Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu: dzūkiškos bandos - alaus degustacija – midus – ekskursija

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

  • Savaitgalio verslo kelionės pradžioje keliausite į įmonę,  kuri gamina originalius nacionalinius alkoholinius gėrimus iš natūralaus bičių medaus. Bendrovė yra vienintelė midaus gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Apsilankysite XIX a. buvusios alaus daryklos salyklo džiovyklos bokšte, kuriame yra įrengtas midaus muziejus. Išgirsite midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatysite išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursijų metu sužinosite, kaip gaminamas lietuviškas midus. Degustuosite 4-6 gėrimus.
  • Šios dienos savaitgalio kolektyvinės verslo kelionės metu vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, į ant dešiniojo kranto įsikūrusią seną gyvenvietę. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Ragausite dzūkišką bandą su daryciniu, vištiena, užsigersite arbata. Ragausite grikinę babką ir dzūkų gamybos stiprųjį gėrimą.
  • Savaitgalio verslo kelionės metu, didžiausiame Pietų Lietuvos mieste, gidas supažindins su miesto istorija, pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį didžiausią Pietų Lietuvos miestą juosia 16 km Nemuno kilpa.
  • Savaitgalio verslo kelionei einant į pabaigą, po įdomios ekskursijos vyksite į naminio alaus restoraną, kuriame yra verdamas naminis dzūkiškas alus. Degustuosite tuo metu turimas 7-8 alaus rūšis. Susipažinsite su alaus rūšimis, skoninėmis savybėmis.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 95 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai,  degustacijos, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas

Šaltalankių degustacija - Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Virtieniai

Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje