Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Kelionės programa

    Pažintinės verslo kelionės autobusu metu aplankysite išskirtinę vietą, kuri mena senus laikus, tokia vienintelė krašte. Edukacinės programos metu,  pasigaminsite nesudėtingą lūpų balzamą, kurį visuomet galėsite nesunkiai susimaišyti ir namuose. Natūralios sudėties balzamo pagrindas – ekologiški aliejai, kurie maitina ir drėkina lūpas. Šią ir daug kitų gamybos subtilybių sužinosite edukacijos metu.

     Vienos dienos pažintinės verslo kelionės metu lankysite muziejų. Čia sužinosite daug įdomių istorijų apie fotografijos meną, išmoksite fotografavimo subtilybių. Užsiėmimo metu susipažinsime su klasikine apšvietimo schema, profesionalia studijine įranga, patys išbandysite darbą studijoje. Po užsiėmimo galėsite atsispausdinti savo nuotrauką.

     Verslo kelionėje jūsų kolektyvo laukia pietūs. Kurių metu ne tik padegustuosite XVIII a. karališkojo kuchmistro sukurto patiekalo, bet ir pasiklausysite pasakojimo apie jį. Gidas Jus pasitiks ir palydės prie stalo, kur Jūsų lauks Vereščiakas – duonos kubilėlis, su kimšta dešra, šutintais svogūnais, kruopomis. Šis patiekalas buvo išskirtinai tik ant karališkojo stalo. 

     Pažintinės verslo kelionės autobusu metu vyksite į vieną seniausiai veikiančių alaus daryklų. Metraštyje minima, kad 1807 metais Rusijos caras Aleksandras I su šeima, važiuodamas susitikti su Napoleonu Tilžėje, gėrė darykloje padarytą alų. Čia ekskursijos metu susipažinsite su seniausia vis dar veikiančia alaus daryklą ir senoviniais daryklos rūsiais. Jums bus pasakojama apie gamybą, istoriją, o po to degustacija, į kurią įeina 5 rūšių alaus degustacija.

Vienos dienos verslo kelionės kaina (kelionė autobusu;  kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 25 asmenys, kaina  –  31 - 33 € asmeniui (lūpų balzamo gamyba, edukacija muziejuje, pietūs su pasakojimu, alaus degustacija)

Pastaba. Šios pažintinės verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos verslo kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Vienos dienos kelionė iš Klaipėdos: Asmenybių kelias palei Nemuną

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“