakarienės.
 • Grupę lydės kelionės organizatorė Ingrida Pociutė.
 • Ingrida tours partnerių staigmenos keliautojams
Išvykimas
2024 m. balandžio 22 d. 15:00
Kaina asmeniui 1399€ + aviabilietas

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 1 diena: 2024 m. balandžio 22 d. (pirmadienis). Ryga – Taškentas

  15:00 val. Ryga – Taškentas.

  23:00 val. nusileidimas Taškento oro uoste.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 2 diena: 2024 m. balandžio 23 d. (antradienis). Taškentas – Urgenčas – Chiva

  Pusryčiai viešbutyje.

  Jūsų laukia ekskursija po didžiausią Centrinės Azijos miestą ir šalies sostinę Taškentą. Miestas buvo svarbus prekybos Šilko keliu centras ir tebėra žymus šilko, medvilnės, tekstilės ir kitų gaminių eksporto į Rytų Europą centras.

  Pirmoji sustojimo vieta - Hasti Imam architektūros kompleksas, jo statyba prasidėjo XVI a. Dėl nuolatinių žemės drebėjimų, karinių įvykių ir tiesiog slegiant metų krūviui daugelis komplekso pastatų iš dalies neišlaikė savo pradinės išvaizdos. 2007 metais kai kurie senieji pastatai buvo restauruoti, iškilo naujos ir sutvarkytos teritorijos, kurių dėka kompleksas atgavo savo buvusią didybę. Kompleksą sudaro  Barak Khan, Tilla Sheykh mečetės.

    Taip pat aplankysite  „Usman Koran“ muziejų (VIII a.), kuriame eksponuojama didžiulė Korano knyga, jie vadina ją kopija, nes pirmą kartą parašyta knygos formatu. 

  Toliau pagal situaciją  aplankysite  arba* Chorsu turgų - tai unikalus trijų aukštų prekybos salių kompleksas, vainikuotas mėlynais kupolais, o vieno iš jų skersmuo siekia beveik 300-350 metrų. Ant šio rytietiško turgaus prekystalių rasite šviežių vaisių, skrudintos duonos, šviežios sūdytos mėsos, kazy (arklienos dešros) ir dar daugiau... O rankdarbių parduotuvėse, galėsite pamatyti taikomosios dailės meistrų prekiaujamais rankų darbo suvenyrais.

  arba* Kukeldash medreses. Medresę sudaro didelis kiemas, apsuptas celių, paskaitų kambarių ir mečetės. Galiausiai ekskursiją po Tašketną užbaigsite pažintimi su šiuolaikine miesto dalimi: pamatysite Nepriklausomybės aikštę,  Operos ir baleto  bei Amir Temur aikštes.

  Atskirai reikia pasakyti apie Taškento metro, kuris laikomas vienu iš įspūdingiausių lankytinų objektų. Kiekviena jo stotis turi savo unikalų architektūrinį vaizdą: marmuro ir granito apdailą, eilės aukštų kolonų, nuostabūs bareljefai ir kt. Svarbų vaidmenį atlieka netgi apšvietimas, kuris vienoje stotyje sukuria pobūvių salės atmosferą, o kitoje leidžia pasijusti tarsi paslaptingose ​​katakombose. Kiekviena stotis yra atskira Taškento atrakcija. Plačiau apie tai papasakos vietinis gidas.

  Po ankstyvos vakarienės važiuosite į vietinį oro uostą, iš kurio 20:20 val. skrisite į Urgenčą.

  21:50 val. nusileisite Urgenčo oro uoste.

  Pervežimas į Chivą.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 3 diena: 2024 m. balandžio 24 d. (trečiadienis). Chiva

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių su vietiniu gidu turėsite pažintį su Chiva ir pradėsite nuo Ičan-Kala architektūros komplekso, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai XII – XIX a. senovinis miestas, įsikūręs pačioje Chiva širdyje, kuriame, atrodo lyg būtumėte persikėlę į praeitį. Chorezmo istorijos šaknys eina giliai į istoriją, taigi yra labai mažai civilizacijų, kurios gali prilygti jos amžiui. Ekskursijos metu jūsų laukia senoviniai rūmai su įspūdinga mozaika, nepakartojamo grožio minaretai, medresės bei mečetės. Pamatysite tikruoju miesto simboliu patapusį Kalta-Minor minaretą, stebinantį savo dydžiu ir unikaliu dizainu, vieną gražiausių kada nors pastatytų medresių islamo pasaulyje – Mahometo Amin Khan medresę, kuri buvo atstatyta ir paversta į viešbutį. Pasigrožėsite įspūdinga buvusia miesto valdovų rezidencija – Kunya-Ark tvirtove bei Mahometo Rahim-Khan medrese, kuri susideda iš dviejų teismų, dviejų mečečių, didžiulės bibliotekos bei nuostabių vartų. Su vietiniu gidu vaikščiodami viduramžių miesto keliukais prieisite didingą Islam-Khodja kompleksą, kurį sudaro medresė, minaretas, kuris, tikėtina, yra 45 metrų aukščio, bei Juma mečetė, išsiskirianti mečetei neįprasta architektūra – tai vieno aukšto konstrukcija su tvirtomis sienomis ir trimis durimis.

  Pertrauka, kurios metų galėsite atstatyti jėgas ir skaniai papietauti (pietūs į kainą neįskaičiuoti). 

  Po pietų pratęsite ekskursiją po Chivą. Savo akimis galėsite pamatyti prabangiuosius Tash Hovli rūmus (haremą), kuriuos puošia mėlynos keramikinės plytelės su mediniais, įmantriai išdažytais stulpais. Apžiūrėsite vieną gražiausių vietų Chivoje – įspūdingą Pahlavan Mahmud mauzoliejų. O pažintį su viduramžių miestu užbaigsite apžiūrėdami Allakuli-Khan medresę, esančią tarp Ičan-Kala rytinių vartų ir stogu dengto Tim turgaus, laikomą vienu geriausių viduramžių architektūros pavyzdžių. Šalia medresės taip pat stovi Allakuli-Khan karavanserajus (karavanų apsistojimo vieta), ji nuo medresės skiriasi tik pagrindiniais vartais, kurie veda tiesiai į kiemą. Aplink kiemą yra dvi celės: pirmoji buvo skirta daiktams laikyti, antra – nakvynei. Kadaise Chivoje klestėjo prekyba su Buchara, Persija ir Rusija, kas ir paskatino tuometinį valdovą, Allakuli-Khaną, čia pastatyti tokią pažangią ir patogią konstrukciją, kad atvykę užsienio pirkliai galėtų apsistoti, laikyti ar parduoti savo prekes.

  Vakarienė vietiniame restorane.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 4 diena: 2024 m. balandžio 25 d. (ketvirtadienis). Chiva – Buchara

  Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas.

  Po pusryčių leisitės į ilgą kelionę link Buharos. Pakeliui aplankysite šilko fabriką. Čia papasakos apie  šilko audinių gamybos procesą – nuo kokonų paruošimo iki gatavos medžiagos gavimo. Žaliavų apdirbimo būdai ir metodai bei gatavų audinių gamybos technologija buvo perduodama iš kartos į kartą beveik du tūkstančius metų. Iki šiol fabriko meistrai gamina šilko bei medvilninius audinius naudodami šią unikalią tradicinę technologiją.

  Tęsite kelionę į Bucharą per Kyzylkum dykumą.

  Pietūs dykumoje (į kainą neįskaičiuoti).

  Atvykimas į Bucharą, apgyvendinimas viešbutyje.

  Vakarienė.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 5 diena: 2024 m. balandžio 26 d. (penktadienis). Buchara

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių, su vietiniu gidu, vyksite į apžvalginę ekskursiją po seniausią Centrinės Azijos miestą, turintį daugiau nei 2500 metų istoriją – Bucharą. Vienas svarbiausių dienos akcentų – Samanidų mauzoliejus, laikomas vienu seniausiu islamiškosios architektūros paminklu Centrinėje Azijoje. Čia palaidotas Ismailas Samainis, emyras, kuris atsisakė zoroastrizmo, atsivertė į islamą ir Bucharą pavertė vienu gražiausių religinių ir kultūros centrų pasaulyje. Šalia Samanidų mauzoliejaus pamatysite ir Chashma-Ayub mauzoliejų. Toliau apžiūrėsite Bolo-Hauz mečetę (XX a. pradžia), tai yra vienas geriausių ir paskutinių statinių Bucharoje, pastatytų prieš moderniąją erą. Susipažinsite su seniausia miesto struktūra – Citadelės arka, datuojama nuo V a. Nuo tada iki Raudonosios armijos invazijos 1920 m. čia gyveno per 3000 žmonių. Ji daugiausiai buvo žinoma kaip Bucharos emyrų rezidencija, bet čia taip pat gyveno pareigūnai, poetai ir mokslininkai. Su karaliaus rūmais, vyriausybės biurais, arklidėmis ir bibliotekomis Bucharos arka veikė kaip atskiras miestas mieste.

  Laikas pietums (pietūs į kainą neįskaičiuoti).

  Papietavę, pažintinę kelionę tęsite Poi Kalan ansamblyje, kurį sudaro Poi Kalan mečetė, Miri Arab medresė, bei šalia stovintis Kalan minaretas, pastatytas 1127 m., reprezentuojančio Bucharos istoriją XI – XII amžiaus. Šis minaretas dar yra žinomas kaip mirties bokštas, kadangi šimtmečius nusikaltėliams buvo vykdoma mirties bausmė nustumiant juos nuo minareto viršaus.

  Pasigrožėję Poi Kalan ansambliu, prieisite Ulugbek – pirmąją medresę Bucharoje. Yra manoma, kad kai kurios šios medresės kolonos saugo pačius seniausius medžio drožybos meno užrašus visame Uzbekistane. Priešais Ulugbek esanti Abdulaziz-Khan medresė, pastatyta 1652 m., keliais šimtmečiais vėliau nei Ulugbek (1417 m.), žymi nepaprastą viduramžių Vidurinės Azijos architektūros pažangą. Medresės vartai yra didingi ir puošnūs, padengti garsių poetų eilėmis, o Ulugbek – paprasti, vidutinio dydžio su keliomis Korano citatomis. Tai parodo, kokie stebėtinai aukšti tuo metu buvo Vidurinė Azijos architektų, statybininkų ir menininkų įgūdžiai.

  Na ir žinoma, kokia kelionė į Uzbekistaną neaplankius turgaus. Buchara jau nuo senų laikų yra laikoma viena pagrindinių prekybos taškų. Daugelio čia esančių amatininkų prekybos tradicijos perduotos iš kartos į kartą, o spalvinga ir šurmuliuojanti atmosfera suteiks neprilygstamą patirtį ir galimybę pažvelgti į vietinių gyvenimą. Galėsite apsilankyti Toqi Zargaron („juvelyrų kupolas“), kur veikia daugiau nei 30 juvelyrikos dirbtuvių ir parduotuvių, Toqi Sarrofon, kur rasite daugybę nacionalinių drabužių bei įspūdingų kilimų ir Toqi-Telpakifurušontradicinių uzbekų kepurių gamintojų eilė.

  Pažintinę ekskursiją Bucharoje užbaigsite Lyabi Hauz komplekse, kuris yra pačioje miesto širdyje. Tai Nadir Divan-Begi mekresė ir Chanaka, pastatyti aplink didžiausią miesto tvenkinį („Hauz“ – reiškia baseiną arba tvenkinį, tai poilsio ir susitikimo vieta).

  Taip pat pamatysite Magoki Attori mečetę, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

  Galiausiai, po turtingos pažinties su Buchara, Jūsų laukia autentiško folkloro ansamblio pasirodymas Nadir Divan-Begi medresėje.

  Vakarienė.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 6 diena: 2024 m. balandžio 27 d. (šeštadienis). Buchara – Gižduvanas – Jurtų stovykla

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pažintį su Buchara užbaigsite Mokhi Hossa rūmų (1822 m.) aplankymu. Tai paskutinio Bucharos emyro Nasrulah vasaros rezidencija. Rūmus sudaro 3 kiemai – atskiri kiemai vyrams ir moterims bei haremas, apsupti nuostabiu rožių sodu, kur šeimininkauja didingi povai. Tai tikrai žavinga vieta pasinerti į tuometinio gyvenimo būdą...

  Kupini įspūdžių važiuosite į Gižduvaną – nuo seno pripažintą Uzbekistano keramikos centru. Atvažiavę į miestą, aplankysite Usto Alisher Narzulloev keramikos studijoje. Viena seniausių meno rūšių Uzbekistane yra dekoratyvinė keramika. Per šimtmečius metų patirties uzbekai ištobulino šį amatą – jų dirbiniai išsiskiria aukšta kokybe, formų grožiu, drąsia vaizduote bei ornamentų spalvų harmonija. Sužinosite keramikos gamybos proceso ypatumus bei patys išvysite kaip yra gaminamas šis grožis.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

  Laikas pietums (į kainą neįskaičiuoti).

  Po pietų išvyksite prie antrojo pagal dydį Uzbekistane Aidarkulio ežero.

  Atvykimas į Jurtų stovyklą. Laisvas laikas pasigrožėti dykuma.

  Vakarienė.

  Nakvynė Jurtų stovykloje, keturvietėje jurtoje. Dušai (bendri) ir tualetai atskirai nuo miegamos jurtos. Vandens temperatūra priklauso nuo dienos temperatūros, kadangi vanduo atbėga iš dykumos.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 7 diena: 2024 m. balandžio 28 d. (sekmadienis). Jurtų stovykla – Asrafas (kalnų kaimas)

  Pusryčiai.

  Po pusryčių išvyksite į Nurato kalnus, į Asrafo kaimelį.

  Jūsų laukia pažintis su kalnuotomis vietovėmis, pamatysite vietinio gyventojo buitį bei iš arti pajusite kalnų žmonių kultūrą. Taip pat dalyvausite uzbekų virtuvės gaminimo pamokoje, kur patys pasigaminsite ir paskanausite autentišką uzbekišką patiekalą.

  Vakarienė.

  Nakvynė kalnų kaime, svečių namuose. Yra karštas vanduo. Dušas ir tualetai atskirai.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 8 diena: 2024 m. balandžio 29 d. (pirmadienis). Astrafas (kalnų kaimas) – Samarkandas

  Pusryčiai kalnų kaime.

  Po pusryčių autentiškame kaime važiuosite link Samarkando.

  Savo pažintį su Uzbekistanu tęsite keliaudami į Konigil kaimą, kuris garsėja unikaliomis amatų tradicijomis, tyriausia gamta, ūksmingais medžiais, šalia tekančia Siabo upe. Bet, ko gero, pagrindinis šio kampelio traukos objektas - popieriaus gamykla, kurioje apsilankę galėsite susipažinti su šilkinio popieriaus gamyba, kuri nepasikeitė nuo X amžiaus!

  Toliau vyksite prie įspūdingo Gur-Emir mauzoliejaus, kuriame yra saugomas Amiro Timūro, Timūridų bei mongolų dinastijos pradininko, kuris dominavo Centrinėje Azijoje paskutiniais XIV amžiaus dešimtmečiais iki savo mirties 1405 m., kapas. Dieną užbaigsite „El Merosi“ teatre, kur pamatysite spalvingą muzikinį spektaklį apie uzbekų tautinio kostiumo raidą.

  Vakarienė restorane.

  Nakvynė viešbutyje.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 9 diena: 2024 m. balandžio 30 d. (antradienis). Samarkandas – Taškentas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Visą dieną skirsite pažinčiai su Samarkando miestu, kurio istoriniai paminklai datuojami nuo Timūrindų imperijos ir yra tokie pat svarbūs kaip ir senovės Egipto, Kinijos, Indijos, Graikijos ir Romos architektūros šedevrai. Ekskursiją pradėsite nuo Tikrojo miesto perlo – Registano aikštės, esančios pačioje senovės Samarkando miesto širdyje. Aikštė garsėja įspūdingų architektūrinių paminklų gausa, įskaitant Sherdor, Tilla-Kori, Ulugbek medreses bei Siab turgumi, kur atsidursite magiškoje vietoje, su daugybe ryškių spalvų, klientų ir prekybininkų balsų šurmuliu.

  Nusipirkę suvenyrų ir lauktuvių, tęsite ekskursiją, sustodami prie vienos iš įspūdingiausių ir didžiausių mečečių Vidurinėje Azijoje – „Bibi-Khanym“. Tai nuostabi katedros mečetė, kuri matoma nuo Arosiabo kalno. Jos pavadinimas išverčiamas kaip „Vyresnioji princesė“ (arba „Vyresnioji žmona“). Bibi-Khanym taip pat vadinama penktadienio samarkando mečete – tūkstančiai vyrų musulmonų atvyksta čia atlikti maldos sakramento.

  Laikas pietums (pietūs į kainą neįskaičiuoti).

  Apžiūrėsite vieną paslaptingiausių ir unikaliausių Samarkando architektūros paminklų – Shakhi Zinda architektūrinį ansamblį. Jį sudaro mėlynos spalvos kapų eilės ir vienuolika mauzoliejų, kurie buvo pastatyti vienas po kito XIV – XV a., bei Ulugbeko observatoriją.

  Pervežimas į Samarkando geležinkelio stotį. Išvykimas į Taškentą greituoju traukiniu.

  Apgyvendinimas viešbutyje Taškente.

  Vakarienė restorane.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

  Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

 • 10 diena: 2024 m. gegužės 1 d. (trečiadienis). Taškentas – Ryga

  Ankstyvi pusryčiai viešbutyje / pusryčių dėžutė.

  Pervežimas į Taškento oro uostą.

  08:30 val. Taškentas – Ryga.

  12:00 val. nusileidimas Rygos oro uoste.

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas viešbučiuose: 2 nakvynės Taškente - 4* viešbutyje; 2 nakvynė Chivoje 4* viešbutyje; 2 nakvynės Bucharoje - 4* viešbutyje; 1 nakvynė Jurtų stovykloje; 1 nakvynė Asrafe – kalnų kaime; 1 nakvynė Samarkande - 4* viešbutyje.
 • Maitinimas: Tarptautinio skrydžio metu; Visi pusryčiai viešbučiuose; Pusryčiai jurtų stovykloje ir kalnų kaime; Pietūs kalnų kaime; Vakarienė jurtų stovykloje ir kalnų kaime; Visos vakarienės miestuose; Atsisveikinimo vakarienė.
 • Nacionalinio patiekalo gaminimo meistriškumo pamoka.
 • Įėjimo bilietai į muziejus ir lankytinas vietas.
 • Visi pervežimai, paėmimai bei išlaipinimai turistiniu autobusu Uzbekistane.
 • Greitojo traukinio bilietai: Samarkandas – Taškentas (9 diena).
 • Profesionalus angliškai / rusiškai kalbantis vadovas visos kelionės metu.
 • Vanduo ekskursijų metu – vienas buteliukas dienai.

Į kainą neįskaičiuota


 • Skrydžio bilietai nuo 800 eurų: tarptautinis bilietas: Ryga – Taškentas – Ryga ir vietinis bilietas Taškentas – Urgenšas. Įskaičiuotas bagažas: registruojamas 23 kg (1 vnt), rankinis 8 kg (1vnt). Bilietas negrąžinamas, data keičiama už papildomą mokestį 24 val. iki kelionės pradžios. Keleivio vardas ir pavardė nekeičiami.
 • Pietūs (išskyrus kalnų kaime). Vienos dienos pietums panašiai turėti apie 15 € asmeniui.
 • Įėjimas į folkloro šou Bucharoje apie 10 € asmeniui.
 • Įėjimo bilietai į „El-Merosi“ teatrą apie 15 € asmeniui.
 • Mokesčiai už įėjimą su vaizdo kameromis apie 2-7 € asmeniui/muziejuje.
 • Arbatpinigiai gidui, vairuotojui už dieną 7-12 eurų nuo asmens. Galima ir doleriais.
 • Papildomos paslaugos ir lauktuvės.
 • Pervežimai į/iš Rygos oro uosto.

Papildoma informacija


Kelionės kaina – 1399 €  gyvenant dviese dviviečiame kambaryje.

Kelionė įvyks jeigu susidarys 12 asmenų grupė.

Priemoka už vienvietį kambarį – 190 €

Avia bilietas perkamas po avanso apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Bilieto, vardo ir pavardės keitimo mokestį nustato avialinijos Uzbekistan Airways. Dėl išsamesnės informacijos teirautis +370 65556313. Skrydį vykdo oro bendrovė Uzbekistan Airways.

Kelionei būtinas daugiau nei 6 mėn. po atostogų pabaigos galiojantis pasas.

Pastaba: kelionės į Uzbekistaną programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Pažintinės kelionės į Uzbekistaną maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Uzbekistaną tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Tiesioginio skrydžio iš Rygos į Taškentą informacija:

2024.04.22 – 15:00 val. Ryga – 23:00 val. Taškentas

Tiesioginio skrydžio informacija iš Taškento į Rygą:

2024.05.01 – 08:30 val. Taškentas – Ryga.

12:00 val. nusileidimas Rygos oro uoste.

Kelionės datos ir kainos

Kaina asmeniui 1399€
Data 2024 m. balandžio 22 d.
Kaina asmeniui 1310€
Data 2024 m. gegužės 7 d.
Kaina asmeniui 1399€
Data 2024 m. rugsėjo 9 d.
Kaina asmeniui 1399€
Data 2024 m. spalio 23 d.
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai