Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams pradžioje vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, ant dešiniojo kranto įsikūrusią seną gyvenvietę. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Ragausite dzūkišką bandą su spirgučiais. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registracijos metu, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka. Taip pat pageidaujantys be spirgučių prašome informuoti 5 dienas prie kelionę).
  • Pažintinę-degustacinę verslo kelionę kolektyvams tęsite Dzūkijos sostinėje. Užsuksite į putojančio vyno gamyklą, kad galėtumėte išgirsti, pamatyti, užuosti ir paragauti. Ekskursijos metu pamatysite kaip gimsta alkoholiniai gėrimai. Po ekskursijos dalyvausite degustacijoje, kurioje sužinosite apie gėrimų vartojimo kultūra, mokysitės  suprasti skonių ir aromatų gamą. Degustuosite tris putojančius vynus ir 2 stiprius gėrimus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams metu, didžiausiame Pietų Lietuvos mieste, gidas supažindins su miesto istorija, pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą. Šis miestas - didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį miestą juosia 16 km Nemuno kilpa. Tarpukario laikotarpiu, šis miestas buvo kurortas, kuriame mėgo ilsėtis Kauno ponios.

Po įdomios ekskursijos kolektyvas vyks pietauti. Pietūs: Dzūkiška grybų sriuba+dzūkiškos šiuškės su spirgučiais + dzūkiškas spanguolių kisielius. (Jeigu pietų atsisakote ar pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

  • Šios pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams pabaigoje keliausite į įmonę,  kuri gamina originalius nacionalinius alkoholinius gėrimus iš natūralaus bičių medaus. Bendrovė yra vienintelė midaus gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Apsilankysite XIX a. buvusios alaus daryklos salyklo džiovyklos bokšte, kuriame yra įrengtas midaus muziejus. Išgirsite midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatysite išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursijų metu sužinosite, kaip gaminamas lietuviškas midus. Degustuosite 4-6 gėrimus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Vienos dienos pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės verslo kelionės papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  50 - 60 € asmeniui (šampano degustacija, dzūkiški pietūs, dzūkiškų bandų degustacija, Vietinio gido paslaugos, midaus degustacija)

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės-degustacinės verslo kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Alytaus turizmo informacijos centrui, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-degustacinę verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – “Nuodėmingasis Kaunas”

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Medicinos muziejus - Jugendo stilius - Pirklių namai - Ryga

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Žemaitijos keliais

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Alaus degustacija – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje”

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pramoga kolektyvams - teatro „arbatvakariai“ istoriniai spektakliai

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata