Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinėje-degustacinėje verslo kelionėje kolektyvams pradžioje vyksite ten, kur Nemunas palikęs Punios šilą daro didžiausią kilpą, ant dešiniojo kranto įsikūrusią seną gyvenvietę. Susipažinsite su dzūkiškos bandos paruošimu ir kepimu ant kopūsto lapo duonkepės krosnyje. Dažnam dzūkui banda atstodavo duoną. Ragausite dzūkišką bandą su spirgučiais. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registracijos metu, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka. Taip pat pageidaujantys be spirgučių prašome informuoti 5 dienas prie kelionę).
  • Pažintinę-degustacinę verslo kelionę kolektyvams tęsite Dzūkijos sostinėje. Užsuksite į putojančio vyno gamyklą, kad galėtumėte išgirsti, pamatyti, užuosti ir paragauti. Ekskursijos metu pamatysite kaip gimsta alkoholiniai gėrimai. Po ekskursijos dalyvausite degustacijoje, kurioje sužinosite apie gėrimų vartojimo kultūra, mokysitės  suprasti skonių ir aromatų gamą. Degustuosite tris putojančius vynus ir 2 stiprius gėrimus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).
  • Pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams metu, didžiausiame Pietų Lietuvos mieste, gidas supažindins su miesto istorija, pamatysite Baltosios rožės tiltą, Rotušę, senamiesčio skverą ir daugelį kitų objektų puošiančių miestą. Šis miestas - didžiausias Pietų Lietuvos miestas. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį miestą juosia 16 km Nemuno kilpa. Tarpukario laikotarpiu, šis miestas buvo kurortas, kuriame mėgo ilsėtis Kauno ponios.

Po įdomios ekskursijos kolektyvas vyks pietauti. Pietūs: Dzūkiška grybų sriuba+dzūkiškos šiuškės su spirgučiais + dzūkiškas spanguolių kisielius. (Jeigu pietų atsisakote ar pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

  • Šios pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams pabaigoje keliausite į įmonę,  kuri gamina originalius nacionalinius alkoholinius gėrimus iš natūralaus bičių medaus. Bendrovė yra vienintelė midaus gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Apsilankysite XIX a. buvusios alaus daryklos salyklo džiovyklos bokšte, kuriame yra įrengtas midaus muziejus. Išgirsite midaus atsiradimo ir gamybos istoriją, pamatysite išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursijų metu sužinosite, kaip gaminamas lietuviškas midus. Degustuosite 4-6 gėrimus. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 90 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacijos, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n

Bohemijos ir Saksonijos Šveicarijos gamta ir Kioningšteino tvirtovė 4d/3n