Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kelionės programa


Šioje savaitgalio pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams po Latviją puikiai praleisite laiką:

  • Savaitgalio verslo kelionės pradžioje vyksite į  privatų senų motorinių transporto priemonių muziejų. Tai didžiausia  privati automobilių kolekcija Baltijos šalyse. Muziejuje galima pamatyti retus ir išskirtinius egzempliorius, tokius kaip Opel Admiral kabrioletą, Latvijoje pagamintą septynvietį Ford-Vairogs automobilį, bei Pakard (1927) luksus ugniagesių automobilį. Apžiūrėsite sunkvežimių kolekciją: demonstruojami  septyni  eksponatai. Muziejus siūlo didžiausią žemės ūkio traktorių parodą Baltijos šalyse. Jų yra daugiau nei 15. Iš viso muziejuje yra 100 įvairių XX a. automobilių. Čia pat dar ir susipažinsite su  buities ir darbo sąlygomis  XIX-XX amžiaus sandūroje.
  • Pažintinę savaitgalio verslo kelionę kolektyvams tęsite vykdami į vienintelę Latvijoje atstatytą renesanso epochos pilį. Pilis susideda iš griuvėsių, atstatyto apžvalgos bokšto ir Kuržemės hercogo rezidencijos. Senoji pilies dalis yra specialiai parakinių šaunamųjų ginklų naudojimui statyta Livonijos ordino tvirtovė, o jaunesnė dalis – tai bastionais, apsauginėmis sienomis ir žemės pylimais įtvirtinta rezidencijos tipo pilis. Apžiūrėsite svetainę ir prezentacijų salę, virtuvę ir holą, gyvenamąjį kambarį, rūsį, arklides ir sargo kambarį. Iš viso 28 erdvės. Pilies gidas rusų kalba papasakos įdomią pilies istoriją.
  • Toliau savaitgalio verslo kelionės eigoje vyksite pietauti. Bus paruošta sriuba, karštas vištienos, kiaulienos arba žuvies patiekalas bei desertas, taip pat kava/arbata, vanduo.
  • Savaitgalio pažininės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje vyksite į Jelgavos krašte įsikūrusį šeimos ūkį, kuriame ragausite 9 rūšių sūrius (su ožragėmis, petražolėmis, česnakais, svogūnais), keptą naminę duoną, gurkšnosite arbatą. Sodybos šeimininkė pavaišins marinuotu sūriu gavusiu pripažinimą didžiausioje Baltijos šalyse maisto parodoje "Riga Food 2014", 1 vietą nominaciją "Tautos skonis". Ūkio  pristatymas vyks lietuvių kalba.
  • Kupini įspūdžių vyksite link namų.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 96 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, degustacija, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Sutikite Naujuosius metus Talino širdyje - sidabro muziejus 2d./1n.

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.

Pažintinė vienos dienos kelionė: Sudargo piliakalniai - Zanavykiškas ragaučius - Zyplių dvaras - Gelgaudiškio dvaras