Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu į Anykščius

liepos 23
Kaina asmeniui 37€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šios kelionės metu pasisemsite daug įspūdžių ir geros energijos. Lankysitės pirmąjame Lietuvoje basų kojų take. Lankysitės ant Šeimyniškėlių piliakalnio, kur pasak šaltinių stovėjo Vorutos pilis. Vėliau lankysitės take, kuris driekiasi medžių viršūnėmis, vietinis gidas jums papasakos apie Puntuką.


Išvykimas
2022 m. liepos 23 d. 07:00

Kelionės programa

Savaitgalio pažintinės kelionės metu vyksite į pirmąjį Lietuvoje basų kojų taką, kurį sudaro daugiau nei 10 skirtingų dangų. Danga yra įvairiausia: kankorėžiai, pelkės, durpės, molis, žvyras, nugludintas stiklas, spygliai, šiaudai, kliūčių ruožas ir daugybė kitų. Šis takas leis patirti visą netikėtų pojūčių gamą ir privers nusišypsoti. Pasivaikščiojimas padės pajusti teigiamų emocijų ir energijos antplūdį, pažadins iš snaudulio. Pasivaikščiojimo metu atpalaiduojamos pavargusios pėdos, pagerinama kraujo ir limfos cirkuliacija, sustiprinimas sąnarių paslankumas galūnėse, pėdų oda tampa švelni, užplūsta lengvumo pojūtis. Gali būti, kad po pasivaikščiojimo basų kojų taku daugiau nenorėsite apsiauti batų 

Toliau keliautojų laukia pietūs Anykščių mieste. Sriuba + karštas vištienos patiekalas.  Savaitgalio pažintinę kelionę tęsite vykdami į Vorutos pilies buvimo vietą. Čia vietinis gidas papasakos keliautojams apie piliakalnio istoriją, aprodys teritoriją, supažindins su pilėnų kasdienybe. Gidas keliautojams aprodys senovinius ginklus, šarvus, supažindins su svarbiausiais istoriniais faktais nuo Mindaugo iki Vytauto valdymo laikų. Apžvalgos bokšto ekspozicijoje susipažinsite su buvusios Šeimyniškėlių (Vorutos) pilies istorija. Taip pat turėsite galimybę pasimatuoti šarvus, pamojuoti kardais bei pajausti jų svorį. 

 Savaitgalio pažintinei kelionei einant į pabaigą, mieste, kuris vadinamas žaliąja Lietuvos viršūne, praeisite taku medžių viršūnėmis, kuris vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apylinkes, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Čia ekskursiją ves vietinis gidas. 

Kupini smagių įspūdžių, vyksite namų link.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kaina – 37 € asmeniui

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu papildomos išlaidos:

Basų kojų takas - 5 € suaugusiam, 4 €  vaikui iki 16 m;

Pietūs -  8 € asmeniui;

Vorutos (Šeimyniškėlių) piliakalnis + vietinio gido paslauga – 3 € suaugusiam, 2 € moksleiviams, studentams, senjorams;

Medžių lajų takas + vietinio gido paslauga – 7 € suaugusiam, 5 € moksleiviams, studentams, senjorams.

Pastabos: Šios pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę savaitgalio kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

7.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

7.20 val. išvykimas iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų)

8.20 val. išvykimas iš Kryžkalnio, Orlean degalinė

9.40 val. išvykimas iš Kauno, CIRCLE K degalinė, Savanorių pr. 404B

Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą apie 22.00 – 22.30 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi