Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

  • Savaitgalio verslo kelionės pradžioje keliausite į įmonę,  kuri gamina originalius nacionalinius alkoholinius gėrimus iš natūralaus bičių medaus. Bendrovė yra vienintelė midaus gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Apsilankysite XIX a. buvusios alaus daryklos salyklo džiovyklos bokšte, kuriame yra įrengtas midaus muziejus. Išgirsite midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatysite išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursijų metu sužinosite, kaip gaminamas lietuviškas midus. Degustuosite 4-6 gėrimus.
  • Šios dienos savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės metu vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, į ant dešiniojo kranto įsikūrusią seną gyvenvietę. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Ragausite dzūkišką bandą su daryciniu, vištiena, užsigersite arbata. Ragausite grikinę babką ir dzūkų gamybos stiprųjį gėrimą.
  • Savaitgalio verslo kelionės metu, didžiausiame Pietų Lietuvos mieste, gidas supažindins su miesto istorija, pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį didžiausią Pietų Lietuvos miestą juosia 16 km Nemuno kilpa.
  • Savaitgalio verslo kelionei einant į pabaigą, po įdomios ekskursijos vyksite į naminio alaus restoraną, kuriame yra verdamas naminis dzūkiškas alus. Degustuosite tuo metu turimas 7-8 alaus rūšis. Susipažinsite su alaus rūšimis, skoninėmis savybėmis.

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: midaus degustacija, alaus degustacija, dzūkiškų bandų degustacija – 50-55 € asmeniui, kai keliauja 28-30 asmenų.

Pastabos: Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Šios savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas - [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Nusikaltimas ir bausmė“

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Orientacinis žaidimas kolektyvams „Iškoduok Klaipėdą“

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę