Savaitgalio pažintinė kelionė po Visagino ir Zarasų kraštus

liepos 31 – rugpjūčio 1
Kaina asmeniui 95€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio pažintinė kelionė po Visagino ir Zarasų kraštus
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje savaitgalio pažintinėje kelionėje aplankysime AE valdymo skydo simuliatorių, sužinosime apie ekstremalias situacijas, kurios gali laukti dirbančiųjų atominėje elektrinėje. Aplankysime muziejų, kuriame gyvena, auga ir dauginasi daugiau kaip 100 rūšių tropinių kraštų gėlavandenių žuvų – nuo centimetrinių neonų iki kilograminių piranijų. Su gamtininku leisimės į žygį pažintiniu taku, susipažinsime su vietine gamta. Vėliau išgirsime vinilines plokšteles: įvairiausių autorių, įvairiausių metų...dainų.


Išvykimas
2021 m. liepos 31 d. 06:00

Kelionės programa

Pirmasis, šioje savaitgalio pažintinėje kelionėje autobusu lankomas objektas atominės elektrinės simuliatorius. Čia dalyvausime ekskursijoje, kurios metu specialistai parodys ir papasakos, kaip veikė valdymo skydas ir kokios buvo darbuotojų funkcijos, kodėl ir kam iš vis buvo reikalingas simuliatorius, paaiškins, kokie pranašumai bei skirtumai buvo tarp Ignalinos ir Černobylio elektrinių. Tapsite atominės reaktoriaus operatoriumi vienai dienai. Simuliatorius pilnai imituoja tikrąjį valdymo skydą antrojo bloko uždarymo metu (gruodžio 31 d., 2009 m.). Imituosite avarines situacijas, kurias jūs, kaip ekskursijos dalyviai, bandysite įveikti, vadovaudamiesi specialistų nurodymais.

Po įdomios patirties šioje savaitgalio pažintinėje kelionėje autobusu mūsų laukia pietūs. Sriuba + karštas patiekalas + kompotas (jeigu pietų atsisakote registruojantis informuokite).

Dalyvausime ekskursijoje po “Kosminį Visaginą”. Paklaidžiosime kosminio Visagino istorijų labirintais: pasiblaškysime po kiemus, akimis gaudysime nykstančius praeities ženklus, patirsime utopinę harmoniją tarp miesto ir miško, įsiklausysime į garsovaizdį. Ekskursija atsakys į klausimą, kaip buvo statomas jauniausias Lietuvos miestas bei aplankysime visas svarbiausias miesto vietas.

Vėliau šioje savaitgalio pažintinėje kelionėje autobusu važiuosime į muziejų, kur gyvena, auga ir dauginasi daugiau kaip 100 rūšių tropinių kraštų gėlavandenių žuvų – nuo centimetrinių neonų iki kilograminių piranijų, pusmetrinės gėlavandenės murenos. Jūriniuose akvariumuose puikuojasi koralinis gruperis, sparnuotė, žuvys - drugeliai, klounai, chirurgai ir kt. Vandenyje žaliuoja tropinių kraštų augalai (net Madagaskaro aponogetonas). Viename iš akvariumų, tarp Lietuvos ežerų žuvų, gyvena keli vėžliai. Viską mums aprodys ir papasakos savininkas.

Nakvynė kaimo turizmo sodyboje, todėl gali būti, kad bus stipresnis ryšys su gamta, nei su internetu. Pasirūpinkite maudymosi rūbais.

Antra diena:

Po pusryčių susitiksime su vietiniu gamtininku ir leisimės į dviejų valandų žygį pažintiniu taku. Eisime mediniu taku Luodžio ežero pakrante, apžvalgos bokštelio link. Nuo bokštelio galėsime grožėtis Luodžio ežero panorama, patogiai stebėti vandens ir miško paukščius. Sužinosime Luodžio ežero istoriją, susipažinsime su aliuviniu mišku ir jo ekosistema, vandens ir miško paukščiais.

Po žygio šioje savaitgalio kelionėje autobusu, vyksime į Unikalų (tikrai įdomų) malūną - muziejų. Čia išlikusios orginalios girnos, keltuvas ir autentiški vitražai... Didžiąją muziejaus dalį užima senoviškų radijo aparatų kolekcija. Čia išvysi ne tik seniausias detektorines radijas, bet ir sužinosi visą Nepriklausomos Lietuvos radijo fabriko istoriją.. Įvairaus dydžio, spalvų, modelių radijo aparatai – skirtingi gamintojai ir pavadinimai – šiandien jau net ir kaimuose ne kiekvienoje troboje surasi... Bet tai dar ne viskas: yra ir atskira erdvė perklausoms. Rodos, dar visai nesenos  - vinilinės plokštelės: įvairiausių autorių, įvairiausių metų... Nori išgirsti įrašą?

Pilni puikios nuotaikos vyksime namo !!!

Pažintinės savaitgalio kelionės kaina – 95 € (asmeniui, gyvenant dviviečiame arba triviečiame kambaryje)

Į pažintinės savaitgalio kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, nakvynė viešbutyje arba kaimo turizmo sodyboje su pusryčiais, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, išansktinė objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

      Rekomenduojame. Patogią avalynę, aprangą, vandens, nuo uodų purškalo. Rūbų persirengimui ir avalynei pakeisti. Pasirūpinkite maudymosi rūbais.

Pažintinėje savaitgalio kelionėje papildomiems mokamiems objektams:

 • Ekskursija  atominės elektrinės simuliatoriuje – 7 € suaugusiam asmeniui, 6,00 vaikams ir senjorams.
 • Pietūs pirmą dieną – 7 € asmeniui;
 • Tropinių augalų muziejus – 1,5 € suaugusiam asmeniui ir senjorui; 1 € vaikams;
 • Teminė ekskursija – 3 € asmeniui;
 • Malūnas-muziejus su ekskursija - 2,5 -3 € asmeniui;
 • Žygis pažintiniu taku su gamtininku – apie 3 € asmeniui.

Pastaba. Pažintinėje savaitgalio kelionėje ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Rekomenduoja. Patogi avalynė, vanduo, nuo uodų purškalas. 

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu maršrutą parengė:  UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Savaitgalio pažintinė kelionės autobusu išvykimo laikai gali keistis:

6.00 val.  Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

6.20 val. Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

6.50 val. degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

7.20 val.  sustojimas Kryžkalnyje, degalinėje Orlen.

8.40 val.  Kauno, degalinės Circle K degalinės, Savanorių pr. 404B, Kaunas

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (VIP turas) 10d/9n.

Iš Palangos ir Klaipėdos: Mini kruizas į Karlshamną ir pažintis su Karlskrona

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Bohemijos ir Saksonijos Šveicarijos gamta ir Kioningšteino tvirtovė

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – “Nuodėmingasis Kaunas”