Šaltalankių degustacija - Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Virtieniai

vasario 4
Kaina asmeniui 39€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Šaltalankių degustacija - Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Virtieniai
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės vienos dienos kelionės į Latviją metu stabtelėsite pasienyje, kur padegustuosite unikalius, tradicinius Žiemgalos krašto virtienius. Toliau džiuginsite savo skonių receptorius Jelgalos krašte, šaltalankių ūkyje. Sužinosite šaltalankių auginimo ir priežiūros subtilybes bei paragausite šaltalankių gėrimo su desertu. Ekskursijos metu susipažinsite su Jelgavos miestu bei aplankysite ledo skulptūrų festivalį.


Išvykimas
2023 m. vasario 4 d. 08:30

Kelionės programa

Pažintinės kelionės metu pakeliui į Jelgavą, prieš kertant Latvijos pasienį, stabtelsite papietauti, Jūsų lauks tradiciniai Žiemgalos krašto virtieniai. Juos mėgdavo ne tik paprasti žmonės, bet ir to krašto didikai, bajorai. Čia pietums bus patiekti kelių rūšių virtieniai, 8 vienetai, apie 300 g. + kisielius. Virtienius skanausite su pasakojimu apie juos.

Pažintinės kelionės autobusu metu lankysitės šaltalankių ūkyje, įsikūrusiame netoli Jelgavos. Čia ūkio šeimininkai Jus supažindins su šaltalankių auginimo subtilybėmis. Sužinosite kaip gaminami produktai iš jų. Šiame ūkyje auginami tik vienos veislės šaltalankių medžiai, kurių uogos turi daugiau aliejaus. Viskas daroma su dideliu entuziazmu, įkvėpimu ir meile, teikiančia žmonėms natūralius, sveikus ir aukštos kokybės produktus. Po ekskursijos laukia šių produktų degustacija: šaltalankių gėrimas + desertas.

Vėliau pažintinės – pramoginės kelionės autobusu metu, vyksite susipažinti su Jelgava, buvusia Kuršo kunigaikštystės sostine.  1345 m. miestą užkariavo lietuviai. Ilgą laiką priklausė Abiejų Tautų Respublikai. Jelgava įkurta prie plačiosios Lielupės upės. Vietinė gidė papasakos ir parodys pačius įdomiausius objektus. Trumpa apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi faktus, praeisite vietos gyventojų ir svečių pamėgtu pėsčiųjų tiltu „Mitava“, jo ilgis 200 m. ilgio, jis pakabintas ant lynų, susipažinsite su Janio Čakstės paminklu, praeisite gražiąją Šv.Simono ir Šv.Onos ortodoksų katedrą bei Academia Petrine.

Pažintinės - pramoginės dienos kelionės autobusu į Latviją perliukas -  didžiausia Tarptautinė ledo skulptūrų paroda Baltijos šalyse. Jau 23 kartą vyksta šis festivalis, kuris su kiekvienais metais pritraukia vis daugiau skulptorių iš viso pasaulio. Šiais metais festivalio tema – “Senovės dievybės”.  Grožėsitės iš ledo luitų išdrožtomis skulptūromis, sušilsite gurkšnodami karštą šokoladą ar vyną, išsirinksite savo  skulptūras - favoritus.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą – apie 23.00 val.

 

Pažintinės dienos kelionės autobusu į Latviją kaina –   39 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Papildomiems mokamiems objektams:

 • Virtieniai (8 vienetai) + kisielius – 6 € asmeniui;
 • Šaltalankių degustacija – 10 € asmeniui;
 • Įėjimas į Ledo skulptūrų festivalį – 10 € suaugusiam asmeniui, 5 € vaikams ir senjorams; (bilietus galite įsigyti internetu savarankiškai, bilietai internetu pigesni - 7 € suaugusiam asmeniui, 4 € vaikams ir senjorams;)
 •  

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės vienos dienos kelionės į Latviją autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


Pažintinės vienos dienos kelionės išvykimo laikai gali keistis

8.30 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

8.50 val. išvykimas iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

9.30 val. išvykimas iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė )

10.00 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

11.00 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija