Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą


Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams pradėsite nuo “Karvės olos” apžiūros. Tai žinomiausias ir geriausiai ištirtas geologinis gamtos paminklas Šiaurės Lietuvoje. Manoma, kad jai – apie 200 metų. 9 m gylio karstinės įgriuvos dugne yra 5 atšakos ir 1,5 m gylio požeminis ežeriukas. Šnekama, kad dabartinėje įgriuvos vietoje kažkada yra prasmegusi karvė, o prie uolos likęs tik grandinės galas.
  • Toliau pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu aplankysite legendomis apipintą garsiąją Radvilų giminės statytą pilį. Tuo metu tai buvo didžiausia bastioninio tipo tvirtovė Lietuvoje.  Joje įsikūręs krašto muziejus „Sėla“. Muziejaus gidas supažindins su ekspozicija – krašto istorija, religinių konfesijų raštija, įskaitant ir turtingą reformacijos ekspoziciją, menas. O Biržų tvirtovės arsenalo ekspozicija pristato XVI-XVIII a. karybą o kartu ir parodo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės etmonų – kunigaikščių Radvilų – arsenalo svarbą ir didybę.
  • Šios pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu dalyvausite ekskursijoje „Grūdo kelias“. Ekskursijos metu pamatysite buities rakandų, senovinių žemės dirbimo padargų. Lankysitės vieninteliame Lietuvoje veikiančiame 1924-tųjų metų vėjo malūne. Įpusėjus ekskursijai , keliausite į jaukią sodybos gryčią, kurioje sužinosite, kaip mūsų senoliai kepdavo duoną. Galėsite patys iš paruoštos tešlos susiformuoti savo kepalėlį ir kiekvienas pajusti kepamos duonelės gardų kvapą! Kol duonelė keps, turėsite galimybę atsikvėpti, padegustuoti naminio alaus, žvėrienos užkandžių, gurmaniško skonio elnienos maltinukų (jeigu degustacijos atsisakote prašome informuoti užsakant kelionę).
  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje aplankysite senovinių automobilių ekspoziciją bei laikomų žvėrelių, tokių kaip elniai, danieliai, muflonai, alpakos, asiliukas, avys, ožkos, triušiai, naminiai paukščiai lankymas. Muziejuje išvysite senovinių garo traktorių, traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių, bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių kolekcijas. Muziejuje pamatysite tokius eksponatus kaip: 1898-tųjų metų garinį CASE traktorių, 1929-tųjų metų Oldsmobile, 1942-tųjų Cadillac, bei prabangiąsias GAZ 13 ir GAZ 14 "Čaikas".

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  apie 30 - 40 € asmeniui (ekskursija dvaro sodyboje su technikos muziejumi ir elnienos maltinukų degustacija, pilies lankymas ir gido paslauga)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams-Levandų rojus-Paulavos Respublika-dvaras-Tabariškės

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – margučio marginimo edukacija - Senų transporto priemonių kolekcija

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu - piliakalniai – teatralizuota programa - dvaras –upė-gatvė -vynas