Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kelionės programa


Šioje savaitgalio pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Savaitgalio verslo kelionės pradžioje vyksite į  privatų senų motorinių transporto priemonių muziejų. Tai didžiausia  privati automobilių kolekcija Baltijos šalyse. Muziejuje galima pamatyti retus ir išskirtinius egzempliorius, tokius kaip Opel Admiral kabrioletą, Latvijoje pagamintą septynvietį Ford-Vairogs automobilį, bei Pakard (1927) luksus ugniagesių automobilį. Apžiūrėsite sunkvežimių kolekciją: demonstruojami  septyni  eksponatai. Muziejus siūlo didžiausią žemės ūkio traktorių parodą Baltijos šalyse. Jų yra daugiau nei 15. Iš viso muziejuje yra 100 įvairių XX a. automobilių. Čia pat dar ir susipažinsite su  buities ir darbo sąlygomis  XIX-XX amžiaus sandūroje.
  • Pažintinę savaitgalio verslo kelionę kolektyvams tęsite vykdami į vienintelę Latvijoje atstatytą renesanso epochos pilį. Pilis susideda iš griuvėsių, atstatyto apžvalgos bokšto ir Kuržemės hercogo rezidencijos. Senoji pilies dalis yra specialiai parakinių šaunamųjų ginklų naudojimui statyta Livonijos ordino tvirtovė, o jaunesnė dalis – tai bastionais, apsauginėmis sienomis ir žemės pylimais įtvirtinta rezidencijos tipo pilis. Apžiūrėsite svetainę ir prezentacijų salę, virtuvę ir holą, gyvenamąjį kambarį, rūsį, arklides ir sargo kambarį. Iš viso 28 erdvės. Pilies gidas rusų kalba papasakos įdomią pilies istoriją.
  • Toliau savaitgalio verslo kelionės eigoje vyksite pietauti. Bus paruošta sriuba, karštas vištienos, kiaulienos arba žuvies patiekalas bei desertas, taip pat kava/arbata, vanduo.
  • Savaitgalio pažininės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje vyksite į Jelgavos krašte įsikūrusį šeimos ūkį, kuriame ragausite 9 rūšių sūrius (su ožragėmis, petražolėmis, česnakais, svogūnais), keptą naminę duoną, gurkšnosite arbatą. Sodybos šeimininkė pavaišins marinuotu sūriu gavusiu pripažinimą didžiausioje Baltijos šalyse maisto parodoje "Riga Food 2014", 1 vietą nominaciją "Tautos skonis". Ūkio  pristatymas vyks lietuvių kalba.
  • Kupini įspūdžių vyksite link namų.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, lydinčio kelionės vadovo-gido paslaugos.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės kolektyvams PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: automobilių muziejus, įėjimas į pilį, pietūs, sūrių degustacija - apie 53 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų.

Pastabos:
*
Šios verslo kelionės į Latviją autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.
*Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
*Keliautojai vykstantys į Latviją turi turėti galiojantį ES skaitmeninį COVID pažymėjimą, informaciją kaip jį gauti rasite paspaudę ČIA.
*Visiems keliautojams privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
*Informacija vykstantiems į Latviją

Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio pažintinę kelionę kolektyvams į Latviją autobusu tel.: +37065556313, +37064442909, +37067727036, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: piliakalnis – Žemaitiški patiekalai - labirintų parkas - degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Degustacinė verslo kelionė: Raketinė bazė – kugelis – šakočio kepimas – midaus degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Paslaugų, prekių pardavimų mokymai

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus