Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją: Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją: Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

Kelionės programa


Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams į Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Pirmiausia, šioje dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams aplankysite Medicinos muziejų Rygoje. Latvijos medicinos muziejus yra vienas iš trijų didžiausių medicinos pasaulio muziejų. Muziejuje sužinosite pirmuosius vaistų evoliucijos žingsnius, kaip buvo gydomos traumos, kokie tradicinės medicinos gydymo metodai.
  • Pažintį su Ryga tęsite klausydami gido pasakojimo, taip pat apžiūrėsite Jugendo stiliaus pastatus. Jugendo stilius atsirado XIX–XX amžių sandūroje. Ryga buvo iš tų Europos sostinių, kurioje naujai užgimęs stilius pasireiškė pakankamai garsiai, įtikinamai ir ryškiai.

Pietūs (sriuba+karštas mėsos patiekalas). (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).   

  • Šią pažintinę kelionę autobusu kolektyvams į Latviją užbaigsite senamiestyje. Senamiestyje yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidė.
  • Po ekskursijos laisvas laikas Rygos senamiestyje.

Šios pažintinės kelionės kolektyvui maršrutą galima keisti.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: Rygos medicinos muziejus + muziejaus gidas, pietūs ir gido paslaugos - apie 45 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų. 

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Pietinę Klaipėdą“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Miesto gynybinės sienos beieškant“

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

Pažintinė kelionė autobusu: Smėlio urvai-Kuldiga-latviškas vynas per Plungę, Mažeikius

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai