Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Kelionės programa

    Pažintinės verslo kelionės autobusu metu aplankysite išskirtinę vietą, kuri mena senus laikus, tokia vienintelė krašte. Edukacinės programos metu,  pasigaminsite nesudėtingą lūpų balzamą, kurį visuomet galėsite nesunkiai susimaišyti ir namuose. Natūralios sudėties balzamo pagrindas – ekologiški aliejai, kurie maitina ir drėkina lūpas. Šią ir daug kitų gamybos subtilybių sužinosite edukacijos metu.

     Vienos dienos pažintinės verslo kelionės metu lankysite muziejų. Čia sužinosite daug įdomių istorijų apie fotografijos meną, išmoksite fotografavimo subtilybių. Užsiėmimo metu susipažinsime su klasikine apšvietimo schema, profesionalia studijine įranga, patys išbandysite darbą studijoje. Po užsiėmimo galėsite atsispausdinti savo nuotrauką.

     Verslo kelionėje jūsų kolektyvo laukia pietūs. Kurių metu ne tik padegustuosite XVIII a. karališkojo kuchmistro sukurto patiekalo, bet ir pasiklausysite pasakojimo apie jį. Gidas Jus pasitiks ir palydės prie stalo, kur Jūsų lauks Vereščiakas – duonos kubilėlis, su kimšta dešra, šutintais svogūnais, kruopomis. Šis patiekalas buvo išskirtinai tik ant karališkojo stalo. 

     Pažintinės verslo kelionės autobusu metu vyksite į vieną seniausiai veikiančių alaus daryklų. Metraštyje minima, kad 1807 metais Rusijos caras Aleksandras I su šeima, važiuodamas susitikti su Napoleonu Tilžėje, gėrė darykloje padarytą alų. Čia ekskursijos metu susipažinsite su seniausia vis dar veikiančia alaus daryklą ir senoviniais daryklos rūsiais. Jums bus pasakojama apie gamybą, istoriją, o po to degustacija, į kurią įeina 5 rūšių alaus degustacija.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 83 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n