Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Kalėdinė Ryga – automobilių muziejus

gruodžio 18
Kaina asmeniui 38€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Kalėdinė Ryga – automobilių muziejus
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Lankysitės viename įdomiausių Latvijos muziejų - Automobilių muziejuje. Susipažinsite su Rygos senamiesčiu ir grožėsitės vakarine pasipuošusia Kalėdine Ryga.


Išvykimas
2021 m. gruodžio 18 d. 06:30

Kelionės programa


Šios savaitgalio pažintinės kelionės autobusu metu aplankysite vieną įdomiausių Latvijos muziejų – Automobilių muziejų, kuriame eksponuojami vakarietiški bei tarybiniai automobiliai, motociklai ir kitos mašinos. Muziejuje pamatysite seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką; prabangių tarybinės vadovybės automobilių arba Kremliaus kolekciją, kuriai kol kas nėra analogų; įspūdingą specialios, krovininės ir karinės technikos kolekciją; dėmesio vertą lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekciją. Muziejuje yra daugybė interaktyvių elementų, neleidžiančių vaikams nuobodžiauti. O muziejaus gidas, rusų kalba, papasakos labai įdomių istorijų, nutikimų. Muziejus įdomus visiems: ir vaikams, ir suaugusiems, ir vyrams, ir moterims.

Šią savaitgalio kelionę autobusu tęsite Rygos senamiestyje, kur sužinosite pačius įdomiausius Rygos kūrimosi periodus, įvykius, istorinius faktus. Apžvalginės ekskursijos metu praeisite pro: Rygos pilį, Trijų brolių namus, Šv. Jokūbo bažnyčią, didžiausią Pabaltyje Domo katedrą, Švedų vartus, gynybinių sienų liekanas, Rotušės aikštę, įspūdingą "Juodagalvių namą“ ir kt.

Po ekskursijos po Rygos senamiestį laisvas laikas, kurio metu galėsite pasigrožėti vakarine pasipuošusia Ryga, pavalgyti. Laisvas laikas bus vėlyvas, todėl rekomenduojama pasirūpinti užkandžiais.

Kupini įspūdžių keliausite namo.

 

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kaina – 38 € asmeniui.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu PRELIMINARIOS papildomos išlaidos: automobilių muziejaus įėjimas, muziejaus gido paslaugos 12,5-13,5 € suaugusiam asmeniui,
senjorams, vaikams 7,5-8,5 € asmeniui. 

Šioje kelionėje pietūs grupei nėra užsakyti. Tai galėsite padaryti laisvu laiku (gerokai po įprasto pietų laiko). Todėl pasirūpinkite užkandžiais ir vandeniu.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Šios savaitgalio kelionės autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio pažintinę kelionę į Latviją autobusu tel.: +370 64442909, +37065556313,  el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


6.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

6.50 val. išvykimas iš Gargždų, Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

7.30 val. išvykimas iš Plungės, LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė.

8.40 val. išvykimas iš Mažeikių, Circle K, Žemaitijos g. 57, Mažeikiai.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: Maironio muziejus su senoviškais pietumis – stipriųjų gėrimų degustacija – nuodėmingasis Kaunas

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas-Sopotas – Malborko pilis

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai